Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony GateCon na FF08

GateCon na FF08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Máte zájem o promítání filmu A Dog's Breakfast v rámci GateConu na FF 08?

Ano
42
93%
Ne
3
7%
 
Celkem hlasů : 45

Příspěvek 05.1.2008 18:32:41
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelikož GateCon na FFS 07 stál poměrně za starou belu (ti kdož byli potvrdí), tak nás napadlo, protože jsme po StarGate Command druhá největší komunita SG fandů na českém webu, udělat na GateCon takovou malou "invazi" tím že by jsme se pokusili udělat kvalitní přednášky (čím víc tím líp, ale nesmí to bejt kvantita na úkor kvality). Tak to tady nadhazuju jako návrh a možná jako malý Brainstorming, kdo by si jakou přednášku udělal :)
Naposledy upravil šAshrak dne 05.1.2008 18:49:01, celkově upraveno 1
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 05.1.2008 18:38:04
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tedy...že to stálo za starou belu? To si já rozhodně nemyslím...
Já si nějakou (nějaké) přednášku zas určitě vezmu, jen si ještě musím utřídit myšlenky o rozsahu témat a nechci se předbíhat. Něco "v mém oboru" ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 05.1.2008 18:41:59
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z Gatecon teame neznam nikoho osobne, ale prednasky me naprosto nezaujaly .... tvoje byla dobra, ta od Klenotky taky a kdyz si vybiram podle nazvu a nic me tam nezaujalo, samy prurez tou a tou sezonou, nebo tisici opakovani Lost City a pod :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 05.1.2008 18:47:17
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě doplním, že přednášky se musí hlásit šéfovi GC linie a to je Johny Idler. Z nepochopitelného důvodu ho lze většinou kontaktovat jenom na lapiduchu, kde taky vyhlašuje, že shání lidi na přednášky a velmi překvapivě se mu tam nikdo nehlásí, protože na lapiduch prostě plno lidí nechodí :roll:
Osobně zopakuju reprízu přednášek o zahraničních conech. To ostatně plánuju už na Scon, kde budu moct mluvit i o Utopia conu a Pegasus Three.
O přednášce o Davidu Hewlettovi přemýšlím, ještě nevím. Každopádně bych ráda udělala ještě přednášku o Jewel Staite/Dr. Keller. Ale nechci si toho brát moc, jelikož budu mít nejspíš přednášku ještě u Heroes a možná Farscape a Babylonu 5. To se uvidí, podle počtu hodin určenému jednotlivým věcem.

Pokud byste někdo chtěli mít přednášku, tak buď tedy na lapiduch.cz kontaktujte přes SZ Johnyho Idlera, anebo jděte na stránky SGC, kde jsou informace přímo pro přednášející a je tam i mailový kontakt na pořadatele:

http://gatecon.sg1.cz/


Upozorňuji, že poté, co vám to Johny schválí, bude potřeba si přednášku ještě přihlásit přímo ve vaší přihlášce na samotný con. Je to změna oproti loňsku, novinka zavedená před FFS.
Motivace pro vás můžou být výhody, které jako přednášející máte a hlavně to, že za přednášky se dostávají finanční odměny :D Tím vás nechci uplácet, nejsou to žádné velké peníze a v každé linii jsou odměny jiné. Na FF v létě jsem dostala 150 korun za přednášku a jelikož jsem měla tři, tak mi to samo o sobě zaplatilo např. focení s Nyklem :wink:
Uvažuje se o uvedení filmu A Dog´s Breakfast, ale to musím ještě dojednat s Johnym. Musí o to být zájem, čili Ashrak přidá hlasování. Tak hlasujte :wink:

P.S. Souhlasím s Ashrakem, že GC opravdu za moc nestál. Hlavně jsem byla zklamaná výběrem epizod, kde nebyla ani jedna premiérová SGA, ačkoliv tou dobou běžely nové epizody. Vlastně jsem byla jenom na svojí vlastní přednášce a na Tar-ařině :oops: A na našem promítání epizody Travelers.
Naposledy upravil Klenotka dne 05.1.2008 19:00:46, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.1.2008 18:50:07
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přidáno hlasování .... uvedení toho filmu závisí na počtu zájemců :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 05.1.2008 19:15:34
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak promítat by se mohl, ale nevim, jsetli se to úplně hodí do Gateconu... Ale netušim, kam jinam to zařadit :dontknow:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 05.1.2008 19:24:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak "jinde" by mohl být hlavně problém s právy. Sice je to našim distributorům nejspíš šumafuk, jelikož ten film tu vyjde kdoví kdy a jestli vůbec, ale náhoda je blbec. A myslím, že kvůli zástupu SG herců před (a za) kamerou, se to do GC hodí. A když bude GC zase v kině, tak by to mohlo být normálně pěkně v kině jako normální film. V rámci běžného promítání by to asi neprošlo. Můžu se tedy Vaška zeptat, ale...moc bych na to nesázela. Je to risk.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.1.2008 19:46:41
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak_22 píše:
Z Gatecon teame neznam nikoho osobne, ale prednasky me naprosto nezaujaly .... tvoje byla dobra, ta od Klenotky taky a kdyz si vybiram podle nazvu a nic me tam nezaujalo, samy prurez tou a tou sezonou, nebo tisici opakovani Lost City a pod :)

Tak čtvrtek jsem nestíhala, ale přednášky o bráně od Johnyho a fise bývají velmi pěkné. Pominu BSG v GC linii (a sebe s Klenotkou), ale tak např. SG ruleta byla supr (soutěž), přednáška o dabingu se mi taky líbila, Wraithové...to bylo takové zopakování/shrnutí Wraithů, výroba triček (alespoň naposled dobrá věc, i když ne přednáška, spíš výroba)...nevim, já si teda nestěžuju. Na můj vkus je tam příliš mnoho promítání, ale já se na conech na promítání moc nedívám (protože si to můžu pustit doma, tak raději zajdu za přáteli), ale mnoho lidí má promítání rádo. To Dog's Breakfast by nebylo špatné. Sice nevim, jak se sebou(mohu doma ;-)), ale určitě je hodně lidí, co to nevidělo a je to rozhodně dobrý film :).
O průřezy epizod se také nezajímám, to je spíš pro nováčky nebo ne úplně znalé.
Osobně bych třeba místo dvou výše uvedených uvítala raději vc přednášek (soutěží, ...), ale...tak aspoň je možnost přestávky.
Ale jo, rozhodně vítám lidi s novými pěknými přednáškami. Stopro :D ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 05.1.2008 21:17:05
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právěže promítání tam bylo hodně. Kdyby tam aspoň dali nové díly a ne tisíckrát opakované epizody. Přišlo mi, že když nemají program, tak tam prdnou promítání. Lidi buď o přednášení nestojí nebo nevědí, že můžou přednášet. Zase je to problém v tom, že propagace a žádosti o přednášení jsou jenom na lapiduchu a stránkách fanklubu.
Tenhle topic je vlastně spontánní, aniž by nás SGC nějak o propagaci žádali (co si budeme povídat, celkem ji potřebují). Ale mrzí mě, že GC nebyl taková zábava jako dřív. Vzpomínám si na FFSko před dvěma lety, kdy tam byly skvělé přednášky a kde jsem třeba byla i na třech po sobě.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.1.2008 22:02:50
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě se GC na FFS rozhodně líbíl. Možná to bylo tím, že nemám moc porovnání s jinejma conama, nevím. Ale byla jsem spokojená. Promítání epizod docela vítám (doma si na ně neudělám tolik času, co bych chtěla) a většina přednášek (byť to bylo opakování,) se mi opravdu líbila.
Ale k letošnímu FF. Dog's Breakfast bych nadšeně uvítala, protože jsem ho ještě neviděla. :oops: Přednášku si bohužel nevezmu, protože mě děsí představa cizího PC, pochubuju, že bych s ním byla kompatibilní :roll:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 05.1.2008 23:53:51
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, kdybych to měla srovnat, tak FFs 07 bylo oproti FF 07, dle mého názoru, o trochu horší. Souhlasím s Klenotkou ohledně promítání... pokud si vybavuju, tak kromě Travelers, tam nebylo promítání jediného dílu SGA, což mě vysoce zklamalo... jinak přednášky byly fajn, většinou jsem navštívila to, co jsem v létě nestihla a některé přednášky i dvakrát :D .
A co se možnosti vlastní přednášky týče... nad tím už jsem přemýšlela a zase jsem si to rozmyslela :D ... nevím, kolik lidí by zajímalo téma "Proč fanoušci nesnáší Teylu"... eh, bylo by to značně subjektivní :lol: . Takže radši nic.
Obrázek

Příspěvek 05.1.2008 23:59:31
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proč fanoušci nesnáší Teylu je skvělé, sem s tím :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 06.1.2008 00:39:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pet Holly: Dělás si srandu? Měla bys narváno :D Uvažovala jsem o podobném tématu na BSG (deset způsobů, jak zabít Karu Thrace), ale taky jsem si to rozmyslela :D

Jinak Johny Idler dal promítání A Dog´s Breakfast zelenou, jenom mu to musím před FF ještě připomenout :D A vy to připomeňte mně :D Vidět to v kině (za předpokladu, že GC bude v kině), bude super. A věřím, že přijdou i lidi, které SG nezajímá, ale budou chtít ten film jenom vidět. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.1.2008 00:50:54
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pet Holly: To by byla super přednáška, myslím, že hodně lidí by se pralo o to být na tvé přednášce v první linii :D

Kdyby bylo ADB v kině, na to obrovským plátně a vidět, jak se tam David snaží zapojit tu zásuvku k žebříku a jak tam pak zmateně pobíhá a ječí? K nezaplacení :D
Srovnávat bohužel moc nemůžu, protože na FF07 jsem byla asi jen tři nebo čtyři dny, takže jsem vlastně plně zažila jen FFS07. A já a nějaká přednáška? To nejde dohromady :)

Příspěvek 06.1.2008 00:59:09
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tolik ohlasů... hm, že bych o tom ještě popřemýšlela :D ... no, pro ADB jsem všemi deseti, sice jsem to viděla minimálně 4x, ale určitě a velice ráda se na to podívám po pátý :wink: .
Obrázek

Příspěvek 06.1.2008 01:21:47
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Star Trek ani Gatecon nebudou mít svůj den v kině. Viz FF fórum na lopuchu.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 06.1.2008 02:03:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, teď jsem si toho taky všimla :( Škoda. Doufám, že teda bude aspoň ve velkém sále (i když přednášení tam nesnáším), protože v posilovně bude pěkně narváno. Nechci, abychom ten film donesli a nakonec seděli na zemi. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.1.2008 02:16:35
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pet Holly píše:
... nevím, kolik lidí by zajímalo téma "Proč fanoušci nesnáší Teylu"... eh, bylo by to značně subjektivní :lol: . Takže radši nic.


Ježiš jděte se už bodnout Teyla je v pohodě... :roll:

Jinak Dog´s Breakfast ve větším? Jsem rozhodně pro :D

Ale pravda je že jsem na FFS skoro ani na programu Gateconu nebyl. Chtělo by to nějaké zajímavější přednášky než Skrz na Skrz tou a tou sezonou...
Obrázek

Příspěvek 27.1.2008 16:10:39
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže byl nápad, že kdo si od nás udělá přednášku, by si na začátek mohl dát (není to povinné) video, něco ve smyslu SGA-Project uvádí, abychom si taky udělali reklamu :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 27.1.2008 17:12:33
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
My bychom zase na Gateconu chtěli odvysílat náš pilot ke stargate:czech project

Bohužel nedisponujeme projektorem atp.Jak to tam probíhá?
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 27.1.2008 17:57:48
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V každém sále kde se přednáší je projekor napojený na počítač. Takže s projektorem si nemusíte lámat hlavu. Spíš bych se bál jestli to rozjedete na tom počítači, když tak někdy zlobí. :lol: :lol: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.1.2008 18:11:39
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já budu mít NB, a myslím že nebudu sám, takže když budou zlobit počítače tak nebude problem ;)

Jinak musíš napsat JohnyIdlerovi, ze bych chtel mit misto v linii a budes hodinu (popr dve) mistnost s pc a projektorem...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 27.1.2008 18:13:33
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už jsem jim psal na všeobecný mail...Kdyby se to náhodou nevydařilo tak nějaký kino je tu vždycky,ne? :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 27.1.2008 18:18:36
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no Kino je vzdycky plny, ale kdyz se vcas podivas na program najdes si tam nejakou volnou mistnost a vcas dojdes za Vaskem Pravdou, nemel by bejt problem...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 27.1.2008 18:22:31
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslim kino všeobecně.Chtěli jsme udělat na FF někde premiéru,ale jakýkoliv kino snad půjde,no.Ale na FF by to bylo super.TeĎ čekam co napíšou z SGC..
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron