Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z F-M a okolí, včetně Ostravy.

Sraz lidí z F-M a okolí, včetně Ostravy.

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 09.8.2007 07:59:47
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen tak se zeptám, byl někdo zarezervovat ten stůl nebo budeme sedět v tom dešti venku? :lol:

Příspěvek 10.8.2007 18:11:03
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem zpátky doma. Vrátil jsem se těsně předtím než začala padat z nebe voda. :lol:
Jinak v 17 mi přišla zpráva od Mc, mám vás pozdravovat. Tak tak činím právě teď. :)

Edit: tak se dívám na Travian a ten malý hajzl (ze serveru 7) mi zase zaútočil na mou druhou vesnici. Za chvíli už nebude mít žádné vojáky. :D Jde k němu celá armáda. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2007 18:15:22
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
WiXiiiiiiii :evil: Tak jsem šli s Lazym doprovodit WiXe na nádraží, hned poté se sputil "lehký deštík" a my zmokli na kost, to bude drahé WiXi, velmi drahé :lol:

Ale jinak super sraz, škoda, že jste odešli dříve, WiX potom začal stavět různé pyramidy ze všeho možného :D Však uvidíte na fotkách :lol:

Jdu psát report :)

Příspěvek 10.8.2007 18:20:18
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ten "lehký deštík" je taky právě u nás, společně taky se zvukovým a občas světelným doprovodem. :)
Fotky chceme co nejdříve. :twisted:
A já říkal, že ten report bude psát nějaký moderátor. :D
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2007 18:36:52
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No fotky visí na LAZYjohnovi, a ten jistě přijde domů ve velmi mokrém stádiu :lol:

Příspěvek 10.8.2007 19:03:53
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
WiXi!!!!!! Jsi mrtvý příště se ti na tu tvoji špatný orientaci mužu tak z vysoka VY
Toto je spoiler!!!:
KAŠLAT
Na FFS si vem pláštěnku máš štěstí že v Chotěboři není žádný potok ani řeka!!! budu si muset vystačit s kýblem a dlužíš mi ne 1dcl Kofoly ale 1 litr Kofoly.
Krásně jsem se proběhl s Hackem v děšti(pod tím mostem jsem si počkal 5 minut než přestalo pršet a pak jsem v klidu došel domů ale jakmile jsem zavřel dveře tak tak přišla další várka.)

Fotky budou zítra během odpoledne.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 10.8.2007 19:34:51
eoden Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Žermanky
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D To potěší slyšet.

Jinak sraz byl good, doufám že plánujete repete.
:quiote:
ps: Musíme sehnat balonky.
konec sg1 to bolíiíii.

Příspěvek 10.8.2007 19:47:01
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky chci vidět ty fotky co nejdřív, i když ty moje asi ani vidět nemusím :lol: .
Sraz byl opravdu fajn, až zase potkám někoho kdo bude pro charitu prodávat balonky tak mu je vykoupím všechny :D.

A k tomu MOKRÉMU STÁDIU - to je mi líto. Nám málem zmoklo prádla jestli vám to pomůže :D
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 10.8.2007 20:15:09
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
!REPORT!

Po dlouhých měsících střádání se i tohle město dočkalo. První historický SG sraz! První setkání s dalšími „šílenci“ jako já. No prostě svátek. Sraz se uskutečnil v budově v areálu Sokolík. Bohužel několik lidí na poslední chvíli vypovědělo účast velmi divnými výmluvami typu: „Musím montovat tisíc žárovek“ což vyvolalo spekulace, kde že jistý člověk pracuje a ani ne tak divná výmluva, která ikdyž rozepsána do více slov znamenala jediné: „Včera jsem se ožral.“
Po tomhle se náš počet scvrkl na sedm. Po příchodu do větší místnosti jsem se tedy se všemi seznámil, usadil jsem se a poté následovaly minuty ticha. Ty jsem radši přerušil nákupem pití. Po návratu zpět se už spustila menší debata na téma počasí, přerušená menším výletem ke stolnímu fotbalu. Zde se bohužel objevila moje nerozehranost a také různé cheaty ze strany scremaCZE, proto jsme také úvodní dvě hry s eodenem prohráli, do třetice nám bohužel stůl sežral desetikorunu a odmítnul i pod různými výhružkami vydat míčky. Proto jsme se radši vrátili zpátky k debatě, protože hrozilo zničení hracího stolu.
Debata se postupně přesouvala od témata k tématu ovšem většinu času nás zabavil pěkný malý nafukovací balónek, který si s sebou přinesla Anna. No prostě jsme si pinkali jako malí, LAZYjohn jenom mačkal spoušť na foťáku, aby zaznamenal toto šílenství. Postupně jsme prodiskutovali filmy (hlavně Hot Fuzz). Opět přišel na řadu balónek, který už Richard následně radši odklidil do ústraní a následně strasti moderátorské práce, hlavně jistí velmi problémoví uživatelé. LAZYjohn poté přivedl svého kamaráda, který s námi chvilku pobyl a diskutovalo se hlavně o sga-projectu. Po chvilce opět musel odejít.
Scream do sebe valil jednu kofolu za druhou, Anna pila vodku patentovanou přírodou. Debata pokračovala, přešlo se ke knihám, na dotaz Anny, zdali umíme číst, se jí nedostalo zrovna jasné odpovědi. Jen WiX se pořádně rozpovídal a doporučil nám tunu knih, které by stačili tak na rok. Už si ani nevzpomínám, co přesně následovalo poté, snad jen diskuze o seriálech a něco málo o SG. Následně jsme si byli znovu zahrát stolní fotbálek, sežralo nám to další peníze, proto jsme museli zavolat údržbu a poprosit ji o nápravu. Zahráli jsme si tedy další tři hry, ve kterých jsme opět prohráli, ovšem na screama už to svést nemůžu. Hrál piškvorky (mimochodem, tam prý taky podváděl). Tentokrát podváděl LAZYjohn, všichni to viděli a proto se z toho nevykroutí.
Po chvilce jsme se vrátili do víru debaty, s WiXem si museli všichni zahrát piškvorky, tedy skoro všichni. Anna a Richard svedli sourozenecký match, který měl jasného vítěze, a to Richarda. Anna se vymluvila, že tu hru nemá ráda (to určitě). Nikdo nic neřekl, ale je jasné, že všichni věděli, která bije. A nyní prosím věnujte minutu ticha zesnulému modrému balónku, ten totiž po dalších hrátkách zahynul, násilnou smrtí prasknul, vytvořili jsme hrob, který budete mít možnost vidět na fotkách. Nálada dosáhla bodu mrazu, všichni si uvědomovali, co se stalo. Hrozné neštěstí. Po chvilce jsme se z toho všichni dostali, ale to hlavně díky tyčinkám, kofole a následně i objednáním hranolek. Poté co se všichni nasytili po svém, eodenův mix soli z tyčinek a tatarky radši komentovat nebudu, přešla debata k tureckým Star Wars, různým detailům z FF, hlavně jisté soutěže, o kterých scream vyprávěl a už jenom z jeho líčení bylo jasné, že si užili. A co je nejdůležitější – Warcraft vám vždy pomůže.
Dostali jsme se až k PC hrám, zanadávali jsme si na nepřítomnost SG her na trhu. LAZYjohn šibalsky kontroloval situaci a vždy nenápadně pořizoval spoustu fotek. Hlavně Anna byla velmi oblíbený cíl a postupem času už se ani nebránila. Eoden poté vytáhl nějaký stroj, na kterém jsme si pustili k velké radosti ostatních Toma a Jerryho. Po odkoukání jsme ještě prodiskutovali něco o SG a Scream, Anna, Richard a eoden odešli na autobus. Zůstali jsme tedy jenom tři LAZYjohn, WiX a já. WiX okamžitě využil situace, posbíral všechno kolem sebe a začal stavět různé hybridní domky. Snad největší sranda na srazu. Některá díla by si opravdu zasloužila zařadit do nějaké knihy. Kreativita u WiXe nezná mezí a počínal si jako zkušený mazák. Však na fotkách uvidíte, co všechno vytvořil a co z toho nakonec zbylo. Po hodině stavění jsme se i my zvedli a odporoučeli jsme se na nádraží, jelikož WiX tam sám netrefil. To se později ukázalo jako chybné rozhodnutí, jelikož déšť, který se poté spustil, se nedal považovat za lehký. Prokleli jsme WiXe to 356. Kolena a sprintem jsme si to hnali pod most. Běh nám ale moc nepomohl a promokli jsme na kost. Já se poté odporoučel domů, LAZYjohn ještě chvíli zůstal v úkrytu. Cestou zpět do mě málem uhodil blesk, ale to už je vedlejší.
Celkově se sraz povedl a i přes počáteční ticho (způsobené neznalostí lidí kolem). Snad se zase brzy shledáme.

P.S. Report nemá v úmyslu někoho urazit :)


Je to stručně shrnuto, určitě tam bude pár chybek. Můj první report, takže snad to není tak hrozné :D

Příspěvek 10.8.2007 22:09:02
Richard Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no, musím všem oznámit, že ikdyž Anna, Richard a ScreamCZE odešli ze srazu, nebyl to pro ně konec.. :D místo obyvklé cesty dálkovým autobusem do ostravy (frýdek Místek-Ostrava 10minut) si prožili krásnou projížďku v autobuse ( Frýdek-Místek, sviadnov, Brušperk,Stará Ves n.O. , Krmelín a kdo ví co ještě.. ,cesta nám tedy trvala 60minut :D :D ) ale byla to sranda ! mě to bavilo ! :D
jinak to byl velice povedený sraz. ! těším se na další.. - který by mohl být v Ostravě.. :D :D
P.S. : balónek bude s námi navždy.. ;) ( mám ho v pěněžence.. :D )
When I look to the sky, I see star,
When I look to the down, I see ground
When I look to the forward, I see Stargate

Příspěvek 10.8.2007 22:47:54
Shorty

Odpovědět s citací
 
HAck píše:
Postupně jsme prodiskutovali filmy (hlavně Hot Fuzz).
Tak to sem se celkem trefil, když jsem tenhle film doporučil. :D (jinak mého rušení si nevšímejte :D )

Příspěvek 10.8.2007 22:54:07
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěl bych se omluvit a poděkovat LAZYjohnovi a HAckovi, že mě dovedli k nádraží. Mají u mě oba na nejbližším srazu kofolu. Rovněž musím podotknou, přestože to není z mojí hlavy onu hlášku z festivalu. Tak tedy,

LAZY a HAcku, pan Spock vám to vrátí na dětech :D

Jinak sraz byl fajn, report se taky povedl, což mě přivádí k myšlence, jestli by to nemohl /někdo/ (čau Hemi :D ) postnout na hlavní stránku SGAp.

Akorát účast mohla být trochu větší (zdravím Kalena a Angmara :fish: ) ale i tak si myslím že to dopadlo velmi dobře a že bychom si to mohli někdy, za řekněme příznivějších meteorologických podmínek zopakovat.
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 11.8.2007 09:48:05
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tady máte fotky jsou zmenšeny na rozlišení 1600x1200 protože v originálním rozlišení by měly 244MB a než bych je upnul tak by byly vánoce.

http://www.mediafire.com/?6jgndgznsjd
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 11.8.2007 09:55:43
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yeahh, díky :bounce:

Těším se na WiXovy výtvory, to bude stát za to :lol:

Příspěvek 11.8.2007 10:48:42
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Omluvte můj malý vpád... do průběhu vyučová... erm to jsem zase někde vedle... do vašeho malého terorizování WiXe :D

Takže za prvé, nebyl to oficiální sraz, protože tam nebyl přítomen nikdo z redakce webu (on Saix s potěšením vždycky oznamuje, že jeho přítomnost dělá sraz oficiálním, ale ve skutečnosti přehání - to pak budou oficiálními srazy všechny naše střety ve škole :D ). Ale to jen na okraj :P

Za druhé bude mít někdo něco proti, když ty fotky dám do fotogalerie?

A za třetí (zdravím WiXi :mrgreen: ) no a co chcete, abych dal na hlavní stránku? Proběhl sraz v nějakém zapadlém F-M *očekává zuřivou palbu z citronometů* a my vám tu přinášíme report... spiku napíšeš zase drobet okořeněný report jako posledně? že bych to tam přidal taky :biglol:
Ale teď vážně, reporty bych na hlavní stránce umisťoval jenom pokud by se jednalo o velkou vícedenní akci jako třeba cony :wink:

A Hot Fuzzz rulezz :bounce:

No nic tak se zase vraťte k vymýšlení 1001 způsobů jak potrestat WiXe za sprint v dešti a já jdu zase dělat něco užitečného 8) 8)
Obrázek

Příspěvek 11.8.2007 11:11:43
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1)Nemám nic proti přidání fotografii do fotogalerie.

2)"Zapadlém" F-M je statutární město a těch je v ČR včetně F-M pouze 24.

3)Zahajuji 30 minutovou stávku během které nebudu psát žádné příspěvky za urážlivý výrok na adresu F-M a žádám všechny uživatele z F-M aby se k této formě protestu přidali.
:stavka:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 11.8.2007 11:16:45
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:stavka: :stavka: :stavka: Přidávám se ke stávce, takové urážky tady nesneseme...

Příspěvek 11.8.2007 12:49:10
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.foto.sga-project.com/thumbnails.php?album=35

tady máte ty fotky a už se raději potichu plížím pryč :D :D
Obrázek

Příspěvek 12.8.2007 17:27:51
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak místo spánku jsem udělal prezentaci i když abych nekecal během dělání téhle prezentace jsem si ustlal na klávesnici podle toho mě taky bolí krk a záda.
Mám takovou menší prosbu příště až si budete pinkat s balonkem a já vás budu fotit zvedejte pouze LEVÉ ruce ty pravé vypadají blbě a to z několika důvodů které tu nebudu rozebírat. :D
http://www.mediafire.com/?anmyk23ngng
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 12.8.2007 17:38:47
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super prezantace :lol:

Příspěvek 12.8.2007 17:52:44
Richard Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, fakt super prezentace.. :D akorát fotky se mnou jsi mohl vystřihnout.. :D :D
When I look to the sky, I see star,
When I look to the down, I see ground
When I look to the forward, I see Stargate

Příspěvek 12.8.2007 17:58:33
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak s tím zvedáním rukou budu mít krapet problém :(
Toto je spoiler!!!:
Já totiž nevím která je pravá a která levá:wink:


Ale ta prezentace je moc hezká. Jen jedno bych Ti řekla. Příště nespi na klávesnici. nejen že si zničíš klávesnici ale i zdraví :lol:
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 12.8.2007 18:09:36
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo prezentace je fajn. Akorát mi na konci chyběl klasický text, "Děkuji za fotky, které poskytli tito lidé" :D
Ne dělám si srandu.

Co se týče spaní na klávesnici, tak byt trošku doplnil Annu - příšte nespi na klávesnici, ale uvař si kafe :fish:
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 27.8.2007 19:49:02
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě napadlo. Co kdybychom uspořádali další (v pořadí již druhý) FM sraz? Řekl bych stejné místo jak minule.
Nejlépe by to vyhovovalo, řekl bych v září. SŠ se teprve rozjíždí a VŠ teprve začíná.
Řekl bych, že bychom mohli založit FM tradici. Sraz pořádat 15-tého. Co vy na to. Je to sobota, tak by to mohlo vycházet všem, ne?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.8.2007 19:50:15
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:bounce: Já jsem pro.... :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron