Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Brno a okolí - srazek

Brno a okolí - srazek

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 10.12.2007 11:12:17
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no neboj,hodiny najdeš :D, - jsou na Hlavním nádraží - jak staví tramvaje..to najdeš uplně v pho - jsou okolo nic vždycky lidi - poznáš to podle dýmu - protože tam většinou chodí všici kouřit:D. nebo se domluvime v kolik přijedeš a ja na tebe počkam na nadraží někdě - udělam velkej transparent abys mě našel:D

ja se teďka přes vikend na icq nedostal - ale teďka jsem si tě taky přidal....jinak prachy si vem dle tveho uvažení :D ,můžeš třeba klidně i víc - pač ja se pořádající a ten se vždycky zve na panaka :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 11:25:22
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pánové, ne že bych si nedala pivo, jako že jako správný starobrňák ano, ale rozhodně to nevidím jako nějaký opilecký maratón, v tom souhlasím s některými rozumnějšími názory. Navíc, fotbálek není zrovna moje oblíbená zábava :roll: .
Jur@s má zřejmě zcela jiné picí návyky než my ostatní, když se za 300 Kč nedostane ani do nálady, upřímně, začínám z toho mít fakt obavy, protože Jur@asovy "ožralecké" výlevy mě dost děsí. A z těch let, kdy čím víc někdo vypije, tím je víc cool, z těch už jsem opravdu vyrostla....
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 11:30:06
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Don´t worry Fazulina, budem to držet na uzdě...jak jsem psal výše - nejdem abychom se ožrali 8),

jestli mi napišeš že nedojdeš :evil: , ne ne, žádný takový...slibuju že budem hodny :D

P.S.: nikdo tě nenutí hrát fotbálek...stejně si myslim že bude problém zkloubit hospodu kde obstojně vaří a je tam i fotbálek :wink:
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 11:34:47
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne, já ráda přijdu, to zase jo, ale některé názory mě docela vyděsily:-). Nejsem žádnej puritán, to proboha ne, spíš naopak, ale pokud někdo v každém příspěvku zdůrazňuje, jak se rád opíjí a na nic jiného nemyslí, tak nevím nevím :shock: Ale výhoda je v tom, že se můžu kdykoliv sbalit a odejít:-).
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 11:41:36
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D ber to tak že jsme každej jinej. Je to můj první sraz a chci si ho užít, takže doufam že se to doopravdy vydaří. S tím odcházením máš samozřejmě pravdu,naprosto souhlasim. Jen doufam ze to nebude třeba. ok teda,ještě teda - neviš o nějakym hezkym mistečku kde bychom to mohli spachat?napada mě možná nějaka pizzérka...ale fakt nevim... :roll:
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 11:50:24
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, pizzerie není podle mě dobrý nápad, tam většinou chodí lidi za jídlem a bývá to dražší, co se týče pití, ale mě je to jedno, já si vydělávám, nicméně předpokládám, že většina z Vás jste studenti. Jinak v Brně je hodně míst, kam zajít, tedy přímo v centru je to třeba Tukan hned u nádraží, pak taková ta hospůdka u Špalíčku, která se dřív jmenovala u Šaška a krále:-), Biskupská vinárna pod Špilberkem (ta je dokonce dost levná, pivo pod 20 Kč, vaří se tam a je to blízko a v pěkném prostředí - fotbálek tam není:-) - ale je tam takové spodní místo, kde se dá pěkně sedět trochu bokem, příjemná obsluha...), co se týče hospod, není problém.
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 12:26:22
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no. 7 :arrow: OK, přiznám se, že nevím které hodiny myslíš. Jediné "srazové" hodiny o kterých v Brně vím, jsou na České.

Co mám zkušenosti s fotbálkem, tak ten je spíše věcí nočních klubů, kam v žádném případě nepůjdu :fish: Byl by tam sice fotbálek, ale je tam bordel, takže bychom se neslyšeli. Pokud máte víc peněz, možno zkusit středověkou krčmu. Budeme se cítit jako na Chulaku :D Špatný by nebyl ani steakový a pivní bar. V jednom takovém jsem byl na srazu s MoSekem.

Jinak co se týče návrhů od Fazuliny, tak se mi docela zamlouvá ta biskupská vinárna.
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 10.12.2007 12:28:11
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jasne, ty jo Tukan - ten je dobrej, tam budem mit tedka firemni vecirek :D , a ta Biskupska vinarna - tam jsem byl uz taky a nebranim se tomu :D

nice :lol:

uz se nam to zacina rysovat :lol:

WiX
:arrow: jee,no tak ja to teda necham na Vas, domluvte se kde se chcete sejit a ja tam dorazim :D, co se týče peněz,tak ja jsem pracujici - no problem,ale jak psala Fazulina spousta z Vas jsou studenti :D ,ale pokud budou chtit, neni problem 8)
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 12:37:09
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ted se stydím, bo vůbec nic neznám :lol: . Kua já tam budu malej kindoš oproti vám :cry:

Jinak, bez chlastu to v tomhle státě nejde...neříkám, že piju každý den, ted jsem dlouho nebyl, ale když už někam zajdem něco oslavit, tak snad pořádně!! Ne? :arrow: NEJSEM ŽÁDNEJ OCHLASTA!! TO TEDA NE!!

Jinak:
Biskupská vinárna pod Špilberkem (ta je dokonce dost levná, pivo pod 20 Kč

Co to tam máte za ceny? U nás pifko přes 20Kč nenajdete :lol: teda kromě Plzně, ale to je vyjímka a stejně to nepiju :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 12:40:14
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Jur@s

Co čekaš tohle je Brno city :D nejlepší město na světě...a pokud nechceš ji do nějakyho zapadlyho pajzlu,tak si myslim ze pivko za 20 je dobra cena :D

BTW ja se bez chlastu obejdu, neni to o tom ze se opijes, je to o tech lidech s kteryma tam jses :P
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 12:56:07
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pivo za 20 a méně je v Brně spíš rarita:-). Jinak Středověká krčma je super, ale ani mě to nenapadlo, protože tam by Jur@s zřejmě za 300 měl tak akorát špatnu náladu:-). Steakový a pivní bar super, ono je jich víc:-), Veveří a okolí je plná podobných podniků, jeden lepší než druhý. Myslím, že najít vhodnou hospůdku nebude problém. Já mám takovou jednu srdeční, sice to není zrovna první cenová kategorie, ale dobře tam vaří, levně tam vaří, pivo dobré a tak. Je to Legenda na Jiráskově ulici (nad Malým pegasem, kterej vlastně taky není špatnej:-)). Ale abychom vyšli vstříc těm mimobrněnským, pak je možná lepší to centrum, pokud pojedou pak ještě domů vlakem.

Hodiny na nádraží jsou o něco méně slavné srazové hodiny, ale přesto hojně využívané. Jsou na kraji mezi ostrůvky na tramvaj.

Jurasi, na jedné straně malej kindoš:-), na druhé koukám máš za sebou asi perný život, kdzž už Ti v tomhle státě nezbývá nic jiného než chlast:-).

Zajímalo by mě, zda třeba nakonec nezjistíme, že se známe:-), teda já asi ne, řekla bych, že věkově meyi Vámi budu asi vyčnívat, ale jinak.... No. 7, kde pracuješ?:-)

Jo, noční klub taky neberu, je tam moc hluk, to bychom si moc nepopovídali:-).
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 13:02:22
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Fazulina

:arrow: konečně někdo kdo zná hodiny na hlavasu:D

dělám u jedné internetové firmy - Inform Cz v Komárově, Kaštanová 141a :D ,kdybys chtěla prezentaci na internetu tak se ozvi:D

ještě k tomu pivu na Šumavské je jeden zapadlej nonstop a tam maj pivo 17,-- pokud ho teda nezdrazili - byl jsem tam naposled minulej měsíc - ale tam mě nedostanete ani parem volu :lol:

Ještě k těm hospodám - Vážně bychom to měli udělat někdy v centru - pro ty přespolní - líbí se mi ten Biskup 8)
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 13:03:47
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, z těch hospod, které jste tady zatím navrhli, znám jen Středověkou krčmu :D , tam to bylo super a cena tomu takříkajíc odpovídala :lol: . Jak to tak vidím, tak výběr nechám na místních, takže jsem zvědavá, kterou "část" Brna nám ukážete :lol: :D .
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 13:07:42
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jojo, do non stopu fakt nejdu. Biskupská vinárna pro mě není problém. Je to tam příjemné a levné a vaří moc dobře. Srazové hodiny na nádraží jsou zcela běžným srazovým místem, spíš mě překvapuje, když někdo neví.
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 13:13:57
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Fazulina

ty pracuješ?či studuješ?třeba sme se už někde potkali :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 13:23:19
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pracuju a studuju dálkově. Pracuju na Ústavu výpočetní techniky MU a studuju na FF MU. Je to možné, člověk nikdy neví. Ale myslím, že jsem z Vás bezkonkurenčně nejstarší, tak asi spíš ne:-).
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 13:26:12
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale tak víš jak, na věku nezáleží :D , i kdyby ti bylo 40 tak nic nemění na tom že ses fanoušek stargate a tím seš pro mě zajímavá :D :oops: - to samozřejmě platí pro všechny :P
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 13:41:54
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, to jo, spíš jsem myslela, že jsme se možná nepotkali ve škole nebo tak. Jinak souhlasím, na věku nezáleží. Stargate je prostě nadčasová záležitost:-).
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 13:56:32
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se přiznám, že z Brna znám jen hlavní nádraží a hodinami si ještě nejsem jistá :D A z hospod? :lol: :lol: Mno...řekla bych, že to nechám na vás místních. 8)

Z fotbálku bych si hlavu nedělala, kdo nechce, nechce, kdo chce, bude. :wink: Kdo se chce opit, opije se, ostatni zůstanou na kofole. :D

O srazu ve F-M bych se moc nezmiňovala, tam ta kofola není dobrý příklad, páč většině ještě není 18, takže.... :P

Doufám, že někdo na tom nádru bude čekat na nás nemístní. Nechcete vy místní udělat nějaký obří transparent "SGA-P", ať se poznáme... :wink:
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 10.12.2007 14:00:10
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
McBeck.C

Jak jsem psal už nahoře - na neBrňáky počkáme - to nemusíte mít stracha :D - o to se osobně postarám

Transparent?no nápad to špatnej neni,ale horší bude realizace - protože momentálně nemám absolutně žádnej čas :cry:
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 14:02:26
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale ten sraz má být až koncem ledna nebo zač. února, takže bych to nějak teď neřešila:-) - ten transparent.
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 14:06:58
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no po novym roce to bude jeste horsi :roll: , jeste uvidime 8)
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 10.12.2007 16:04:48
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kua, já to myslel jen tak, že se opít... ja jen porovnával ceny, protože když je tam dražší pifko, tak tam bude i dražší jídýlko :P

Jako koukám, že mě tu maj (skoro) všici za největšího opilce a zoufalce, takže jako to vidím hodně bledě :cry: . Ale já takovej opravdu nejsem...nemyslím jen na chlast...dokážu se bavit bez alkoholu, ale když už tu padlo slovo: hospoda atd. tak už mě to hned napadlo :roll: :cry:

Jako nesnáším, když se mi za to někdo směje nebo tak... to bych .... :evil: Toto je můj život, tak nese*** se do něho!! Já vám taky neříkám, jak máte žít... :evil: :roll:

Jako, když jsme mívali scuka na hlavasu v Brně, tak pod tou velkou cedulou, kde se píšou spoje, jak se prodávaj lístky, to je jediný, co tam znám :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.12.2007 17:49:13
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele, nikdo se Ti za nic nesměje, neboj. Já taky nejsem žádný abstinent a kofolové párty nejsou moje parketa. To prostě vzniklo tím, že jsi tak zaníceně mluvil o tom pití, že to fakt vypadalo, že na nic jiného nemyslíš. Tvůj život je opravdu jen Tvoje věc. A nikdo Ti nic nediktuje, jen komentuju to, co píšeš. Neber si to zle, jen mě to prostě zarazilo, no:-).
Obrázek

Příspěvek 11.12.2007 00:30:51
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemyslím furt jen na chlast :) . Ale tady opravdu fakt nic jinýho nejde dělat :cry: . Jako tobě to bude asi připadat nesmyslně, ale i ten věkový rozdíl hraje roli :cry:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron