Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Cony blízké i vzdálené

Cony blízké i vzdálené

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 16.5.2007 18:06:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NBo stejně by mohli dát na co se můžem těšit ne? :lol:
Obrázek

Příspěvek 16.5.2007 22:11:20
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara píše:
Jonas: Samozřejmě, že bude ;-)


to som strašne rád, tam by som sa aj s kamošmi mohol dostať a konečne vás vidieť :D (viem, že som tu dlho nebol, ale ja to napravím).
A o kolko sa tam líši program od FF? :D
Obrázek

Příspěvek 16.5.2007 22:16:49
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je tam toho méně ;-).
Ne, dobře...prostě je tam výběr. Se podívej na starší programy a porovnej si. Je to na webu FF.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 17.5.2007 14:22:49
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, budem hladat aj tak diky, verim ze aj tam pride nejaky fajn host. :idea:
Obrázek

Příspěvek 21.5.2007 13:43:49
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak konečně vyšli alespon nějaké anotace k GATECONU

http://www.festivalfantazie.cz/anotace/celek07.php#2100


Že bych se zase z GATECONU ani nehnul? :lol:
Obrázek

Příspěvek 21.5.2007 14:02:20
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak až na toho Daidala místo Odyssey v programu.... Těšim se na to :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.5.2007 14:20:50
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem překonal bolest hlavy a přelousk jsem to celý, nejen gatecon. Nu, jsou tam velmi zajímavý věci... osobně se asi nejvíc těším na Pyramidu, aneb. BSG hry v reálů... btw: když jsme u těch her... na srazu se probíral nějakej tým... najdou se kolegové do týmu na pyramidu? (tu hru na koše z nové BSG)
A téže bych se rád kouknoul na tu přednášku o Torchwoodu, kterou jsem na S-Conu z nějakého podivného důvodu promeškal... Už aby to tu bylo... ale 39 dní, to jde...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 21.5.2007 14:33:04
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já bych do tý Pyramidy klidně šel - ovšem je otázka jestli někdo do toho bude chtít jít semnou
Obrázek

Příspěvek 21.5.2007 21:05:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se na FF asi přerazím :lol: Mám vyhlédnuté věci v Galacticonu, SeriesConu, nemluvě o Star Treku, taky do té doby nejspíš stihnu Babylon 5, pak taky zajímavé přednášky v Avalconu. Nemluvě o hostech jako Harrison, Silberling....já se tááák těším :D Nejhorší epizody Stargate? To néé, tam nejdu, už takhle mám SG1 po poslední epizodě dost znechucenou... :P

EDIT: Podepisování dabérů, skvělý :D Hej, a první beseda s DN je o dvě hodiny po mně...možná by se mohl přijít podívat, jak vyprávím o DH :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.5.2007 23:19:34
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jsem zvědavej jak moc se bude lišit "netový" program od toho co ve finále dostaneme v obálce. Viz na FFs jak měl podle internetu být Dr.Who někdy vodpoledne a nakonec ho šoupli brzo ráno :x
Obrázek

Příspěvek 05.6.2007 19:13:42
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
napadlo me zucatnit se ty Tar-ariny hry. Nasel by se nekdo dalsi, mohli by jsme udelat tym lidi tady z fora.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 10.1.2008 00:28:03
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě napadá, jestli odsud někdo nejede na TolkienCon. Bude tento víkend v Praze. Budu tam. Co...někdo...nikdo...?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.3.2008 20:16:40
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak "už" jerozmístění programu na FF08 :D :
http://www.festivalfantazie.cz/archiv/2008ff/program/rozmisteni_ff08.gif


Ale teď mám úplný okno a nemám ponětí co to je za KD Přízemí místnost :roll:
Obrázek

Příspěvek 06.3.2008 20:50:15
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to je ta místnost, kde byla ta soutěž v předvádění nějaké scénky z SG, které jste se zúčastnili. :wink:
Kdybys prošel hlavním vchodem a šel rovně dokud by to šlo. Pak bys ses otočil doprava a šel co by to šlo. Vrazil bys do dveří a byl tam.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 06.3.2008 20:57:39
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ježiš toho jsem se bál :( tam je prd místo :roll: To nám tu SG taky mohli hodit na přijatelnější místo (viz jako v loni :) )
Obrázek

Příspěvek 06.3.2008 21:00:46
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já myslela, že budeme ve velkém sále :( To z toho promítání A Dog´s Breakfast budeme mít všichni houby :(
Ale trochu si rýpnu. 7 dní na GC, nějak se toho děsím. Aby z toho zase půlka nebyla promítání.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.3.2008 21:18:11
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, to je místnost posilovna. Ta, kde je dopředu hodně blbě vidět :?. Na Speciál stačí, ale na normální FF se mi to nelíbí. Ta místnost minule byla supr. Velká a s pódiem, takže bylo vidět. Velký sál by byl také super. Hmm :? .
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.3.2008 21:18:58
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ta místnost (oficiálně posilovna) se má nějak předělávat... ale čert ví, jak to tam bude vypadat...
Škoda že jsme nedostali zase Velký sál haly... tam to bylo super :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 06.3.2008 21:25:02
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jo no vloni to bylo Awesome - a když si vezmete že v podstatě byl ten sál skoro pořád narvanej - nevím nevím jak to bude vypadat letos v posilce :? :roll:
Obrázek

Příspěvek 08.3.2008 10:58:21
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jejda, jestli bude SG linie na FF fakt v posilovně, tak tam bude příšerně narváno. Se tam nevlezem. :-(

Příspěvek 08.3.2008 12:43:23
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To si ze mě dělaj srandu!
Ale já mám pocit, že se tam snad udělaj ještě nějaký změny - vždyť SG fanoušků je celkem hodně a někdy už i ta místnost na velkým FF byla pěkně narvaná, natož tohleto. Jééé, že oni to musej vždycky nějak podělat. To je hrůza.
Nebude se protestovat? :D

I když já myslim, že tentokrát už ani tolik na GC nebudu. Prostě pár přednášek a nazdar! Jsem spíš zvědavá na ty nový Cony (HeroesCon, PrisonBreakCon a další...)

Příspěvek 08.3.2008 13:22:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jestli se do SeriesConu dostane i HIMYM tak je jasný kde budu :lol: :lol: :lol:
Takže mi bude jedno kde je Gatecon :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.3.2008 13:36:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já budu na GC asi tak leda na své přednášce a pak, jestli se tam objeví něco zajímavého. Ještě tak na přednášku Saphiry a Ashraka a vůbec, na nějaké ty nové.
Jinak mám dvě přednášky v HeroesConu a jednu v SeriesConu, takže u mě je to taky jasné, kde budu.
A Babylon 5 má dokonce dva dny! Takže sbohem Gatecone :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.3.2008 13:41:16
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka:
2 Přednášky v HeroesConu? Mílím se pokud si myslím, že je jedno o Nathanovi? :lol: :D
Obrázek

Příspěvek 08.3.2008 14:01:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mýlíš se :wink: Jedna je o schopnostech. Je to taková recyklace toho topicu tady v Heroes sekci :D A pak, ano, částečně, ale ne úplně - Petrelli brothers. Sice Petera ráda nemám, ale bez obou Petrelli by Heroes nebyli Heroes. A o tom ta přednáška vlastně bude...tedy, já mám zatím jenom název, ještě nevím, o čem přesně bude :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron