Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se sraz taky moc líbil. Povídání o P4 proběhlo v naprosto přijatelný míře, takže bylo příjemný i pro mě z pohledu neúčastníka. :D Doufám, že s lidma co pro mě byli nový, budu mít ještě příležitost se líp poznat. :)
Jestli bylo na celym srazu něco negativního, tak to, že jsem nezůstala o trošku dýl. A pak ty dvě olivy, co skončily pod stolem. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se taky sraz moc líbil. Povídání o P4 bylo tak akorát. Počet účastníků byl taky ideální. Dokonce i cesta domů byla v pohodě, žádný přecpaný vlak a dokonce fungovalo topení. Dvě věci co bych od ČD nečekal. :lol: Prostě příjemný den. :-)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě pár (opravdu jen několik, ale přece) foteček:
http://tar-ara.sg1.cz/Srazy/Stargate/SGAPSqueeSraz09.zip
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bude nějaký sraz v květnu?
Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však je teprv začátek března. Kdo má vědět co bude za 2 měsíce? :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To je sice fakt, že za dva měsíce může být Země obsazená nepřátelskými mimozemšťany :D , ale hlasuju taky pro. Teď mi to uteklo kvůli jiné, dloooouho odkládané záležitosti, ale stejně bych vás rád poznal, aspoň Pražáky.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak za chvíli bude Scon, takže sraz bude prostě tam :D
Srazy se domlouvají tak dva, tři týdny dopředu, protože nikdo nikdy neví, jak bude mít čas za týden, natož za dva měsíce. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě, navíc mně teď vypisují některé termíny pro zkoušky na období březen - květen a mám nějaký ten nedodělek ze zimního semestru a rád bych se ho zbavil, do toho škola a příprava na letní semestr... panstvo, vidím to tak že fakt nebudu vědět kam dřív skočit, takže pokud bych se eventuelně objevil, bylo by to rozhodnutí z hodiny na hodinu, ale dva měsíce dopředu to vážně nejsem schopen říct vůbec nic...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přijde vůbec někdo? ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych přišla, sice na skok, ale ráda bych. Ovšem jen ve čtyřech nebo kolika lidech to nemá moc cenu. :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi bych se taky dostavil...
Ikdyž by možná nebylo od věci udělat severočeskej :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já mám sice práce nad hlavu, ale možná. Ačkoli zatím to nevypadá na moc velkou účast, takže nevím.

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vás v Praze nakonec bude víc, než nás v Ostravě. :D

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak pražskou část asi odpískáme, co?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem ani nehledala spojení, protože mi bylo jasné, že to takhle dopadne. A něco mi říká, že ve dvou by to asi moc cenu nemělo :smile:
Je to ale škoda, protože bych vážně, vážně potřebovala vypadnout.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak já bych taky ráda, ale včera mi přišel mail od jednoho vyučujícího, v němž mě požádal o rozšíření referátu, na kterém jsem ještě ani nezačala dělat, takže bych stejně nemohla nikam jet. No, škoda, ale ten konec semestru je na hlavu, mno :roll: :(

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jak se máte?!? jinak psal jsem již monopostovi který se možná ukáže ještě to musíme vyladit... budu v sobotu 23.5 v praze na představení v divadle jež v hlavních rolí Bude Allison Mack a další, pár lidí hrálo i v sg, je to Vancuvwerská skupina, jdeme na to s lidma z smallville fora a pred i po predstavení mám čas zajít někam do hospůdky, takže jestli někdo bude v praze a bude mít chut si zajít pokecat či popít tak at se ozve, mozna prijede i hemi...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sraz? To by možná nebylo od věci. Šel by ještě někdo?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno, já bych možná i šla. Záleží teda na tom kdy, kam, kolik by šlo lidí, aby to taky mělo smysl, že :D :lol:

Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
23.5. Bych se asi taky objevil, pokud se bude něco konat. :)
*MORPHEUS*
Obrázek

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Záleží na vás já osobně přijedu kolem 3, pak v půl šestý mám to divadlo a hodku a neco pak jsem zase volnej, takže jestli se něco bude, musíte říct naplno, jinak pudu s lidma z konkurenčního fora jež mám jako záložní plán....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem právě zjistila, že do Prahy v sobotu rozhodně pojedu - ale od 19 h mám srazoidní uvítačku kámoše, co se vrátil z Islandu, takže před tím musím vypadnout. Tedy bych byla pro sraz co nejdříve (pokud byste byli tedy ochotní, tak klidně i před tou třetí...třeba už od dvou...?... s tím, že se Spike přidá).

Takže já bych šla, Spike, Eleira, Morpheus....nešel by ještě někdo? (a z těch, co jo, je to dostatečný počet nebo ne?)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Záleží na ostatních, já mám dvě možnosti jestli se sejdem předtím tak pojedu do prahy o pár spojů dřív jestli ne tak pojedu později a až na to představení, stačí se dohodnout... mě osobně nevadí kdy, rád vypaddnu pryč od rodiny....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mně to jako dostatečný počet přijde. Taky bych byla raději, kdybychom se sešli dřív, abych stihla spoje domů. Nechtěla bych zkysnout v Kladně s vyhlídkou na noční procházku :roll:

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže sraz bude :D. Teď ještě tedy v kolik a kde :). Zase u Anděla? Tučňák nebo Al Padrino? Nebo něco jiného? Mě je to celkem fuk (i když nejraději Tučňáka, ale je to jedno), klidně i jinde, ale ne se složitou cestou tam :).
A v kolik tedy? Od kolika je kdo schopný a ochotný? Já de facto od cca 13 h dál.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron