Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Brno a okolí - srazek

Brno a okolí - srazek

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 05.12.2007 20:09:47
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja tiež nerobí, a som len v druhom ročníku... ale ak ináč ich spoznať, ak nie takto :wink:
súhlasím s časom- dnom, či ako to nazvať. Bude síce skúškové, ale ked dlho do človek pozerá (učenie) začne cvokatieť :D
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 06.12.2007 08:26:23
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Jur@'s:

Buď rád že seš ve škole, ja se na to vykašlal a doteďka lituju

a pokud jde o tu druhou věc,tak ja tam taky nikoho neznám,ale myslím že právě takovýhle srazy jsou kvůli tomu,abychom se poznali ne? :D

To all

Shrnem to:

Podle ohlasů bychmom to teda měli spáchat v lednu :D ALE

Zbývá vyřešit jestli před Conem nebo po Conu :?: Je tady ještě možnost to přesunout na první víkend v únoru aby se Fazulina stihla zregenerovat,nabrat síly na naši palbu otázek :D

ale záleží na Vás

Hlas lidu přátelé
:D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 06.12.2007 09:57:14
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem pro první týden v únoru. Jen aby bylo jasno:-), já má taky zkouškové období, ale jak tady už někdo psal, učení není všechno, je potřeba se taky trochu odreagovat. A s trochou štěstí budu mít začátkem února už po zkouškách:-).
Obrázek

Příspěvek 06.12.2007 16:09:14
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no.7: Tak nejsem sám... Jo, spolužák to taky takhle udělal :lol:

Hlavně nabrat sílu na kalbu :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.12.2007 16:11:56
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jur@'s

U mě teda sila na kalbu nikdy nechybela :D ,souhlasis s tim unorem?jo a hrajes fotbalek? :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 06.12.2007 16:43:26
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
McBeck.C píše:
a taky na Pet Holly a Anijshu...vás jsem na FFsku sice zaregistrovala, ale to je asi tak všechno. :lol: :oops: :lol:


Jo, to mi povídej, já jen postřehla, že tam jsi a tím to bohužel skončilo... aspoň to můžeme napravit :D .

Já souhlasím s jakýmkoli datem, čas si udělám a velice ráda :lol: .
Obrázek

Příspěvek 06.12.2007 17:45:45
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no.7: Mno myslíš ten stolní? Tak občas to hrajem v hospě, ale ztrapnovat bych se tam nechtěl, hlavně když tam bude to něžnější pohlaví :oops: :lol: :lol:

Jako já ještě nevím, jestli pojedu, protože takhle se hrnout za neznámými lidmy...dyt já vás vůbec neznám...ani z fora...nic :cry: a navíc...v Brně se vyznám asi jako... no prostě vůbec :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.12.2007 19:12:02
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Áááá, fotbálek. :) Že bych se taky ukázal. :scratch:
No zatím my ty data vyhovujou, ale uvidíme jak to bude v průběhu zkouškového.
Hlavně místo srazu by mělo být v přiměřené vzdálenosti od nádraží. V Brně jsem schopen dostat se akorát na jedno náměstí u nádraží a pak na Výstaviště.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.12.2007 10:49:39
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak s fotbálkem počítejte - pač ja jsem fotbálkovej maniak :D a pokud jde o ty co neznají Brno - myslím že nebude problém se někde sejít u nádraží a pak někam vyrazit společně :lol:

Jur@'s

Jestli nepříjdeš tak si tě osobně v Blansku najdu a dostaneš na prdel :!: :D ,sem ti říkal že taky nikoho neznám,ale sraz dělám proto abych Vás poznal!takže se vůbec nemusíš bát :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 07.12.2007 12:55:53
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Áááá, tak jsem konečně měl čas si to pročíst celé a...
Áááá, Fazulina bude detailně popisovat Pegasus Con. :) A ještě k tomu ten fotbálek. :) Tak pravděpodobnost, že se ukážu se drobátko zvětšila. :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.12.2007 22:20:26
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všichni s tím fotbálkem... :oops: tam radši nepojedu...se moc bojím, že se mi budete smát, jak to neumím :oops: :cry: :cry: si nemůžem zahrát aspon normal fotbal?? :lol: jako fanoušci sci-fi bych navrhoval lan-party ve hře: Jedi Academy...tak se ukažte :lol: :lol: :P :lol:

Taky se v Brně nevyznám, bych možná dorazil z nádru do toho KFC nebo Mekáču, co je hned u nádru, ale nedostal bych se dom, protože se nevyznám ani v té jejich tabuly na vlaky :lol:

no.7: Jako já teda moc nemusím cizí lidi :lol: jako sám vyrazit do neznáma...ty jo... mám strach :oops:

Ještě bys mohl napsat kolik si s sebou vzít? Tam utrácet miliony nebudu, to bohužel nemám :cry:
Obrázek

Příspěvek 07.12.2007 22:53:30
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jur@'s: Tolik lidí říkalo, že fotbálek neumí. :wink: :lol: A teď už ho na FM srazech hrajem pravidelně.
A jinak poprvé poznat je nejhorší. :lol: Pak už je to v klidu. Můžu potvrdit, že nejhorší obavy jsme měl na FF 06. Teď už je to seznamování v klidu. :wink:
Taky se v Brně nevyznám (byl jsem tam 2x a vždycky na Invexu), ale co. Nějak to najdeš. Jen si je potřeba věřit. A když se srazíme někde na nádraží tak nám no.7 svoje číslo a my mu zavoláme kde že to je. A je to.

Jinak bych řekl, že tak 300 Kč bude dost. + peníze na cestu tam a zpátky. Ale záleží na programu. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 08.12.2007 00:00:10
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, tak ty...ale pro mě je to ostuda... já bydlím necelých 30 km od Brna... :lol: a nic o tamtým nevím :lol:

Já ještě na takovéhle akci nikdy nebyl... jako měl jsem tu kamoše, který jsem viděl poprví, ale s nima jsem se znal přes ICQ dlouho...

Přidal jsem si no.7. na ICQ takže...to musíme dohnat :lol:

Jinak já fotbálek vůbec neumím...nevím, jak jste na tom vy, ale když vidím ty lidi, co to aspon trochu umí, tak říkám: nemám prachy, se mi nechce :lol: protože se nechcu ztrapnit :lol: ja neumím dat ani pořádnou ranu :oops: pšššt!! a na FF jsem nikdy nebyl :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.12.2007 00:58:59
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
AD fotbálek. To vůbec neřeš. Já ho taky neumím, a proto ho nehraju. A na srazech mě za blbce kvůli tomu nikdo nepovažuje (aspoň se ještě nikdo nezmínil :D )

Co se týče Brna, tak tam není problém. Počkáte na nádraží a my si pro vás přijdeme. A večer vás tam zase doprovodíme. (Budeme to mít při cestě, protože beztak domů pojedeme rozjezdem :D )

Hospodu ale nechť vybere někdo jiný. O pár zajímavých bych sice věděl, ale tam nemají fotbálek, takže tam nebudete chtít jít.

Když já jel prvně na FF, tak jsem tam neznal vůbec nikoho. Ani přes net. (No s jedním jsem si vyměnil pár zpráv na ICQ, ale neznal jsem ho)
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 08.12.2007 01:26:04
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm...se ožerem a bude to... :lol: Ne, já těžko navazuju kontakty a ještě hůř, když jsem někde sám :oops: :lol:

Jako já se zlehka v Brně vyznám, kdyžtak bych brnknul kamošovi at mě navede :lol:

Já ho právě tam hrát nechcu taky :lol:

Kurna ty si z Nového Jičína (nebo tak něco) a vykládáš tady o Brnu... to já jsem tak poloviční Brnák!! :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.12.2007 16:47:06
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jur@'s: Tak s tím FF jsem měl na mysli sebe, kdy jsem se poprvé potkal s lidmi z tohodle fóra. U tebe to bude tenhle sraz. Pokud se tam objevíš. A řešit Brno můžem později. Na to je fůra času.
ad fotbálek: Nevymlouvejte se. Tomu fotbálku stejně neutečete. :lol: To abych vzal někoho z FM srazu, ať vám to ukážeme. :lol: Ale určitě ne HAcka a Kaleny. Protože ti jsou ti nejlepší z druhého týmu. :lol:
ad WiX: WiX chodí na VŠ do Brna, pokud se nepletu, že?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 08.12.2007 17:11:48
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha, tak to pak jo :wink: tak já si fotbálek klidně zahraju....občas ho hrajem v hospodě, ale to ho hrajem jen tak ze srandy a většinou po takových 4 pivech, takže to už pak není hra :lol: ale o tom, kdo se trefí míčku :lol:
Obrázek

Příspěvek 09.12.2007 00:20:41
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednak chodím do Brna na VŠ a jednak tam mám rodinu, takže jsem tam pravidelně trávil prázdniny :fish:
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 09.12.2007 17:27:07
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To beru :wink: :lol: ...

Jinak, jak tady někdo psal 300Kč...tak to teda nevím, kolik co u Vás stojí, ale já se tady u nás za 300 Kč nedostanu ani do nálady, natož, že bychom šli někam do hospy (možná i na jídlo) a na fotbálek :lol:
Obrázek

Příspěvek 09.12.2007 17:33:10
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak to ti doporučuju změnit hospodu. Za 300 bych se dostal do nálady s jídlem i na Stodolní. :lol: (tady bez komentářů, lidí z FF07, účastnící se naší malé upravené verze hry Česko) A že tam ten rozdíl ceny s porovnáním se zbytkem Ostravy není nezanedbatelný. :lol:
btw. cílem srazu není se ožrat, ale pokecat :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.12.2007 18:43:56
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, ale mě se líp kecá, když jsem v náladě... :lol: . Jako my to tu máme levný...pifko za 16 Kč atd. 8) ale to mi nestačí... :lol: Rum atd. taky není levnej :lol: . Jako když si koupím flašu, tak mě to taky výjde levnějc, ale v hospě ne :lol:
Obrázek

Příspěvek 09.12.2007 21:55:16
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechci tě vyděsit, ale na F-M srazu se pila jenom kofola (když jsem tam byl naposled) :fish:
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 09.12.2007 22:15:51
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakriš...tak to já jenom s Rumem :lol: .

Ale tohle nebude F-M :P :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 08:59:44
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm,takže s tou hospou bude asi problem,pac ja znam jen hospy s fotbalkem kde nevari :cry: zkusim to jeste nejak checknout a uvidime :)

Pokud jde o to piti:

nedělame sraz abychom se tam všichni opili do němoty....dame pivko pokecame,ale žadny chlastaci zavody :D ,na ty se mužem domluvit až se pozname :D-takže 300Kč budou stačit uplně určitě :D, mě teda musí,jinak bych byl celej měsíc hladem

ja se hlavně těšim až nám Fazulina poreferuje o Conu :D

a pokud jde o ten fotbalek...taky nejsem žadnej přebornik,ale byva u toho vzdycky prdel :D ,takže si myslim,že to nebude problem

Dale,jak už bylo řečeno nahoře,pro nebrňáky - si dáme sraz někdy na známým místě - nejlíp na Hlavasu pod hodinama :D a od tam si Vás už odvedeme do příslušného zařízení :D

Kdybyste si přece jen nebyli jisti,tak neni problem Vám dát moje číslo a já Vás pak navedu :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 11:07:15
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice jsem tma byl milionkrát, ale vůbec nevím, co je kde :lol: . Kua jaký hodiny? :roll: :lol:

Jsem si tě přidal na icq a nic... :cry:

Já si radši vemu víc, já moc rád piju víc :lol: a pak je větší sranda, protože u toho fotbálku musí :P
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron