Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se zeptala na FB a vypadá to jednoznačně na ten další víkend (možná ani nebudem samy dvě :D ). Tak co předběžně počítat se sobotou 11?

Mě by to nakonec taky vyhovovalo mnohem mnohem víc, páč veškerý svoje prachy mám momentálně v kapse u džín a beru příští tejden. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ok, tak pokud lidem vyhovuje příští víkend, tak nemám problém. Já vlastně tenhle víkend taky nemůžu :smile:

Hexx: Ale jako že se nechceš slézt jenom se mnou, to si beru osobně. :cryy: A to jsem plánovala, že na tebe budu hodná, abych odčinila ten šok na FF :smile:

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dovol?! Kdo řiká, že se nechci sejít jen s tebou? :D Já jsem jen chtěla bejt plně informovaná, abych znala všechny aspekty, který by mohly bejt relevantní pro bližší určení termínu srazu. :smile:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud mi do toho nic nevleze (a pokud to nebude soukromá párty :)), tak bych taky přišla.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to já 11. nemůžu,oooo škodaaa :( Tak si to užijte ;-)

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hm, tak já 11. nakonec taky nebudu moct... :-( rodinná oslava...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak co třeba 12.? Je to ten samej víkend, Antaris bude ještě v Praze... Vadilo by někomu, že je to neděle?
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ještě nevím. Budu v procesu stěhování, ale nevím, jestli budu v neděli v Praze nebo Lounech. Kdyžtak bych přišla třeba později. Nebo vůbec. Uvidím. :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neděle mi nevadí.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle vyjádření lidí na FB se nás na neděli shodne minimálně stejnej počet jako na sobotě a snad nás bude i víc.

Takže neděle, Al Padrino na Andělu? Sraz před mekáčem ve 14?
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jasný, neděle, 14 u mekáče Anděl, píšu si a těším se na vás :yahoo:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já pořád nevím. Naši se vratí v neděli z dovolené, tak jim potřebuju předat ještě nějaké info, než zase na týden sbalím do Prahy. Tak bych dorazila spíš později odpoledne. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechci to slibovat, protože nevím jistě, jestli budu mít v neděli volno, ale pokud ano, určitě se objevím :-)
*MORPHEUS*
Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nakonec se nejspíš taky ukážu :-)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem volala do al Padrina a dozvěděla jsem se, že v rámci jakýhosi "prázdninovýho" režimu tam maj o víkendech zavřeno (tenhle víkend naposled 8) ) a na webu to samozřejmě nemaj... :roll: Tak jsem pro jistotu rezervovala místa U Tučňáka.

Takže pro pozdějc příchozí: Změna místa z Padrina na Tučňáka!
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počkejte na mě pls o pár minutek (cca 6-7) navíc na tom Andělu. :roll: :sorry:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdar lidi, co nějaký předvánoční sraz?

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych byla pro. :) Ideálně o víkendu 18.-19., ono stejně moc jinejch možností neni... :-D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To není špatný nápad :) Ten víkend beztak zůstávám v Praze, takže já bych to brala. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To bych možná taky mohla :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě napadá... pokud to náhodou někdo nezaregistroval, zrovna 18. by měla otvírat Fan Base, tak co se tam zajít hromadně podívat? Možná je to blbej nápad, tak se k tomu pls vyjádřete, jestli by se vám chtělo. :)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, já bych tam klidně zašla. Kde že to má být?
Mně zas napadlo změnit místo srazu z Anděla na někam jinam, protože na Andělu jsou trhy a tím pádem stovky lidí.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to na Českomoravský. Aha, vidíš, good point... Tak co se srazit rovnou v metru na Českomoravský, prolítnout Fan Base a pak se teprv někam usadit? :)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, to zní jako dobrý nápad. A standardně ve 14 hodin?

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, byla bych pro 14.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony