Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 18.1.2007 00:32:09
george_1 Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyz bude sraz tak bych taky urcite prisel na matonku a prohodit par slov. Mam jen problem ze studuju v brne takze nemuzu uplne kdykoliv... Bedejce znam dobre, tak reknete misto a cas a ja se snad prispusobim. :D
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 15:59:07
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
lol až z Brna jo? :lol: to už by k nám mohli přijet i pražáci a můžem udělat krapet větší grupu. Tak jsi vítán, ale zatím ještě pořád nemáme termín. Pokud by nevyšly ty prázdniny, byli by jste spíše pro všední dny nebo pro víkendy?
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 16:31:03
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem pro prázky a kdyby to nevyšlo tap pátek či víkend. A doufám že všem kdo přídou je 18, nebo aspon na to vypadaj, nerad piju alkohol, když mi do toho vedle sedí někdo s colou, mimo abstinentů jako hemi jenž pil džusík snad i na maturitním přípitku, jeatli sem dobře viděl, tou dobou už sem měl pár kousků, pište jestli múžete o těch prázdninách!!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 18.1.2007 16:54:38
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ten džus byl omyl :lol: původně ho měl mít jenom jeden kámoš a místo toho ho dali i mě a Mickeymu .... já proti alkoholu nic nemám jenom mi prostě zrovna moc nechutná.
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 17:21:00
Ronon_Sokol Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: CB
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já klidně taky pudu na sraz!! V budějkách už pěkných pár let bydlim, takže to nebude problém, no a proti alkoholu taky nic nemám jako Hemi, akorát mi taky nechutná :D
Ronon is the best!!!

Příspěvek 18.1.2007 17:41:27
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já tydle prázky nemůžu, a jinak jedině víkendy. Ale řikám: netrefim tam vůbec nikam... Jinak: 18 mi bylo a proti alkoholu nic nemám.
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 19:08:34
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kdyz uz to tu tak resite... kdy jsou vubec ty prazdniny? :D me se tu uz jaksi delsi dobu stejne netyka, tak nemam prehled... stejne myslim ze patek at uz jakejkoli je nejlepsi reseni... a jinak s tim alkoholem ste jak mali.. jestli budete chlastat dzusiky tak nikam nejdu :D (vemte si priklad treba ze smallville srazu... to je pak na co vzpominat :D teda nekteri si uz ani nerozvzpomenou :D)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 18.1.2007 19:22:33
Ronon_Sokol Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: CB
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já osobně si dám sodovečku nebo džusík :lol:
Ronon is the best!!!

Příspěvek 18.1.2007 19:25:24
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele a co takhle příští pátek 26.1.2007 ??? kdo by mohl? A když on mi Jack dluží džus, tak toho přeci využiju neee? Nebo pokud to změní na něco jiného co mě hned nezabije (něco s menším obsahem alkoholu, berte ohled na to, že na to nejsem zvyklej :lol: )
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 20:24:15
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sice jsem nepocital s tim ze az tak brzo hemi, pac se tu rikalo neco az po zkouskovym a tak :) ale budiz... docela se mi ta moznost i zalibila ale jak si to vlastne predstavujete? predpokladam ze nikdo nema kde spat, ze vecerni dychanek v hospe stejne moc s abstinentama nehrozi tak jak tedy? nekdy odpoledne treba ve 4 v nejakej hospudce a poslednim spojem domu nebo jak? jako abyste to zas nevideli na dzusik v pizzerce na hodku posedet.. to by fakt nemelo smysl... a koukejte se na tom datumu a organizaci hrnajz domluvit :D at muzem rovnou pocitat komu by to vyhovovalo a komu ne...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 18.1.2007 20:44:58
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já s pátkem 26 souhlasím, reknete kde a v kolik a ja tam budu, jestli potom nebudete spechat domu, nonstopu je dost, kampanola, astorie, atd. samozrejme muzem nejdriv nekam do pizerky a pak do hospody, protoze tam se pak clovek dozvi veci..
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 18.1.2007 21:01:56
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno tak já nevim do kdy máte zkouškové .... taky něco navrhněte ty a nenechávejte to všechno na mě :lol: sice je pravda, že jsem tohle téma založil, ale to neznamená že mám klíčové slovo.
Obrázek

Příspěvek 18.1.2007 23:43:30
looky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hej lidicky jestli to budete miit v paatek a zajdete do Singeru, tak tam na me urcite naraziite... Akoraat ze sem docela liinej takze s vaama nikam nepudu... Kazdopaadne hodne stestii v organizaci (zatim to moc nevypadaa... :D )
looky[M*SC]

Příspěvek 19.1.2007 10:39:56
Ronon_Sokol Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: CB
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ten pátek by šel, sice bych musel celej tejden přemlouvat mamču abysme nejeli na chatu už v pátek ale až v sobotu ale snad bych to dal..
Ronon is the best!!!

Příspěvek 19.1.2007 22:24:42
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Našel bych si asi chvíli :D

Příspěvek 21.1.2007 14:55:09
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
///Předchozí příspěvek:
Jelikož v ten pátek asi do školy nejdu - na vejšce, kam si plánuju podat přihlášku je v ten den den otevřených dveří, takže mam o důvod víc ze školy vypadnout :lol: ale je to fakt na vás ostatních. A mimochodem místo konání už nechám na zkušeném budějčákovi, protože já sám chodím akorát ze školy domů a znám to maximálně u náměstí a to tu prosim žiju 18 let 8)

///Doplněk:
No taaak lidi nějak to tu chcíplo, doporučte nějaké to místo, kde by se dalo posedět pokecat a zdrbnout zbytek fóra?
Obrázek

Příspěvek 21.1.2007 15:17:05
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
V ČB se nevyznám, když budu vědet kam, s mapou se tam dostanu :)
Jen aby tech srazů nebyo 10, padlo tu někde že někdo myslim 14 dní nemůže takže možná že je to ještě brzy todle..Ale chce to aby se každý vyjádřil.Možná tomu udělat nějakou drastičtější reklamu 8)

Příspěvek 21.1.2007 15:25:04
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mozna bych se pridal, bydlim kousek od Budejc. Posledni zkousku mam 30.1., kdyztak bych sel ten patek 26. V patek je hokej, nechcete jit na nej a pak nekam sednout?
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 21.1.2007 15:28:57
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli všichni souhlasí s tím pátkem 26. tak sraz by mohl bejt na náměstí, hodinu si určete, já můžu kdykoli, pak múžem zajít do kampy, astorie, nebo třeba do pizerky, jak budete chtít, já osobně bych doporučoval kampu nebo astorii, jsou to nonstopy, takže nás nebudou vyhazovat pryc.
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 23.1.2007 00:32:13
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jejda nějak se začíná naše jihočeská komunita rozrůstat :) takže zatím to vypadá na ten pátek 26. ledna

místo setkání bych dal na náměstí u kašny, protože podle mého názoru tam trefí úplně každý i Jack. A hodina se ještě domluví, ale viděl bych to na odpoledne nebo navečír.

Jinak pokud chce někdo přijet třeba z Prahy taky může :) čim víc lidí tím bude větší švanda.

EDIT:
Tak lidi ten pátek se blíží, takže potřebuji celkem vědět kdo tam určitě bude a kdo ne :!:
Obrázek

Příspěvek 23.1.2007 20:11:04
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Hemi píše:
tam trefí úplně každý i Jack

:D Dej souřadnice a dojdu až na konec světa.Za adminem kamkoliv 8)

Já ano, jízdy nemám, ale přijedu později ze školy.Asi kolem 16000 sem v ČB.

Příspěvek 23.1.2007 20:25:22
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Hemi, řekni v kolik hodin v pátek na náměstí a já tam na 100 pro budu, a ostatní?!?
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 23.1.2007 21:28:19
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže po menší debatě s Jackem jsme dospěli k závěru, že by sraz mohl být v 16:00 na náměstí Přemysla Otakara II u Samsonovy kašny

Tak a teď, když už je stanoven čas (ostatní měli čas a prostor se vyjádřit) tak by se mohlo začít debatovat nad programem dne - můj návrh je zajít někam na dlabanec a pak třeba do hospy, nebo jestli chcete rovnou do hospy mě je to jedno. A hlavně by to chtělo aby tam přišlo víc lidí, protože já, Jack a Spike to asi ono nebude :lol: Saixe záměrně nepočítám, protože je lenivej a najde si výmluvu jak se nám vyhnout.
Obrázek

Příspěvek 23.1.2007 21:34:51
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ok, tak ve 4 tam, v programu navrhuji zajít třeba na pizzu a pak do hospody, například do Sneku, kterej je hned u náměstí
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 23.1.2007 21:41:18
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takze lidstvo... chci od vas jednotlive a najisto slyset kdo se dostavi... :!: at vime na cem jsme...

edit: hemi, spike a jack uz se hlasit nemusi ;)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron