Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Cravatacon 2008 7-9.3 Nový Jičín (severní Morava)

Cravatacon 2008 7-9.3 Nový Jičín (severní Morava)

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Kera Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ahoj...
Chtěla bych všechny pozvat na úplně nový con, který se uskuteční ve dnech 7-9.3 2008 v Novém Jičíně.
Program je pestrý: sci-fi, fantasy, Dračí doupě, deskové hry, anime, mytologie...

bližší informace zde:
http://www.cravatacon.ic.cz

Příspěvek 17.2.2008 11:02:42

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak to jsem teda z vedavej :::D hlavn2 na tu ucast
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 17.2.2008 11:35:11
Drizzt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, jakážto to škoda, že je to v tomto datu. V Novém Jičíně bydlím, takže bych moc rád dorazil, ale ten víkend budu v Praze...
Nicméně, hodně štěstí :wink:
Realita všedního dne na kolejích:
Já: Seš tragéd.
Spolubydlící: A ty seš zase komik.
Já: Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
Spolubydlící: A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Příspěvek 21.2.2008 23:12:27
Reaver.man Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Střední Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vasek Pravda z vas mit radost opravdu nebude...
Organizátor bloku Babylon 5 a spoluorganizátor bloků GalactiCon a SeriesCon na FESTIVALU FANTAZIE 2008

Příspěvek 22.2.2008 13:03:34

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Reaver ... mozes specifikovat ?
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 06.3.2008 15:47:10
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak ještě jeden příspěvěk už jen proto aby tento topic svítil s novou zprávou nic konstruktivního ode mě nečekejte pouze:
PŘIJĎTE NA CRAVATACON :D :)

Příspěvek 07.3.2008 12:43:05

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj uz se zvedam a jedu.
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 07.3.2008 12:59:23
filkol Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Par by nas dneska melo dorazit, uz se tesime 8)

Příspěvek 09.3.2008 21:34:16

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A bylo to hezke :D
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 09.3.2008 21:41:22
filkol Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo jo sice lidi tam mohlo byt víc, ale první ročník je prvni ročník, příští rok to snad bude lepši 8)

Příspěvek 09.3.2008 22:16:38
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jaké to tam bylo? Hrozně mě mrzí, že jsem se tam nedostala.
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 11.3.2008 22:20:49
filkol Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no ja myslim ze to tam bylo dost dobre ... sice jsem vetsinu conu prosedel u DrDa a byl jsem jen na jedne prednasce :oops: ... doslo i na stolni hry, a ti co tam byli myslim nemuseli litovat :wink: jen snad do pristiho roku se dockame este lepsi ucasti ...

Příspěvek 12.3.2008 23:45:38

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://thor.sg1.cz/Cravata/con_NJ.html

Pseudo report z Noveho jicina
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 13.3.2008 00:22:11
filkol Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hm pěkný report chválím, ja bych se asi k sepsani něčeho kloudného nedokopal, ale našel jsem se na jedné fotce 8) což je docela zazrak zhlediska místa mého výskytu :D

Příspěvek 13.3.2008 00:26:49

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a kde si se vyskytoval?
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 13.3.2008 00:40:37
filkol Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No říkám, naše skupinka se z celkoveho počtu asi 30 neprospanych hodin vyskytovala přibližně 22 hodin v místnosti s dračím doupětem :wink: , takže vidět nás někde jinde bylo celkem problém, ale jak vidno thorovi se to podařilo :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony

cron