Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z F-M a okolí, včetně Ostravy.

Sraz lidí z F-M a okolí, včetně Ostravy.

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 27.8.2007 21:14:30
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že pro tentokrát bysme mohli posunout začátek na 13 hodin. Co myslíte? :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.8.2007 21:23:36
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom se tiše modlím, aby mi do toho zas nic nevlezlo (respektive abych se opět večer předtím neztřískal tak, abych ráno byl neschopný čehokoliv). :oops:

Samozřejmě bych se rád ke srazu přidal, když to mám v bydlišti. :pirat:

Příspěvek 28.8.2007 15:02:05
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je mi líto, ale nemůžu :cry: Máme soustředění se sborem na Prostřední Bečvě. Takže domky bude muset stavět někdo jiný :D Zase to má ale výhodu, že HAck ani LAZYjohn nezmoknou :D
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 28.8.2007 16:46:27
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám takový pocit, že já se asi taky nepřidám. Ještě to nevím jistě, ale asi nebudu doma
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 28.8.2007 19:22:52
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď jsem si uvědomil. HAcku začni trénovat ve fotbálku, :wink: abys nemohl říkat, že zase podvádím. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.8.2007 19:29:06
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak počkat, chceš říct, že říkám nepravdu? :lol: Vím co jsem viděl a nikdo, opakuji, nikdo mi to nevyvrátí :twisted:

Příspěvek 28.8.2007 19:41:29
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já neříkám, že neříkáš pravdu. :) Já říkám, že lžeš. :lol: Já taky vím co jsi viděl, viděl jsem to samé jen ze druhé strany stolu. A to co jsi viděl, bylo pár věcí co jsem pochytil na FFku. :twisted:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.8.2007 19:50:58
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže tím mě chceš taky označit za Cheatera? Já nejsem cheater jenom ty jsi mizerný hráč.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 28.8.2007 20:13:44
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle je spiknutí....a myslím, že i skandál....

Příspěvek 29.8.2007 08:03:56
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se podíval na vlaky (před tím jsem na to úplně zapomněl :? ) a začátek bych dal na 12:30 nebo 13:30 :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 20:02:13
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahojte lidičky, jak to zatím vypadá? Kdo by přijel?
U mě došlo trochu ke změně programu a možná bych to tam mohla stihnout, i když se asi moc nevyspím :wink: . Možna bych přijela trochu později. Bude to tam co minule? a nebude se třeba měnit datum? Tady se člověk nic nedozví, když se nezptá :lol:

Takže kdy? Kde? S kým? :)

EDIT:A varuju Vás, jestli mi sem nenapíšete odpověď, tak pujdu na sraz v Praze jestli ho budou mít v tom podobném terminu, jako že možná jo :D
Naposledy upravil Sa Nata A Na dne 09.9.2007 20:09:02, celkově upraveno 2
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 09.9.2007 20:08:13
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdy: 15. září, ve 13:00 (vlak by tam měl přijet ve 12:30, ale po minulé zkušenosti :lol: ) Samozřejmě, pokud to někomu nevyhovuje a chtěl by dřív nebo snad později. Tak ať řekne, ale čes se rychle krátí. :lol: :wink:
Kde: tam co minule (pokud domorodci nenašli něco jiného)
S kým: kromě WiXe snad stejné složení jak minule a doufám, že tam objeví pár nových lidí.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 20:12:58
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fajn dík za odpověď. se mnou počítejte tak na 50 % Druhých 50% je proto, že budu v Praze. A to opravdu nepřijedu. Máme školní výlet, ale ještě nevím jestli bude i přes sobotu neděli. Zatím to vypadá, že ne ale to se muže změnit. Zatím počítám s tím, že přijedu. Tak snad to vyjde.
Myslím, že v těch 12:30 bych to stihla. Nevím sice v kolik bych přijela z té Prahy, ale počítám, tak něco kolem 1 rano tak to se stihnu vyspat :lol:
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 09.9.2007 20:17:05
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na já mám problém s tím 15ctým protože ten den se koná Den NATO a já jelikož budoucí fotograf musím využívat každé možnosti k fotografování. Takže Den NATO má prioritu ale zatím nevím jistě jestli tam pojedu. Závisí na dvou věcech:

1)na počasí pokud bude škaredě přijdu na sraz

2)jestli budu mít odvoz to se dozvím nejpozději ve středu

Takže bych se chtěl zeptat jestli by bylo případně možné sraz posunou o týden později.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 10.9.2007 18:58:04
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Furt horší a horší. :dontknow: No nic, mě by případné odložení o týden nevadilo, ale samozřejmě by byl lepší tento týden. Páč máme ten další pátek SŠ sraz. Ale když se nebude dát nic dělat tak klidně i příští sobotu. Ale doufám, nic proti, že ten odvoz neseženeš.

EDIT: Jsem to ale blbec. :lol: Ten sraz máme až za 3 týdny. :lol: Asi jsem si spletl data, ale docela by mě zajímalo na co jsem to zapomněl. :lol: :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.9.2007 19:30:41
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
WTF :?: :lol:

scream CZE píše:
Řekl bych, že bychom mohli založit FM tradici. Sraz pořádat 15-tého. Co vy na to. Je to sobota


Psal jsi to tak jistě, tak jak jsi se mohl seknout?

Příspěvek 10.9.2007 20:17:05
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tím srazem jsem myslel SŠ sraz. Ten náš FM sraz bude buď tuto sobotu, nebo tu další sobotu. Záleží na vás. Teďka už mi nevadí ani jeden z těch termínů. :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.9.2007 20:22:38
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:lol: To jsi nemohl říct hned na začátku my jsme si s Hackem mysleli že jsi se zbláznil buď to ty nebo my. :lol:
Jinak kdyby mi to vyšlo tuto sobotu tak v 18:00 jsou ve Víceúčelové sportovní hale Monster trucky. :evil: :evil:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 10.9.2007 20:24:06
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě osobně je to taky jedno. I když ten další týden by mi vyhovoval víc, přijela bych i tuhle sobotu. Pravděpodobně. Tenhle víkend mám dost našlapaný :(
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 10.9.2007 20:25:55
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:rflmao: :rflmao: Teď si to taky čtu znova. A fakt, že z toho editu nejde poznat, který sraz jsem myslel. :lol:
Jo, pokud by to vyšlo, tak zjisti kolik by stálo vstupné. Klidně bych tam zaskočil. :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 12.9.2007 18:13:40
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Udělám screamovi radost jelikož jsem nesehnal nikoho kdo by se mnou jel a s výbavičkou skoro za 50 000 Kč se mi po Mošnově potloukat nechce takže jdu na sraz toho 15.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 14.9.2007 18:10:41
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já se tam asi zítra nedostanu :(

Příspěvek 14.9.2007 18:12:34
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to tak vypadá, že když to HAck a Anna nejspíš nezvládnou, tak to přesuneme na příští týden. Souhlasíte?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 14.9.2007 18:13:15
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jako ještě to není jisté, v osm to budu vědět přesně....

Příspěvek 14.9.2007 18:18:01
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to pak napiš. S tebou a LAZYm bych chtěl něco probrat. TAk vás tam potřebuju oba. Takže když to nezvládneš přesuneme to na příští týden. Když to zvládneš mohli bychom to nechat na zítra. Ale záleží na vás. Mě se hodí oba týdny.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron