Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Severní Čechy (a blízké okolí)

Severní Čechy (a blízké okolí)

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlásím návrat. :) Teda asi budu muset přestat pomlouvat Kavku, protože tentokrát dostál svému heslu a dojeli jsme dokonce s předstihem :D, díky čemuž jsem krásně stihla i tramvaj do Litvínova..takhle se má cestovat :D

Super sraz, včetně úžasných číšníků :smile:

Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já taky hlásím návrat.
Musím říct, že sraz byl super (sice trošku komornější, ale to rozhodně nebylo na závadu :-) ), příjemná restaurace, číšníci se smyslem pro humor... prostě bezva.

Naše cesta proběhla v klidu a v pohodě, ale teda Quinix má pořádnej vroubek, nezná Dařbujána a Pandrholu... takže Qíní, koukej to zkouknout, to patří k základnímu vzdělání... 8)

P.S.: Není za co děkovat :wink:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skvělá akce (ikdyž přespolní byli skoro v přesile :lol: )!
Rád sem vás zase viděl a těším se na další akci, ať bude kdekoliv :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky hlásím konečně návrat :) Skvělá akce, pěkná restaurace, příjemná obsluha. :) Doufám, že příště zas do Prahy přijedou ze severu i jiní než Klenotka a Ashrak :lol:

Jenda.SG-1: Zamyslim se nad tim :lol:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak rychle jste to proboha jeli? :shock: Jeli jste v sedm, odvezli Sopdet ještě do Rakovníka a Jenda píše v devět, že už je doma? :D Asi jste na těch okrskách nepotkali žádné policajty, co? :smile:
Mám ráda menší srazy o 7-10 lidech, je to takové klidnější a víc si popovídáme :) Hrozně ráda jsem si zase pořádně popovídala se Sopdet a Jendou. To musíme dělat častěji :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Autem je to docela blízko, ani jsem nemusel porušovat předpisy. :)
Sopdet nás navedla navíc rovnou na rychlostní silnici z Rakovníka, takže jsme pak byli za chvilku v Praze (tuším že jsme dojeli do Prahy někdy kolem půl deváté) 8)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sice pozdě ale píšu taky :D Sraz byl super, jak už bylo řečeno komornější ale to není nikdy na škodu. Já jsem se královsky bavila a věřím že i ostatní. Rozhodně bych ráda jela i příště, bylo to moc příjemné. A musím poděkovat za super odvoz takže: DÍKY a příště Jendu a Qíňu na něco zvu :wink:
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Sybrakos Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: SG-Command Cheyenne mountain
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdar,jsem z České Lípy v Libereckém kraji,začínám s SG airsoftem,pokud by byl další sraz,pokusím se dorazit.Kdyžtak si můžem napsat zprávu tady na foru.
Obrázek

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To není špatný nápad, co takhle až Nefertiti dobakalářuje uspořádat poslední před FF severočeský sraz (opět v mostě nebo Teplicích)?
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:(
no tedy takto :) sám jsem sraz chtěl navrhnout až a pokud udělám závěrky, které mi končí 23.6.(poslední den) dříve opravdu já nemůžu :(
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkoušky a přednášky na FFko...ale jak se znám, všechno budu dělat na poslední chvíli. Já jsem pro ty Teplice. Já tam odtud mám relativně pohodové vlakové spojení (i když s přestupem), a myslím, že většina z nás se tam aspoň trošku vyzná, nemluvě o tom, že by mohl dorazit i někdo z Ústí. Ale nechala bych na Geserovi vybrat restauraci (kruci, teď jsem si vzpomněla, že jsem chtěla jet na zahájení lázeňské sezóny, které bylo...tenhle víkend :? )
Nebo ten Most, ale tam odtud nikdo není, takže zase zamlouvat tam restauraci by bylo taky na draka.
Takže Teplice nebo Most? Mně osobně to je fakt jedno :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě je to taky jedno. Bohužel v Teplicích je poblíž nádraží jen buď samej bufet nebo snobárna. Ale když bude chuť, něco slušného zamluvím :)

No dost tu na zahájení Lázeňský pršelo, takže podmínky by byly dost extrémní.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hehe, nepřipomíná ti to něco? :smile: :wink:
Já jsem v Teplicích nedávno byla (OK, v prosinci :smile: ), a většinou tam mají restaurace samí Arabové, kteří na každého koukají, jako by jim to tam šel vykrást :D Ale mám dojem, že zrovna hned u nádraží (přes ulici nějak napravo) jsem něco zahlédla. Ale nevím, jestli to nebyla jen obyčejná zakouřená hospoda. :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano. To vaše Vábení, ale já sem se nechlubil, že mi ve městě nikdy neprší :lol:
Jako restaurací je tu dost. Výborná mexická s trochu vyššími cenami, Zlatý kříž by byl celkem přijatelný, pizzerie U Piráta nebo "60" v retro stylu a se skvělými burgery a steaky :chef:

A předem hlásím, že o víkendu 6.-7. nemůžu, protože to sjíždím Ohři :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já mám dojem, že na tenhle víkend už by se to stejně nestihlo domluvit. :wink: Co ten příští? Kdo může?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja jsem zjistil že mám ty víkendy potom plný, co to udělat ten poslední víkend v červnu (chvíli před FFkem)? To už bude moct i Dragon....
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
to by snad i šlo :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Saphira Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: v současné době Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak vám nevím, tentokrát to asi bude beze mě. Je to dosti nacpaný víkend, u nás se budou ve velkém oslavovat několikery narozeniny, asi si na vás počkám až na FF.
Life is too short.

Allerlei Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Most
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky bych se dostavila, ale s mými víkendy je to špatný :lol: tak až se domluvíte, tak uvidím :lol: Proti Teplicím nejsem, stejně je to jen kousek :lol:
I'm Dr. Rodney McKay. Difficult takes a few seconds. Impossible, a few minutes.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakryš, zrovna když tu člověk chvíli není tak se začne chystat sraz :smile:. Jsem pro všemi deseti, jak jinak :). Dneska jsem dobakalářovala (úžasné slovo :D), takže můžu opravdu kdykoliv - prázdniny jsou krásná věc :). Jsem také pro Teplice, ale kdyby to nevyšlo, tak vždycky můžu zamluvit něco v Mostě.. :wink:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Před FFkem, to je 20.-21. června? Zatím mi tam nic nepřekáží (kromě toho, že budu panikařit kvůli přednáškám :D )
Hmm, musím se zeptat ještě Sirie, říkala, že by jela taky. Ale měli bychom se asi sejít trochu dřív, protože spojení domů je komplikované. Tedy dřív...asi zase normálně ve dvě nebo tak. Sice to bude jen na pár hodin, ale i to stačí. Hlavně mít zase nějaký sraz, mám absťák (i když mě v tomhle ohledu poslední měsíc zachraňuje Siria :wink: )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ne ja myslel o tyden pozdeji (protoze 20. jsem v ostrave na srazu ;) )
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O týden později? :scratch: To už je FFko, ne?

EDIT: Aha, tak není. No, mně je to jedno, já se přizpůsobím tomu, jak můžou ostatní. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To bude opravdu těsně před FFkem :D, ale proč ne.. :)

KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teplice mi vyhovujou, ale vubec nevim, zda mi to vyjde. Jeste mi zbyvaji nejaky zkousky a netusim, jak to bude s brigadou, tak snad mi do toho vikendu nic neskoci :)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron