Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Cony blízké i vzdálené

Cony blízké i vzdálené

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.1.2007 21:50:01
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelikož upozornění, kdy se jaký con bude konat a co tam bude, jsou všude možně po fóru, tady se to pokusím sjednotit.

Pro neznalé popíšu, co je to "con":
Tar-ara píše:
Con je akce, kde se sejdou fanoušci sci-fi, fantasy, hororu atd. Jsou tam přednášky o různých zajímavých věcech; projekce filmů, seriálů a dokumentů; nějaká místnost se spoustou her (deskových, karetních i rpg); dá se tam pokecat o všem možném (o tom, nad čím vaši spolužáci a rodiče kroutí hlavami a pozvedají oči v sloup ;-)) a seznámit se s budoucími přáteli; taky tam bývá nějaké to prodávání knih, časopisů či doplňků (např. k nášivky k SG)...mno a tak různě a dále a podobně... taky je tam bar, spoustu lidí ho vyhledává :).
Většinou se akce odehrávají ve školách, popř. kulturních domech. Cena je, v průměru, tak 300 Kč za třídenní con. Ale může se různit, taky je dobré se přihlašovat na webech předem, jinak je to dražší. Spí se ve vlastních spacácích, anebo si někde můžete připlatit za lepší ubytování (i když, i za pobyt ve spacácích se někde platí, ale ne tak moc - mmch., na conech spěte, v noci je živo ;-))

OK, jestli chcete něco ještě vědět, klidně se zeptejte ;-). Reporty z těchto akcí si můžete vyhledat v příteli Googlu nebo *malinká reklama :)* je píšu i já (viz můj odkaz na web v profilu).


Napsala jsem sem nějaké cony, o kterých si myslím, že stojí za to tam být.

Pragocon (2.- 4. února, Praha)
http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/skupiny/terminus/pragocon.html


Trpaslicon (16. - 18. února, Praha)
http://trpaslicon.cervenytrpaslik.cz/


Scon (30.3. – 1.4., Praha)
http://www.scon.cz/


Festival Fantazie (29. 6. - 8. 7. 2007, Chotěboř)
http://www.festivalfantazie.cz/


Festival Fantazie Speciál (24. - 26. 8. 2007)
http://festivalfantazie.cz/special/



Ještě doporučuji tuto stránku, kde je seznam všemožných akcí.
http://www.pagiserver.cz/store/



Kdybyste věděli o nějaké zajímavé akci, tak se s námi podělte (a nějaké info k ní by se šiklo, třeba jen web).
A jinak tu, jestli chcete, můžete debatit ;-). Třeba se zase někde můžem sejít (tedy, nejen ti, co už se sešli a hodlají to zopakovat...zase :), ale i ostatní - aneb nestyďte se, nikdo vás neukousne, ba ani nenakousne ;-)).

Takže aktuální je Pragocon. Co vy na to? ;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 25.1.2007 22:51:05
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já se teda dostanu až na FF - snad se sejde stejná (nebo ještě větší) parta super lidí jako na FFs :D
Obrázek

Příspěvek 25.1.2007 23:07:39
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Snad to zase celý nezaspíš a já seženu nějaký leháro bez animáků a jejich frakkin' toasterů. (Nejspíš udělám heslo na pokoj takový, že ho bez pozvánky neuhodnete... třeba "Dobro je prisjetitise da prividno prav prut prema cilju predstavja u stvari pravodlivo krivudanje." nebo něco na ten způsob :lol: )
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 25.1.2007 23:27:25
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To neuhodneme ani s pozvánkou :lol: . Ale fakt by mě naštvalo (ještě víc než předtim ;-)), kdybychom zase místnost s někým sdíleli :?. Zvláště s hlučnýma jedincema (my se nepočítáme :)).

A co na ten Pragocon? Pojedete někdo?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 26.1.2007 00:09:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych jela, ale...no...budu na conu, ale jaksi v jiné části Evropy :oops:
Každopádně počítám s Trpasliconem, protože ta část o britských seriálech mě hodně zaujala a Dr.Who a samozřejmě Trpaslíka si nemůžu nechat ujít :wink:
Jen jsem bez peněz, takže asi přijedu jen na sobotu a přijdu tak o nejlepší část conu-spaní ve spacáku :(

Scon, jasná věc, a o FF a FFSku, o tom ani potom. Jen doufám, že to zase nedopadne jako loni, kdy jsem poslední zkoušku dělala ještě v první den conu a přijela jsem až o dva dny později :(

A že tam bude dost lidí na to, abychom zase neměli místnost s hlučnými animáky :roll: Na FFS se přihlásilo plno lidí a pak to všichni odřekli, tak snad už to letos vyjde a dáme dohromady pořádně i náš dívčí klub :wink: (McBeck, cvičíš jump? :D )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.1.2007 15:29:40
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tillion píše:
Snad to zase celý nezaspíš a já seženu nějaký leháro bez animáků a jejich frakkin' toasterů. (Nejspíš udělám heslo na pokoj takový, že ho bez pozvánky neuhodnete... třeba "Dobro je prisjetitise da prividno prav prut prema cilju predstavja u stvari pravodlivo krivudanje." nebo něco na ten způsob :lol: )


No kdybych náhodou zalehnul - tak mě vzbudíte :wink: - Ale nic drastickýho :D
Obrázek

Příspěvek 26.1.2007 16:33:38
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neboj se... boty to jistí.

To Tar-ara: Ohledně toho Pragoconu nevím... možná, ale spíš se tam neukážu. A trpaslicon jsem úplně odepsal.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 26.1.2007 16:37:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Copak, není tam BSG, tak nejdeš? :lol: Na ten Trpaslicon taky přijedu jen na sobotu, ale na Pragocon bych jela, být doma. Je tam hodně času na pokec, program nebývá tak nabitý. Je to škoda. I když nemůžu říct, že bych měnila Pragocon za Pegasus, to fakt ne.:lol:

Blackthundere, chceš natočit profil bez toho, abys při něm spal? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.1.2007 16:50:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:

Blackthundere, chceš natočit profil bez toho, abys při něm spal? :D


:lol: O profil mi zas nejde - ale nechci zase prošvihnout to best :D

Tillion píše:
Neboj se... boty to jistí.


Ano to je dostatečně nedrastický způsob :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 26.1.2007 20:22:03
Shorty

Odpovědět s citací
 
Nejbližší con, který plánuju je Scon. A po něm samozřejmě FF a FFS. To jsou ty nejlepší akce roku. Protože proč? Protože parádní parta a pořádá to Venceslav Truth. :lol: :D

Příspěvek 26.1.2007 20:28:45
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to jsem to zase jednou vychytala...o Pragocon má kámoška maturák o Trpaslicon ho má kamarád a druhý den nato já... :roll: ...ale Scon určitě...no a o FF a FFS ani nemluvím...
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 26.1.2007 22:16:06
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, s kamarádem se chystéme poprvé v životě vyrazit na con, a to po matuře (pokud ji oba uděláme :) ) na FF07 ;)

Věcná připomínka: Když na FF nebudem mít zaplacený jídlo, dá se tam někde uvařit třeba čaj k snídani? ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 26.1.2007 23:50:53
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
No kdybych náhodou zalehnul - tak mě vzbudíte :wink: - Ale nic drastickýho :D

Neboj, my budeme jemňoučcí... :palka: :lol:

S váma je to hrozný...tak aspoň na tom Sconě se uvidíme, no...

Trpaslicon začíná dnem, kdy se můj kámoš žení, tak uvidim, jak to stihnu - resp. doufám, že to stihnu ještě v rozumnou dobu v pátek. Ale zase tu svatbu si nemůžu nechat ujít :) .

Quinix
: Je tam bar a čajovna ;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 27.1.2007 08:30:42
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Budete jemňoučcí... ááá už se bojím (Nasazuje si helmu) :lol:
Obrázek

Příspěvek 27.1.2007 10:31:01
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda chci přijet na Scon, doufám, že budete dávat zprávy, kdy se blíží jaký termín, abych to náhodou neprošvihnul. :wink:

Příspěvek 27.1.2007 18:30:27
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara: Já myslel zadarmo :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 27.1.2007 18:41:42
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Aha :), mno, v tom případě si přines varnou konvičku ;-) (anebo tam zkus u někoho ohřátí vysomrovat...ale nevim, no, žádat o uvaření vody. Ale tak, mohli by ti vyhovět, nicméně jednodužší bude si to koupit ;-))
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 27.1.2007 19:17:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak čaj stojí jen 5 korun, aspoň teda stál. To je levnější než z automatu :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.1.2007 12:27:10
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara: No pokud jsem to dobře pochopil, tak konvice apod. jsou zakázané :) Ale když stojí 5 Kč, tak je to v klidu ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 28.1.2007 14:07:27
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Zakázaný? Tak pardon. To víš, já tam nikdy konvice nenosim ;-).

Klenotka: Hele, s tim Trpasliconem...rozmysli si pátek, ono totiž v sobotu jsem Doctora neviděla, ale v pátek je.

A Pragocon a Trpaslicon má na webu předběžný program...jestli to někoho zajímá :)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 29.1.2007 17:23:28
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak dneska je to 150 dní do FF!!!
Dneska se slaví... faktor pařby je 5!

Už, když to bylo kolem takovýho 180týho dne jsem si to naplánoval. 150 dní do FF velká oslava. 100 dní do FF obrovská oslava... a od 99 dní do FF oslavy každej den a stupňují se.

:kapela: :kapela: :kapela: :tiesto: :safe: :drink2: :pivo:

jen škoda že je to ještě 150 dní. :comp:
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 29.1.2007 18:37:58
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
150 dní? kdo to má vydržet? :lol:
Obrázek

Příspěvek 29.1.2007 18:47:20
Scorpio Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc píše:
Já teda chci přijet na Scon, doufám, že budete dávat zprávy, kdy se blíží jaký termín, abych to náhodou neprošvihnul. :wink:

To se tam snad i uvidíme ;)
Obrázek

Příspěvek 29.1.2007 18:53:03
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
150 dní? kdo to má vydržet? :lol:


No tak pro Tilliona je to hračka. Ten už dny do FF odpočítával hned, co skončil FFS :lol:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 29.1.2007 19:46:37
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj... když jsem viděl v počítadle 244, bylo to horší než 150 :D
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron