Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony GateCon na FF08

GateCon na FF08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Máte zájem o promítání filmu A Dog's Breakfast v rámci GateConu na FF 08?

Ano
42
93%
Ne
3
7%
 
Celkem hlasů : 45

Příspěvek 27.1.2008 18:45:22
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pet Holly: Proč fanoušci nesnášejí Teylu?....to by mohla být super přednáška, udělej jí. :wink: :lol:

Mno, promítání ADB je velice dobrý nápad a jsem rozhodně pro. Btw, co se týče sezení na zemi, o kterém se zmiňovala Klenotka, myslím, že jsme už několikrát dokízali, že co se obsazení dobrých míst týče, SGA-P je nepřekonatelný :D

Možnost vlastní přednášky? Přemýšlím o tom už od léta. Napadla mě tři témata, ale dvě z toho mají zádrhel v tom, že mi bratr zašantročil DVD s SG-1 k jednomu kamarádovi, který je nevrátil a patrně už ani nevrátí :roll: Mno, nechám si to projít hlavou a pokud mě napadne téma, které by stálo za přednášku, bylo pro mě technicky proveditelné a bylo alespoň částečně z mého oboru, tak možná :D

Příspěvek 27.1.2008 18:48:34
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyz rekni jaky dily budes potrebovat a neni problem je vypalit a bud poslat nebo dovezt cestou do Prahy :)

Já budu přemýšlet nad tím zhruba půl minutovým videem SGAP uvádí :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 03.2.2008 13:11:23
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak když už mám dneska zase takovej ukecanej den a zaujala mě i tahleta diskuse, tak proč nepřispět, že?

Já osobně si myslim, že FF07 a FFS07 nebyly zase tak špatný, ale vzhledem k tomu, že to byly první Cony, na kterejch jsem byla, tak to nemůžu porovnat s těma staršíma.

Je pravda, že promítání bylo vždycky ráno a večer - prostě, když se nikomu nechtělo přednášet, ale tak jako odpočinek u toho byl fajnovej.

Mimochodem na FFS07 byly nový díly Atlantisu. Ne v programu, ale v tý místnosti jo...Ve pátek jsme si to sami pustili! Lifeline, Reunion a Doppelganger a pak ještě v sobotu jsme si místo Full Circle pustili Tao Of Rodney (to sice neni nový, ale zato zatraceně dobrý! :D). I když to taky bylo o domluvě a o tom furt někde oxidovat.

Navíc FFS07 nemohlo bejt lepší než FF07, protože většina přednášek bylo opakování, takže kdo byl už o velkejch prázkách, na podzimních se nudil. A nebo šel na něco jinýho.

Jinak, jak tu Ashrak píše (nebo prostě někdo), že udělá ten úvod - SGA-Project uvádí - nebo jak to chce...mno, když ti nebude vadit, že když se náhodou dostavim na nějakou tvojí přednášku a začnu se tam nehorázně chlámat, tak proč ne :D

Mimochodem, Klenotko...jakže je to s tim přihlašováním? Nejdřív Johnymu a pak normálně na stránkách FF?...nebo ještě někomu? :)

Jo a ještě - pro promítání ADB jsem teda určitě! Ale někdo mi bude muset koupit něco do pusy, abych to tam nezačala odřikávat (myslim, že to, že jsem to viděla cca.20× už mluví za vše...hlavně za to, že jsem děsnej blázen!)

Příspěvek 03.2.2008 13:32:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No právě, po domluvě :roll: Sami epizody nepustili, i když nechápu proč :roll:
Musíš napsat Johnymu a pak se ještě, až se budeš přihlašovat, sama nahlásit v přihlašovacím systému, že máš přednášku.

SGA-P uvádí tam chci z principu, že to byl náš nápad a bude to naše DVD. Přijít může kdokoliv, bude to normálně v programu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.2.2008 13:49:33
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm...tak fajn, takže až budu mít připravenou přednášku (pokud vůbec se mi do toho bude někdy pořádně chtít), tak se zase ozvu, protože bych určo udělala buď něco navíc nebo bych na něco zapomněla.

Však...počkat...já mám pocit, že mě nechápeš...já řikám jenom, že se mi ten ,,úvod'' bude líbit, ale vzhledem k tomu, že to tu čtu a vim o tom, tak si pak na to vzpomenu a začnu se smát...
To já bych přišla, i kdyby to nebylo v programu a jenom bych o tom věděla :D (já se musim totiž upa všude nacpat :lol:)

Příspěvek 03.2.2008 14:20:19
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně o přednášce nepiš, to musíš Johnymu na lapiduchu. Pokud tam nemáš registraci, tak máš ovšem smůlu, protože Johny to říká pouze na lapiduchu. Nebo mu napiš na jeho mail.
A pak, je na to ještě brzo.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.3.2008 10:27:05
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ví někdo co budeten GATECON Venkovní co má bejt podle rozmístění programu ve středu 2.7. :?:

EDIT: LOL můj 777 příspěvek :D
Obrázek

Příspěvek 07.3.2008 13:46:16
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tipnul bych si, že to bude nějaká soutěž venku ;) jasné to bude až z konkrétního programu (možná :) )
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 17.3.2008 18:53:36
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Venku? Možná chtějí, abychom se víc provětrali, udělali něco pro své "zdraví" a neseděli pořád v nějaké vydýchané místnosti xD
Pet: přinejhorším změnit název na "Proč většina fanoušků nesnáší Teylu", aby ti, co ji nějakým zázrakem snesou, nemohli rýpat :twisted:
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 25.3.2008 17:48:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže pozor, ptala jsem se Johnyho Idlera kam a jak psát ohledně přednášek a tohle mi odpověděl:

Prednasky se mohou hlasit uz ted, oficialne o tom povim behem par dni. Muj mail je vicemene v poradku, lepe je gatecon@sg1.cz. Zajemce muzes odkazovat primo na stranky Gateconu, ktere jsou v tomto ohledu aktualni. Zajemce o prednaseni je mozne nasmerovat konkretne na sekci Spoluprace.


Stránky Gateconu:
http://gatecon.sg1.cz/


Spolupráce na GC:
http://gatecon.sg1.cz/spoluprace.php


Potom, co se nahlásíte Johnymu je ale nutné ještě v Amberu vyplnit přednášku, kterou budete mít. Je tam na to speciální kolonka. To nemusíte dělat společně s přihlášením, ale vyplnit se musí.

Já si beru Zahraniční cony a nakonec jsem se rozhodla i pro Jewel Staite/Dr.Jennifer Keller v rámci Gateconu (plus mám tedy ještě přednášky v SeriesConu a HeroesConu).

Pro Ashraka - To ADB si na sebe napíšu já :wink: A bude tam uveden SGA-P jako "přednášející" :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 25.3.2008 19:06:51
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno, já vim, že to bude znít jako výmluva, ale já budu muset od přednášení zase upustit, protože ta situace s lázněma mi dělá čáru přes rozpočet. Já totiž vůbec nevim, jestli se na FF vůbec dostanu, můžu taky najuchat do lázní v době festivalu. Což mi asi zhatí i přihlášení, pže zase nebudu do poslední chvíle vědět, jestli pojedu. No a vzhledem k tomu, že přednášky se asi musí nahlásit dostatečně dopředu, aby se zanesly do programu, tak to budu muset odpískat. Nebo by se mohlo stát, že se nahlásím jako přednášející a nakonec se vůbec nedostavím. :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony

cron