Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Sraz lidí z Českých Budějovic a blízkého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 09.8.2007 22:13:48
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja tam budu.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 10.8.2007 10:17:30
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No pokud vás tam moje přítomnost nebude otravovat a pokud mě rodiče nezabijou, že jsem něco zanedbal, tak bych taky mohl zajít.

Takže v 18:00 na náměstí? 8)
Obrázek

Příspěvek 10.8.2007 12:52:30
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop tak se dneska v šest sejdem na náměstí, těším se! Snad přijdou i někdo kdo není registrován nebo neměl čas o sobě dát vědět, tak zatim...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 30.8.2007 18:25:08
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zitra v sest jdeme na pivko. Sraz je v 18:00 na namesti u kasny v Budejkach. Muze prijit kdokoliv i ti co jeste nebyli. Budeme radi :wink:
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 06.9.2007 14:53:36
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak cus bejci a děvčata, zejtra to je v pátek dem s monopostem na pivko v budějkách, sraz v šest na náměstí, jestli chcete tak přidte, ale jak to tak vidim tak se objevi asi jen Hemi, to je ta nase stabilni trojka, ale radi bychom, aby prisel kdo muze, zapit skolu, dokud to de a tak si posedet pokecat, spoilerovat...........
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 06.9.2007 20:37:11
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jestli rozdejchám konec DS9, jako že jsem v půlce final chapter a už sbírám čelist ze země, tak se ukážu :D
Obrázek

Příspěvek 13.9.2007 21:54:15
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zejtra se zase koná takovej minisraz, jako vždy v šest u kašny srazík, dávám sem vědět lidem, kdyby náhodou neměli co jinýho na práci a taky aby se neřeklo, že se scházíme potají a kujeme pikle proti ostatním......... takže jestli chcete, zejtra se na vás těším já, monopost a troufám si říct že s pravděpodobností 99 procent i Hemi..... :twisted:
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 14.9.2007 16:01:02
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
dneska nas dokonce bude i vic :wink:
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 29.9.2007 20:09:03
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele lidi, co děláte tedka v pátek? Já a monopost nejspíš pudem na hokej takže jestli někdo chce taky at napíše, potom po hokeji zajdem někam do hospůdky, takže by to byl takový akčnější srazík.... kdo má chuť?
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.9.2007 20:27:51
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Akčnější říkáš? Pokud pod pojmem akčnější myslíš krčit se za záchrannou sítí strachy, abys nedostal headshot pukem, tak se taky hlásím :D

Když už o tom tak uvažuji, tak já na hokeji nějaký ten rok nebyl.
Obrázek

Příspěvek 01.10.2007 18:58:00
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Hokej Hokej.... počítejte s mojí maličkostí :twisted:

Příspěvek 03.10.2007 14:22:30
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak lidi, hlavně ti co půjdou na sraz i na hokej, potřebuju at se mi ozvěte na icq případně přez soukromou zprávu či sms na mobil, abych měl potvrzenou účast a mohl zítra koupit lístky!!! :lol:
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 03.10.2007 20:14:14
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Mluvil jsem s Rononem-sokolem a prej přijde a Glorius to samé.A my tři kluci asi na hokej nepůjdem, takže my někde dáme sraz a vošéfujem místa v hospodě.Hemi, monopost, spike vy teda jdete na hokej nejdřív?

Příspěvek 03.10.2007 20:17:48
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já na hokej nejdu... Ale s Jackem a Rononem pudu držet plac... A pak se taky někdy vytrousim domu, v sobotu zase pro změnu pískám ligu...
Obrázek

Příspěvek 03.10.2007 20:27:32
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já si jdu vyhulákat hlasivky na hokej a pak budu místo piva popíjet teplý čaj :D :D

jinak koukám on padne rekord za poslední měsíce - 6 lidí :lol:

a hádám, že invazi z Prahy a okolí očekávat nemám :D
Obrázek

Příspěvek 03.10.2007 21:57:14
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle pátek nás bude opravdu půlka kopy... možná i vvíc, jinak teda na hokej du já, Hemi a monopost, (možná iwoopi ale ten se musí ozvat) začíná v 17:30 takže se asi sejdem v 5 na náměstí a namíříme si to do areny a pak po hokeji vas nekde odchytíme.... :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 03.10.2007 22:54:45
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě možná už ne, v devět musim domu, pak už totiž nic nejede až v pět ráno bus, a to by vzhledem k mé sobotní práci nebylo zrovna dobrý... 8)
Obrázek

Příspěvek 12.10.2007 12:34:05
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Spiku nespamuj chudinku Prahu :mrgreen:

takže dneska ve 20:00 na náměstí, pak se někam pujde (já teda doufám, že si mě servírky z Maxima pamatovat nebudou :D ) a poté půjdeme zaučit Shortyho na Velký Voči II... kdo se chce přidat, je vítán - klidně i invazní síly z jiných měst :)
Obrázek

Příspěvek 12.10.2007 15:38:03
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Byť bych šel rád, tak nemůžu:
A) nejsou prachy
B) zejtra pro změnu zase pískám (to už bych ňák rozchodil, tentokrát jedu jen na dorostence, tak bych jel až tim ranim busem :D )
C) Včera (dneska?) sem něco chytil a bolí mě krk a nechci skončit ležící v posteli, neschopen slova 8) Tak prostě někdy jindy na tom budu snad líp..
2 Hemi: Davy z jiných měst neočekávej, nic nevydržej... povětšinou :D :D :D
Obrázek

Příspěvek 06.11.2007 23:04:24
Ronon_Sokol Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: CB
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nazdar, nechcete dát nějakej sraz? Už dlouho žádnej nebyl, nebo sem spíš já na žádnym pěkně dloouho nebyl :D . Sice teď mám listopad plný tréninků a vypocených litrů potu ale možná bych si nějak čas udělal :) V nějhoršim si dáme sraz až v prosinci, to už za sebou budu mít mistrovstvi a nebudu muset trénovat :lol:
Ronon is the best!!!

Příspěvek 07.11.2007 11:03:18
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak srazík bude v pátek v šest na náměstí jako obvykle a půjde se na kuře Vindalů takže kdo má čas a chut si nejen popovídat zaspoilerovat a napít se pivíčka ale okusit i Listrovu specialitu je vítán!!! :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 11.12.2007 16:45:07
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v sobotu patnáctého prosince , 15.12., kdo máte čas zajít si na pivko, pokecat o sg a nejen sg atd?
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 15.12.2007 00:30:21
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to spike: doubleposter, doubleposter... kill kill kill :biglol:

jinak dneska proběhl první oficiální sraz sga outcasts a můžu říct, že byl poveden - jenom jsme museli změnit headquarters :D :D a trochu jsme refitli nápad pražáků a místo podtácků jsme po sobě házeli popelníky a poté na náměstí sněhuláky a masivní hroudy sněhu :D :D

a nyní počkejte si na další díl povídky naší světoznámé povídky - jenom ji někdo musí přepsat do wordu :D :D
Obrázek

Příspěvek 15.12.2007 12:45:22
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak cus, prave sem se vratil z sarkyny oslavi 19, to jen na okraj, kdo chce dneska v sest prijit na namesti budu srazek.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 20.12.2007 17:54:53
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
27.12. Budějice- sraz, organizuje Spike, přiďte kdo může, já se asi nedostavim, druhej den máme slučák... Víc asi vědět nepotřebujete, čas srazu zatim neurčen
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony