Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Co myslíte

Co myslíte

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Kdo by vyhrál?

Asurané
4
57%
Antikové
3
43%
 
Celkem hlasů : 7

Příspěvek 12.12.2013 18:10:09
vondrama Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Loď Aurora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela by mě zajímalo kdo by vyhrál.Na wiki sem čet že Asurané měli lepší technologii než antikové ale nevim co je na tom pravdy,podle mě měli obě dvě rasy stejnou sílu jenže Asuranů bylo víc.Takže fakt nevim.
http://cms.antikove0.webnode.cz/

Toto je můj první web o anticích

Příspěvek 12.12.2013 18:25:34
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asuranů a více ? ano mohly se replikovat spíše ale měly věčí zdroje jelikož flotila antiků neměla čas neustálími bojemi s wrathi.

Příspěvek 12.12.2013 18:31:50
Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asurané budou mít jenom tu technologii, kterou Antikové vymysleli do doby, než postavili Asurany, ale jelikože je vynalazli až ke konci války s wraithy, takže ten technologický rozdíl nebude tak velký.A kdyby ntikové neměli válku s wrathy, tak by určitě vyhráli.

--------------------------------------------------
Obrázek

Příspěvek 12.12.2013 18:34:49
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale jio na něco jsem zapoměl měly jednu víhody jejich aurori měly energetické zbraně.

Příspěvek 12.12.2013 19:02:12
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
daedale: tak pokud měly asuranské aurory energetické zbraně, tak je měly i antické aurory...stavět loď pouze s jedním zbraňovým systémem (drony) je naprostá prasárna a ani antikové se svojí arogancí by takovou chybu neudělali...jediný, kdo takovou chybu udělal je scénárista a vývojář CGI :)

Příspěvek 12.12.2013 19:16:57
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano toho jsem si vědom ale ty žluté zbraně co byli vidět i vedle dronů a drony to nebyli tak proč cestovatelská aurora je nápaplila taky ? a je nepravděpodobné že ta aurora kterou obsadily pozemšťané a hned o ní přišli (thank you Michael :D :D :D ) měla něco vedle dronů přece energie měla dost takže by to střílet určitě mohly.A nějak se mi nezdá že kdyby měly 2 druhy zbraní z toho jeden druh by bylo několik zbraní tak přece by nebyli rozbity všechny to je jako kdyby se Daedalu rozbily všechny railguny najednou.
Ale mám jednu teorii a to že asurané měly poslední mdel auroro protože antikové si uvědomily že drony jim už nestačej a tak na ty toho novějšího modelu který upravily přidali ty žluté energetické zbraně

Příspěvek 12.12.2013 19:39:25
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
"pozemská" aurora energie rozhodně neměla...měla na výběr...buďto drony a zaničení jedné nebo o bou lodí...nebo štíty...vybrali zničení ergo štíty nebyly a proto Orion explodoval...to že cestovatelská aurora pálila drony v záběru neznamená že jinak nestřílela energetickými bombonky...

zde je snad patrno, že ač podáš jakýkoliv argument, prdnu proti tobě protiargument a můžeme to dělat hodně dlouho :D

Příspěvek 12.12.2013 19:50:31
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No to můžeme ale vše jsou jen spekulace dokud něco z toho neřeknou pánové tvůrci.

Příspěvek 12.12.2013 20:07:50
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ale oni to neřeknou a v tom případě je třeba zapojit jistý druh logiky...:D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Obecné

cron