Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sportovní hry na FF

Sportovní hry na FF

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 19.6.2007 22:40:29
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Měl byste někdo zájem si na festivalu fantazie neco zahrat? Kdyby bylo vic zajemcu o nejakou disciplinu, tak by sme mohli vytvorit nejaky tym. Hraje se tam fotbal, paintball, stolni fotbalek - s moznosti turnaju a kulecnik, sipky, petanque, kola badminton a dalsi jen tak kdyz by se nam zachtelo...
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 19.6.2007 22:48:28
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stolní fotbálek, kulečník, šipky, petanque... to klidně. Zbytek bohužel nemůžu...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 20.6.2007 00:23:19
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
DDR :D
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 20.6.2007 09:56:08
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Paintball nebude :D
Obrázek

Příspěvek 20.6.2007 10:21:57
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem se bál, že ho tady nikdo nezmíní :twisted: :lol:
Nevím, jak je to tady v Chotěboři ale co jsem já zatím hrával, tak se většinou platí za půjčení zbraně (a masky) + vystřílená munice. Pokud by někdo opravdu chtěl hrát, tak doporučuju si vzít nějaký "starší" věci nebo něco co můžete ušpinit. Barvy jsou sice "umyvatelný" vodou ale nesměj se nechat dlouho zaschnout ... Ideální počet by byl tak 6 na 6 ale nevim, jestli by se na to podařilo sehnat dostatečnej počet "šílenců" :lol: .

Příspěvek 20.6.2007 10:59:10
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Darth_RevanCz - nečteš? Paintball na FF nebude... protožeby jeto prej stálo moc peněz¨, málo místa a neuměj čistit omítku vod barvy :D (viz stránky FF)
Obrázek

Příspěvek 20.6.2007 11:41:18
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Blackthunder: Aha, no já to bral jako takovou otázku něco jako "Paintball nebude?"
:lol: (to bude asi těma smajlíkama ...) :lol:

Tak je fakt, že pokud na to neni v Chotěboři přímo stavěnej "areál", jako třeba například v Litomyšli, tak by s tim byly akorát problémy. Šlo mi o to, že pokud by už něco takovýho bylo (nemuselo by to být ani v rámci programu FF), tak by to mohla bejt docela sranda. Nevyšlo by to ani draze, co jsem já hrál, tak většinou půjčení zbraně do 100Kč (na den) ale pokud to nemaj zařízený, že by se třeba jen dohodli právě s nějakým majitelem takovýho "areálu", že jim tam tejden bude někdo chodit hrát, tak je fakt, že by se to asi docela prodražilo :lol: ...

Příspěvek 20.6.2007 13:07:22
Shorty

Odpovědět s citací
 
Škoda, že se nehraje floorball. Ale fotbal bych si klidně dal. :D A ty ostatní třeba taky. :D

Příspěvek 20.6.2007 13:18:56
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten floorball bych taky brala, škoda. Ale lidi jsou zákeřní a na FFku obzvlášť (ahoj, Hemi, Tillione a spol. :) ), takže dát jim do ruky něco, čím by se mohli mlátit...hmm :) . Jinak nevím, osobně jsem ráda hrála fotbal, ale ještě na škole, teď už moc možnost není (kopu a jsem taky zákeřná :) ) Ale jsem na tom mizerně s kondicí, takže si řekněte jenom když vám někdo bude chybět :wink: (DDR ne! :) )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.6.2007 13:24:55
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem pro každou špatnost. Takže se přidám prakticky do čehokoli. :D Pokud teda bude o mě zájem. 8) A protože jsem dostatečně šílená, tak se přidám fakt do čehokoli. :wink: :D
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 20.6.2007 15:33:29
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Darth_RevanCZ píše:
Už jsem se bál, že ho tady nikdo nezmíní :twisted: :lol:
Nevím, jak je to tady v Chotěboři ale co jsem já zatím hrával, tak se většinou platí za půjčení zbraně (a masky) + vystřílená munice. Pokud by někdo opravdu chtěl hrát, tak doporučuju si vzít nějaký "starší" věci nebo něco co můžete ušpinit. Barvy jsou sice "umyvatelný" vodou ale nesměj se nechat dlouho zaschnout ... Ideální počet by byl tak 6 na 6 ale nevim, jestli by se na to podařilo sehnat dostatečnej počet "šílenců" :lol: .


CO takhle udělat jednu skupinu jako SG Teamy a druhou Jako Jaffy či Ori? :-D
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 20.6.2007 17:13:17
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A Jaffové můžou používat pouze tradiční techniky boje. Pouze taktiku "valíme se přes kopec" s hrozivým máváním zbraní nad hlavou nebo slavnou taktiku ... chvíle napětí ... útoku ze dvou stran. :D
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 20.6.2007 17:50:46
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja bych taky bral focus, uz sem to zminil i na sraze. A byl bych rad kdyby se naslo par lidi co by podnikli nejaky vylet na kole. Zatim sem tady tak vycetl, ze by jela klenotka. No a k tomu florbalu, to by bylo vubec nejlepsi. Skoda, ze tam neni.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 20.6.2007 20:50:17
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyčetl? Kde prosím tě? :oops: Nebo jsem zase někde něco slíbila? :) Já mám strašně děravou paměť. Každopádně kolo zní zajímavě...pokud by ho tam samozřejmě půjčovali. S mým 15-ti letým favoritem bych toho moc nenajela :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.6.2007 22:13:21
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já jsem klidně pro výlet, ale radši bych šel pěšky. Přecejen je to takové víc společenské :fish: (nehledě k jiným důvodům :D )
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 20.6.2007 23:13:29
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych se taky rozhodně zapojila do jakékoli špatnosti. Takže pokud by vám scházel někdo do týmu jsem jedině pro. No snad jen ten normální fotbal mě moc nebere, u tohodle sportu mi jde nejvíc nad jen to kibicování z podía. :wink: 8)

Příspěvek 21.6.2007 17:20:24
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale Ness, nepodceňuj se tak. 8) Kibicování z podia ti jde ve všech sportech. :D
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 21.6.2007 23:14:26
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo, tak tohle by mohlo být zajímavé..... :lol: ....osobně jsem pro stolní fotbálek, tam je celkem velká šance že nezraním nikoho poblíž, ba ani sebe....
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 22.6.2007 14:18:06
MaxCz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Zderaz
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vážně škoda paintballu, ten se nám s Darthem docela i dařil:) Jinak estli bude potřeba stačí houknout bo poslat holuba z nosu a můžu se přidta.. 8) (budte li o mne stát)

Příspěvek 22.6.2007 14:25:33
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdo by teda sel do toho fotbalu...Ze by sme se prihlasili do toho turnaje.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 23.6.2007 12:15:02
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno sportem k trvalé invaliditě :biglol: ale tak když už v práci trénuju fyzičku na schodech a tenhle tejden budu někde na šumavě kopat výkop pro kabel, tak snad nějakou tu sportovní akci přežiju - takže se mnou taky počítejte 8)

edit. ale turnaj radši nee :rflmao:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony