Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty a bát se holek? To mi nejde dohromady. :smile:
Já se nemůžu rozhodnout, jestli dorazím. Asi se budu rozhodovat na poslední chvíli a když přijdu, tak nejspíš pozdějc.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nj, ja sem prece hrozne plachej. :) No ja bych dorazil, ale spis az nekdy vecer, ale to nevim jestli tam jeste nekdo bude.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že název "squeeovací sraz" asi mnohé odradí. :smile: Mě nic nezastaví, abych přijela a vezmu si fotky. :)
Ale nemyslím si, že budeme až tak hluční. Bude spousta věcí k probrání i mimo, vždyť se spoustou lidí jsme se neviděli od Silvestra. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak si to užijte... já mám zkoušky... v nejbližších 3 týdnech ty nejobtížnější, takže moje priorita je učení.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jendo, hodně štěstí u zkoušek. Mně ten termín naštěstí vyhovuje, protože to bude víkend před začátkem semestru a doufám, že budu mít už po zkouškách
(a že budu stále studentka, protože až se zítra dozvím výsledky testu, tak to možná bude všechno jinak...)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"squeeovací sraz" :) :D zatim to vypada, ze bych toho 14 mohla, tak bych se stavila taky :wink:
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jej...to vám tak závidím, že budete mít ještě zkouškový (teda no, ty zkoušky vám nezávidím, ale to relativní volno), to já už budu mít za sebou týden nového semestru. A sice ten víkend budu mít poměrně nabitý, protože budu mít v pondělí narozeniny a překvapivě mě ještě před nimi chce najednou každý vidět (se dost divím), ale rozhodně se ukážu. Ostatně už jsem to jednou slíbila, takže držím se toho :smile:

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já myslím, že nás ale bude i tak dost na to, aby se z nás ve zvolené restauraci staly "personae non-grata" ;-)

Jenda:Ať se ti to učení vyplatí ;-)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže kdy, kde a v kolik? :) Nemůžu se dočkat! Sice jsem fotky už byla nucena rozdělit do dvou desek, ale stejně je vezmu. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ve standartních 14:00? Nebo o hodinku dřív? :scratchanym: A já bych byla osobně asi pro Al Padrino - tam přece jen můžeme zalézt dolů a nikoho moc nerušit :wink:
Já sice mám jen jedny desky a to hodně slaboučké, ale beru je samozřejmě taky. :D

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se nakonec taky objevím. Přednášky o lesích a o RNA jdou hold stranou. :sorry: :smile:

Souhlasím s výše navrhovaným časem (osobně bych dala klidně i ve 13) i místem. :)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych to dala od 13.00. Musím v sobotu odejít brzo, protože mi večer nic nejede a taky bych to dala v Al Padrino :) Snad tam bude místo, abychom nikoho neotravovali. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže - 13:00...čím dřív, tím líp ;-) a rozhodně Al Padrino, ať jsme aspoň trochu "z očí a z doslechu" :-D Trefíme tam všechny, nebo chcete sraz typicky před McD?
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
13:00, rozkaz, vážení, budu tam :D :write: ...jo, ještě kde...tak před tím McDonaldem? Každopádně to tam nejspíš stejně nejdřív procheckuju ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, možná bych dala ten sraz před McDonaldem, abychom tam šli všichni najednou, protože jinak se to imo bude trousit po docela malých časových odstupech. (Chápete, takhle to obejmeme všecno naráz, kdežto v Al Padrinu pořád vstávát - vrhat se přes stůl - sedat :D )

KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jeste nevim, jestli budu stihat tu 1 hodinu. Kdyby nahodou ne, tak prijdu za vama do toho Al Padrina :) Jenom takovej malej detail. Kde to je a cim se tam dostanu? :)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
KATE.DANNY: Al Padrino je na Andělu a dostaneš se tam metrem (trasa B, stanice Anděl) nebo tramvají (jezdí jich tam haffo, záleží, odkud jedeš) a pak je to v jedné uličce, ale takhle z hlavy ti neřeknu v které.

Já bych to v tu jednu mohla stihnout, snad. Ještě uvidím. Poslední dobou mi není moc dobře, takže to závisí na tom, jak mi bude zítra a v sobotu ráno :wink:

BozaN Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravicko all :wink: Jestli vam nebude vadit moje malickost, tak bych se rad zucastnil meho prvniho SGAP sraziku.. Budu v tech 13:00 u Mc Donaldu uz se tesim. :wink: :bye:

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, taky bych se v tu sobotu přidal, jestli nebudu vadit, a jestli to stihnu, dopoledne mě čeká trocha cestování po okolí Prahy, ale nějak po tom poledni už bych měl být zpátky. Asi bych dorazil o něco pozdějc.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobrá, tak v jednu před McD.
Pro pozdě dorazivší:
Al Padrino se nachází hned na kraji ulice Jindřicha Plachty. Jednoduše tam trefíte tak, že se z tramvajových zastávek vydáte podél "popsaného" skleněného baráku (případně vylezete z metra, otočíte se o 180° a půjdete) až na křižovatku a tam se vydáte doleva. Vývěsní štít byste měli vidět už od křižovatky. V případě potřeby mi písněte, nebo cinkněte na
Toto je spoiler!!!:
724 753 869
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sraz byl peknej. Skoda, ze jsem se tam zdrzela jen chvilicku. Ale pro priste uz vim, kde je Al Padrino :)
Blanca - dekuji za sroubovak :wink:
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak i já sraz chválím. A mou krátkou účast se pokusím vynahradit jindy. Ale ono je to vlastně dobře. Já se musím podávat v malých občasných dávkách, jinak způsobuji otravu :D
Btw. jsem ráda, že jsem poznala zase někoho nového. Doufám, že si tě, Kate, budu pamatovat i při příštím setkání. Třeba s takovým Stalkerem jsem se seznamovala třikrát :lol:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem taky doma. Od autobusu jsem hnala ještě k babičce na oslavu narozenin a vyslechla si při té příležitosti věty jako "nějaký sraz je důležitější než rodina" apod. :smile:
Sraz byl skvělý, jsem ráda, že jsme si zavzpomínali a probrali i nějaké další, takové ty pěkně nedůležité věci :D Já začala s další agitkou...:D
Další bude asi až Scon, ale do té doby to snad nějak přežiju... :hmmm:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

BozaN Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Take dekuji za hezky srazek, omlouvam se ze jsem prisel tak pozde.. jeste jednou diky :)

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už jsem zase doma, sraz byl výborný, hrozně ráda jsem si zavzpomínala na Pegasus, ale i pokecala o lecčem jiném jako seriálech a tak vůbec ;-). Škoda, že ty autobusy a vlaky odjíždí tak brzy.
Klenotka: A jé, koukám, že agitačka se promítla už i do ikonky :lol:.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron