Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné SG vs. ostatní

SG vs. ostatní

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.11.2011 11:34:37
micke Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: SGC, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě napadlo, jak by si vedly postavy a rasy v SG proti rasám a postavám z jiných scifi filmům a seriálům. Můžete sem psát vaše nápady.
např:

Kull warrior vs. Predátor
Pravděpodobně by Kull vyhrál, idkyž by to byl zdlouhavý boj.
Zničte nepřátele a staňte se nejmocnějším goauldem v galaxii. Hrajte http://www.goauld.game.cz/

Příspěvek 21.11.2011 18:09:09
samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak ja dám ako príklad BC-304 vs. loď tieňov... Podľa mňa by si moc naša tristoštvorka nezalietala... Ale taká Atlantída vs. Babylon 5, no, to je sná´d jasné.

Ak porovnáme 304 napríklad s Gallacticou, tak je to asi jasné. Aj ke´d ak by 304 schytala nejakú poriadnu dávku tak by možno pukla :D

Ľudia- Tak napríklad Wraith vs jedy 0:1
Ale O'Neill vs jedy 1:1. (To je snáď jasné)
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Příspěvek 10.12.2011 17:12:20
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
galactica by byla zníčena asi pátym nebo čtvrtym zásahem od papsků a kdyby to byla ta stará tak by byla ne tom trochu hůř BC-304 ale galactica by pukla a Oneill by rytíře jedy neporazil

Příspěvek 10.12.2011 17:57:37
samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale no veď šlo len o vtip. Ve´D nepoznáš toto?

Sú dva hataky. Sú uplne rovnaké. V rovnakej chvíli začnú páliť a rovnako rýchlo sa poškodzujú. Ktorý vyhrá???

Toto je spoiler!!!:
ten v ktorom je sg-1
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Příspěvek 10.12.2011 22:40:47
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Galactica je jen jedna... není stará, nová, novější, nejnovější, super nová, moderní, ...

je Battlestar Galactica, Battlestar Pegasus, Battlestar Valkyrie a jiné

co se týče onoho souboje... tak by vyhrála 304-ka, ale jen díky štíům... bez štítů by si dle mě neškrtli....
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 11.12.2011 01:54:07
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já galacticu znam i když mě moc nezaujali le byli tam dobrý bitvi a vim že to sou lodě třidy battle star ale o je něco jako že je Daedalos-DSC 304 ale ty lodě sou třídy taky té jak se menovala první loď této třídy

Příspěvek 15.12.2011 22:18:35
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:?: nevím jestli jsem tak blbej, že tě nechápu, nebo co....

můžeš to napsat ještě jednou, a to tak abych pochopil co tím myslíš?
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 16.12.2011 02:02:38
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z toho si nic nedělej, ono to nemá hlavu a patu... klučinovi nemůže být víc jak deset let a pokud je, tak má vážnou duševní poruchu.

Příspěvek 16.12.2011 19:45:26
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak sem si dal tu práci to rozluštit a myslím, že jakž takž vím o čem píše. Tou starou Galacticou myslel asi ten původní seriál z roku 1978, kde byly lodě o dost silnější. A v tom druhým příspěvku no, tak to absolutně netuším. Jen, že Daedalos je první ve své třídě. :heat:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 17.12.2011 00:14:25
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
tak já to pochopil takto:

lidské lodě v SG jsou třídy Prometheus a deadealos, (když pominu číselné označení) nebo taky když máš loď (námořní) tak se jí dá jméno a následně je to loď třídy *jméno lodě*

jenže pokud to budeme aplikovat na BSG tak nám vznikne to samé jako kdybychom to aplikovali na živočichy...

Tygr Bengálský, tygr Bengálský Ussurijský, tygr Bengálský Sumaterský, tygr Bengálský Kaspický, ....

jestli to myslel takto tak se omlouvám, ale je to idiotská myšlenka... třída je prostě pevně daná
Battlestar
a poté jsou jednotlivé lodě.. jestli chceš tak si domysli že byla nějaká Battlestar jménem Battlestar a máš klid a my taky...

btw:
už mě nebaví po tobě luštit příspěvky, tak se sebou něco dělej... klidně tam měj chyby, ale ať to má hlavu a patu a ne:
hele ještě me napadlo že by mohla mít galactica nějaké super zbraně, o kterých niokdo nic neví a ještě mám rád jacka a taky nmě napadlo že kdyby byl jack na galactice, nebo ještě lépe galactica v SG vesmíru bylo by to super nem,yslíte, byla by to n ejrychlejší lod ve vesmíru jen by se muel upravit ten skokovej motor na větší dosah, což by nešlo a i alkesh by jí zničil... takže je to celekm blbej nápad nemyslíte?

chyby byly zanechány úmyslně

edit:
omlouvám se, třída není Battlestar, například Pegasus je třídy Mercury, ale myšlenka je stejná
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 13.1.2012 20:13:21
samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmm.... ale tak snáďsa zhodneme že planetárny zabijak Vorlonov alebo Tieňov zo seriálu B5 by nezničilo nič (a to doslova)
No ok, možno výbuch ZPM.
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Obecné

cron