Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já taky tak nějak když pojedu tím dřívějším tak kolem 13:15 jsem v praze,či 13:50 když nestihnu ten, takže by to šlo, sejít se, ale kde, asi u toho Anděla, nevím jestli složitě něco nenajdu, ale toho tučnáka či al padrino bych moh.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já bych tam kolem 13. či spíše 14. hodiny mohla být. Pro začátek bych volila toho Anděla, když budeme chtít, můžeme se někam přesunout. Tohle ale už všichni znají, takže když se na poslední chvíli někdo bude chtít přidat, tak nás najde. Mno, jestli Al Padrino nebo Tučňák je mi vcelku jedno. Možná spíš Al Padrino. Je to trochu blíž k hromadné dopravě a přijde mi útulnější.

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to vypadá solidně takže zejtra kolem tý 2 v al padrina....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlas. A výzva pro ostatní, kdo se do diskuze nezapojili: koukejte ještě někdo dovalit :D

A ehm, Spiku, bylo by moc smělé chtít dovézt tu Buffy? Pokud bys to nezvládl vypálit, tak to neřeš, stejně nemám ještě dokoukanou šestou sérku :smile:

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skoda, ze to nebylo v patek. To bych mohl, ted uz jsem musel odjet, rozhodne uz jsem nemel pradlo na dalsi tyden. Uzijte si sraz :) Spiku v Tucnakovi jsi uz byl a do Alpadrina je cesta na druhou stranu snadna.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Opožděné díky za příjemný srázek. Tři dělají společnost, že ;-). Jen kdyby bylo méně Buffy a Angela a více...něčeho, co znám :D. Škoda, žes nedorazil, Morphee.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No hele. Já bych si taky mohla stěžovat na přemíru Startreku, jehož znalost u mě vázne :smile: Nicméně sraz byl fajn. Konečně můžu říct, že jsem si pokecala se všema :lol:

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přemíru? Tam žádná přemíra ST nebyla :-). A když už ST, tak VOY i TNG tam zastoupené bylo...a to znáš :).
Mmch., co doprava, dobrý?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všem sorry. Bohužel mi do toho už ve čtvrtek vlétla nečekaná cesta do Birminghamu a ke kompu jsem se už nedostal abych se omluvil dopředu, že nemůžu dorazit. V sobotu kolem poledne jsem akorát přejížděl trajektem kanál zpátky na pevninu, takže do Al Padrina trochu z ruky :lol:

Tak snad příště.
*MORPHEUS*
Obrázek

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dobrá, omluveno ...ale kdybys byl už o sto kilometrů blíže, byl by to vážný prohřešek ;-) :-) ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak srázek to byl skvělej já jsem si užil pěkné odpoledne s úžasnou společností a diskuzí jako už dlouho ne.... :D těším se na FF kde si budem moct popovídat delší dobu, no holt když je Allison v Praze tak se holt musí..... :D btw dokoukejte co jste neviděli a budem moct popídat o všem...., nebo aspon ty základy (Eleira-DS9 a Tar-ara aspon tu Buffy, když ne angela...) Morpheusi, pro jednou odpuštěno, ale příště jestli se neukážeš tak tě tak zespoileruju že si na dlouho neužiješ žádný seriál :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Doprava v pohodě. Do Kladna mi to jelo hned a z Kladna domů mě hodili naši, přestože jsem se jim pokoušela vnutit myšlenku, že to dojdu pěšky. Ne, že bych si stěžovala samozřejmě :D

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co, bude nějakej další srazík, že bych se konečně taky zúčastnil? Je mi jasný, že teď o "prázdninách" (to slovo zní pracujícímu člověku dost surrealisticky) to asi nedopadne, tak co v září?

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak odedneška jsem už v Praze na koleji, tak co takhle nějaký srázek... sice se jeden plánuje na CzechTREK, ale třeba nějaký menší přes týden... v podstatě kdykoli :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já bych se klidně na nějakým srazíku v praze ukázal :) jen vymyslet kdy?kde? v kolik? a je to :D

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jinak teda v neděli 27.9. sraz po CzechTreku (ale přijít může každý). 12:00 Anděl před mekáčem. Dáme nějaké ham a pak vyrazíme do kina (nebo obráceně), osobně jsem hodně zvědavý na District 9.

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hm, tak to jsem zas něco prošvihnul :( Ale (offtopic) ten District 9 jsem už v kině shlédnul, a byla to bomba...
Takže mě nekamenujte, když se zeptám znova :wink:
"kdy zase bude nějakej ten srázek v Praze?"

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Srazík klidně a ráda, jen ne v sobotu 17. (to musim být v práci :?). Ono tedy za necelý měsíc bude FFS, takže tam bude takový větší sraz :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechtělo by se v sobotu někomu do pražské ZOO? Uvažuju, že bych si tam zašel, ale jenom se mi tam moc nechce samému :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud na to bude počasí tak bych šel, taky už jsem tam dlouho nebyl, a na sobotu nemám program.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skrejm píše:
Nechtělo by se v sobotu někomu do pražské ZOO? Uvažuju, že bych si tam zašel, ale jenom se mi tam moc nechce samému :)


proč chtěj sci-fi fanošci do zoo?pořád jenom zoo(narážím na brněnský sraz) :lol: :lol: :lol:
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mikiquicna: Nikdo tě nenutí, abys tam chodil. :wink:

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eleira:já bych klidně zašel...taky sem tam relativně dlouho nebyl...a spoustu míst jsem ještě neprozkoumal :D :D
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mikiquicna: Lepší než někde celou dobu sedět :wink: navíc tolik srandy :lol: jinak tohle ani není sraz... já tam jdu(teda záleží taky na počasí)... já se jenom ptám jestli se ke mě někdo nepřidá :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já tam byla poměrně nedávno, ale měla jsem z toho houbeles, protože to bylo se školkou (12 dětí), takže jsem spíš hlídala, aby mi tygr nesežral dítě, než abych po tygrovi opravdu koukala. :D Určitě tam budou mít nějaké skupinové slevy, takže já bych v sobotu klidně přijela :)
Ale asi by to chtělo dřív, abychom z toho my mimopražští taky něco měli :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron