Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Cony blízké i vzdálené

Cony blízké i vzdálené

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 08.3.2008 14:40:55
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to hlavně nezapomeň mít v době oběda :lol: - jim tady vykoupim obchody s Tatrankama :D

Nejdřív název a pak obsah. Hmmm. Mno nevim. Příjde mi to skoro jako, když někdo dělá video a až pak k tomu hodí nějakou stejně dlouhou písničku :)

Příspěvek 08.3.2008 14:44:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Tak na té přednášce o schopnostech určitě budu :D
Co se týče Petreliů nooo to nevím - Petera nemám v lásce :D
Obrázek

Příspěvek 08.3.2008 15:03:25
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já taky ne, ale tak nějak tam být musí, když je to o Petrelli :D O těch schopnostech to bude hodně na debatu, určitě nedojdu ani k půlce :D

crooked.eye.sgc: Potřetí - já na to vliv nemám, kdy tu přednášku budu mít :) Můžu si říct, kdy ji chci, ale to stejně nemám jistotu, že mi s tím nepohnou :D Tohle není start raketoplánu, ale program a jelikož to potřebuju sladit s dalšími přednáškami v jiných liniích, tak ano, může se stát, že to budu mít někdy dopoledne v jedenáct nebo odpoledne v jednu. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.3.2008 15:27:35
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: a že se vždycky necháš vyprovokovat. Já jenom zlobim. :D

A já Petera zase teda můžu. Nevim, co proti němu máte :D

Příspěvek 08.3.2008 16:28:38
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže to bude: Vítejte na přednášce o bratřích Petreliových - Peter - ten není tak důležitej k tomu se kdyžtak později vrátíme... :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.3.2008 16:35:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jelikož chci rozebrat jejich sourozenecký vztah, tak k tomu budu Petera potřebovat. :D I když asi nebudu moc mluvit v jeho prospěch, pravda. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.3.2008 18:59:37
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v tom případě si na tu přednášku zajdu :lol:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony

cron