Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Severní Čechy (a blízké okolí)

Severní Čechy (a blízké okolí)

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já tuhle sobotu taky ne :(
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já tuhle sobotu taky ne, jsem v práci. Osobně bych to přesunula na toho 13., což se mi i nakonec hodí víc než toho šestého. 8. a 9. mě hned totiž čekají zkoušky, s kterými jsem předtím nepočítala, tak jsem se děsila, jak se to stihnu naučit..O týden později mám taky zkoušky, ale až ve středu, takže ten víkend by zas nebyl takový problém..
Co myslíte? Je někdo, kdo toho 13. vyloženě nemůže?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak 13., mně to je taky jedno :) Mám sice pak taky zkoušku, ale až někdy ve čtvrtek, tak to bude v pohodě :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tedy třináctého :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, tak třináctého :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
dvanáctého mi končí všechny před vánoční termíny, takže doufám že toho třináctého to vyjde i ostatním :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, tak třináctého.. :)

Teď ještě, kam se půjde...Inzenzivně jsem nad tím přemýšlela :D a sice jsem dostala pár nápadů, ale všechno je to docela z ruky. Respektive přijde mi dost hloupý abyste museli vlakem do Mostu, v Mostě si dát okružní jízdu autobusem a pak ještě kousek šlapat.. :) :wink: Takže, co byste řekli na tu pizzerku, kde jsme byli prvně? Tam to nebylo, tak špatný, ne? Přijde mi to jako taková nejschůdnější varianta..Vzhledem k tomu, že je ještě čas, tak by se tam pro nás nějaký stůl tentokrát snad našel.. :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tam to taky byla okružní jízda, ne? :D Ono asi ale moc na výběr není, a bylo to tam fajn, a akorát jsme se vešli. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ona je to v Mostě okružní jízda kamkoliv, to si člověk nevybere :D Spíš mi šlo o to, abyste se od autobusu navíc ještě nemuseli táhnout nikam daleko..

EDIT:
Ach jo, tak jsem nám byla zamluvit stůl a dozvěděla jsem totéž co minule, že už je vše plné. :( Jediná možnost byla, že by nám pospojovali 6 malinkatých stolečků, co jsou hned u vchodu, což se mi teda moc nelíbilo, abychom museli sedět skoro mezi dveřma.. No tak jsem nakonec sáhla po jiné možnosti a zamluvila jsem stůl v restauraci Lucerna, což je skoro vedle tý pizzerky s malinkatýma stolečkama, co jsme byli minule. :) Místa tam bude dost určitě, jen se modlím, aby to tam nebylo moc zakouřený a hlučný (nikdy jsem tam nebyla, tak nevím), abyste mě pak neukamenovali za to, co jsem to zas vybrala.. :smile: No ale je to sobota odpoledne, tak snad to bude v pohodě, teď tam taky bylo jen pár lidí...
Naposledy upravil Nefertiti dne 29.11.2008 14:42:08, celkově upraveno 1

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Krásný město ten Most :lol:

Díky moc za snahu :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Minule myslíš, jak nám propadávaly talíře dírami mezi stoly? :D

To je dobré místo, v centru, dá se tam dojet čímkoliv a hlavně je to na nádraží pak pěšky z kopce. Teda, jestli nebude moc zima na procházku na nádraží :D

Díky Nefertiti za zamluvení :) Zajímalo by mě, kolik nakonec dorazí lidí. Opět opakuji, že z Prahy se dá do Mostu dojet přímým vlakem...i busem...a autem... :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, přesně to myslím :D

Zatím neděkujte, nevíte do čeho jdete :D

Ale stejně, kdybych to nezažila, tak bych neřekla, jak je v Mostě těžké najít restauraci, kde by se našlo místo pro víc jak čtyři lidi a taky, aby to nebylo někde v okrajový části města :roll: Budu muset vysondovat, kam tady lidi ve větších skupinkách chodí, je to pro mě záhada :smile:

Jo a zapomněla jsem, že stůl je zamluven na 13:30 (připomínám 13.12.), abyste popřípadě v pohodě stihli i tu okružní jízdu.. :lol:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já přijedu vlakem, ale k té restauraci se zvládnu dostat sama, pokud si to ještě pamatuju správně. Co je to za zastávku? Předpokládám, že vy ostatní pojedete autem, že jo?
Gesere, sejdeme se na nádraží?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Oukej :)

Na nádraží budu v 11:52 či 12:52 :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já přijedu nějak ve 12.57, takže radši jeď tím pozdějším. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zastávka je to tuším "1. náměstí", ale prostě je to u tý ohromný obludy, co nám v centru postavili (na mysli mám úžasné obchodní centrum)..Však vy už budete vědět, kde vystoupit.. :smile: Ta restaurace je když vylezete nahoru do schodů tak úplně na rohu.
Já tam na vás asi někde počkám. Za poslední měsíc jsem měla volné akorát dvě neděle, tak asi využiju volného sobotního dopoledne a budu lítat po krámech a shánět dárky a pak půjdu rovnou tam.. :)

myschoo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 28
Bydliště: Pegasus a okolí..
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:think: Též se hlásím do služby :!: Dorazím s Geserem
Grrr. Muj krasnej podpis !!

Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotko, ty jedeš z Prahy, počítám?
Mám menší prosbu: byl by tu někdo tak ochotnej a popsal mi cestu od autobusáku (nejspíš) k tý restauraci stylem pro debily (vzhledem k mému orientačnímu nesmyslu)?
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z Prahy? To ani náhodou, normálně z Loun, ale vlakem. Sice jsem přemýšlela o busu, který zastavuje na 1. náměstí, ale jelikož ten autobus jede právě z Prahy, tak přijede tak o půl hodiny zpožděný a to opravdu nehodlám mrznout. Nebo, pokud dáš přednost autubusu, můžeš tedy rovnou vylézt na 1.náměstí, nebo dole u nádraží - autobusák je hned vedle.
I když ty chceš asi jet Kavkou a ten na autobusák nezajíždí, ale staví o něco výš, před MUSkou.
Um, trochu komplikované, co? Prostě pojeď ve 12.27 se mnou vlakem :D
Akorát tenhle vlak nestaví ve Městě, tak budeme muset jet osobákem, který jede z Postoloprt a na hlavním nádraží přelézt. No problem. :) Z města to odjíždí ve 12.20, takže stačí tady od nás vyjít ve 12.05 či 12.10 :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Super, díky moc. :)
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
mám takovou otázečku. :oops:
nějak jsem nepostřehl odkdy ten sraz je, ale podle většiny uvedených časů soudím že ve 12:něco? (15?) :oops:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ve 13:30 u restaurace :wink:

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže pro Nefertiti a Dragona: Ve 13:00 sraz v Litvínově na nádraží :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Siria: Co kdybychom jely na hlavní nádraží autobusem? Jede ve 12.03 od Sokolovny, takže bychom se tam sešly? Nechce se mi v téhle zimě hnát a mrznout na malém nádraží. :)

Geser: Místo setkání vzadu u eskalátoru v jednu jako posledně?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka No proč ne? Já jsem taky radši, když nemusím někde stát a klepat kosu :) Takže se sejdeme u autobusu.
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron