Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Cony blízké i vzdálené

Cony blízké i vzdálené

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 05.5.2007 21:04:56
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka :arrow: a kdo kdy se mnou spal v jednom pokoji nadosmrti pochopí, proč raději preventivně spím sám.

Stačí jedna noc, aby mě chtěl spolubydlící zabít. Ne. Neznepřátelím si přece celé fórum :D

McBeck.C :arrow: No, já si na chování ve Vysočině ani na zámku nemůžu stěžovat. To spíš si stěžuju na cestu tam. Cesta mezi náměstím a zámkem je totiž ve dvě v noci a ve dvou pivech celkem solidní stezka odvahy :fish:
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 05.5.2007 21:07:32
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Hmm?? :laugh: :biglol: S tim nemám nic společnýho ...budu :lol: (nebo, že bysme se o tom bavili a já se na to nepamatovala? :)) - to je safra dobej nápad :D

Co je DDR? Je to tak snadné poskakování, že to zvládne i malé děcko ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=6JzcqALklRs
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.5.2007 15:40:26
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lidi, kdo se ještě nepřihlásil a je napsaný s námi ve třídě nechť se v nejbližší době přihlásí, aby mohl i Shorty poslat svojí přihlášku a neplatil kvůli vám zvýšenou cenu :wink: pro pořádek uvádím ten seznam zde:
    Hemi
    Darth_RevanCZ
    Shorty
    Verones
    Ghet
    Aegir
    McBeck.C
    Pomeranc
    Sopdet
    Tillion
    Saavik
    Klenotka
    Raynor
    scream CZE
    Antaris
    Blackthunder
    Tar-ara
    Nappy
    Quinix
    Fishman
    Monopost
    Scorpio
    Mereia
    Spike Kree
    ===nově přidaní===
    Janislav
    Malas


tučně jsou lidé, kteří již přihlášku podali
Naposledy upravil Hemi dne 08.5.2007 19:25:23, celkově upraveno 4
Obrázek

Příspěvek 08.5.2007 17:54:36
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Páni to je lidu :lol:
A z toho "znám" kolik? 10 lidí? :D

Jinak já přihlášenej sem takže já to rozhodně Shortymu nebrzdím :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.5.2007 18:08:04
Shorty

Odpovědět s citací
 
Děkuji kolegovi Hemimu za další upozornění. :wink: Já jen dodám, že zatím tak nějak nemám vyjádření od tří lidí. Z toho jednu už vyřizuju s Klenotkou a s další se snažím zkontaktovat. Chybí mi teda jen vyjádření monoposta.

Příspěvek 08.5.2007 19:20:50
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A jak to tedy bude s LukArcherem a ostatníma od něj?
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 08.5.2007 19:45:37
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Erm Tillione víš, že tohle už tu padlo? A byl jsi to dokonce ty, kdo psal že limit na tělocvičnu je kolem 40 lidí, takže by se k nám případně vešli, pokud bychom byli tam. Takže přestaň chlastat nebo za chvíli zapomeneš i jak se jmenuješ :biglol:

A vzhledem k tomu, že ještě nejsou přihlášeni všichni, tak nevíme jestli nás dají tam nebo tam. To už necháme na Shortym, až budete všichni zaregistrovaní. Nemám pravdu Shorty?
Obrázek

Příspěvek 08.5.2007 19:49:23
Shorty

Odpovědět s citací
 
Asi tak, kolego. :wink: Ale já bych to nehrotil a nebyl megaloman. Už tak jede na celý con něco víc než polovina z toho seznamu. Budeme rádi za tu třídu, takže to necháme tak. Do třídy půjdeme tak, jak je na výše uvedeném seznamu.

Příspěvek 08.5.2007 20:10:57
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Erm Hemi... vím, že to tu již padlo. Vím, že jsem to říkal já, ale jelikož se dělal jakýsi rekapitulační seznam a o nich tam nebyla ani zmínka, dovolil jsem si optat se, aby se na ně nedejbože nezapomnělo. A řekl bych, že lepší je se optat dvakrát, než to šít na conu horkou jehlou. A jen tak mimochodem, své poučky o chlastání si můžeš odpustit... už jen protože víš, že nepiju.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 08.5.2007 20:53:25
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kolegové :D Klíííd, prosím, souhlasím s Tillionem, je lepší se zeptat dvakrát, než na něco zapomenout :wink: A komu by se chtělo tady to množství stránek projíždět. :wink:
Jen tak mimochodem, Shorty, je možné, že ode mě pojedou další dvě. Ale kamarádka ze školy (ta s polárnických spacákem, zasvěcení ví :lol: ), měla jet na nějaké soustředění, ale prý to asi padne. Takže mi dá vědět. Ale když tak by si napsala jen ubytování s námi, kdyby to nestihla "na seznam". Ta druhá je od Saavik, a moc ji neznám. Saavik jsem napsala na icq, jak to s nimi vypadá, takže ti dám vědět.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.5.2007 20:59:35
Shorty

Odpovědět s citací
 
2Klenotka: Viz ICQ. A jinak: jasně, jasně, no problem. Už tak jsme dost problémová skupinka. :lol: :D

Příspěvek 10.5.2007 18:30:37
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dotaz trochu mimo - nevypálil by mě někdo všechny díly SCRUBS i s titulkama? :D
Nejlépe ještě před FF - protože teď mám jaksi krizi - nemám na co koukat :lol:
Obrázek

Příspěvek 11.5.2007 01:30:29
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě napadl skvělý úkol pro teamy do té SG hry - donutit Klenotku zahopkat na DDR aspoň jednu písničku :D :lol:. Má jen jednu chybičku - nedožila bych se konce dne :?.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 11.5.2007 09:43:57
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je pěkně blbej úkol :lol:
Rovnou nám dej abysme měli v oblibě Mitchella :twisted: A hlavní organizátorka hry by ho taky musela milovat :lol:
Obrázek

Příspěvek 11.5.2007 09:48:52
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Supr nápad :biglol: . Myslim, že na konci hry bych ničila pouhým pohledem cokoli, co by se ho jen okrajově týkalo :lol:.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 11.5.2007 10:42:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já mám Mitchella ráda :) A Tar-aro, DDR bych ti neskákala, ani kdyby to znamenalo výhru :) Akorát bys to....erm *něco velmi nepěkného, na co myslí evilKlenotka* :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 11.5.2007 10:45:42
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že u Mitchella by byl problém spíš s tou částí "s hlavní organizátorkou" ;-) :lol:.
Jj, najdu jiný způsob, při kterém mi zůstane hlava na krku a vůbec všechny části a orgány mého těla tam, kam patří ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 11.5.2007 22:29:08
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na stránkách FF jsou už velmi podrobné anotace k některým liniím-samozřejmě chybí Gatecon :) Takže nevím, kdy budu mít přednášku. Doufám, že ne zrovna ve chvíli, kdy bude mít Hypo a Margh svatbu. Nerada bych to propásla.

http://www.festivalfantazie.cz/anotace/celek07.php#2100
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.5.2007 17:39:08
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lol , hele já teda ukecávám mojí maminku .. jelikož pojedu poprvé tak sem totálně mimo, jinak jelikož mi 16 tak se v platbě účtem nevyznám .. poradí mi někdo ? ICQ mám v profilu tak písněte ... ráda bych vás taky poznala jinak než takhle on-line a neví se už které dni bude Nykl na Gateconu ? Já mám celý červenec brigádu takže doufám že to bude o těch svátcích a jestli ne tak sem v kaši :cry:

Příspěvek 14.5.2007 18:01:47
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak stačilo by trošku číst :D Nykl bude na FF 6. a 7. :wink:
Obrázek

Příspěvek 14.5.2007 18:08:00
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JUpíííííííííííííííííííí, promin je tu toho dost a já to nemůžu celý pročítat protože vím jak by to dopadlo ... ježiši tak to jisto jisstě jedu ,.. naprosto jistě :-D ...

All : chci se zeptat . Máte ještě volno ve třídě ? Djete mi vědět ráda chy byla s vámi , jestli ne , smířím se s tím .
P

Příspěvek 16.5.2007 13:48:44
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak smola chcel som na FF ist, nakoniec nemozem.
Neviete bude gatecon na FF special v Oktobri?
Obrázek

Příspěvek 16.5.2007 17:38:05
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jonas: Samozřejmě, že bude ;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 16.5.2007 17:49:32
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No je sice hezké že na stránkách FF už maj první verzi programu - ale bez toho Gateconu to je takový - zbytečný? :lol:
Obrázek

Příspěvek 16.5.2007 17:54:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem na to koukala, ani v těch anotacích ještě nebyl. Ono je to asi taky částečně tím, že GC má nejdelší program, takže to chvíli trvá. A většina organizátorů všeho jsou studenti, co mají zkouškové, nebo hůř, závěrečky. A navíc, ještě pořád to nemají doladěné s tím Nyklem, tak asi až to budou vědět na 100%, tak to tam teprve dají.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron