Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, zdá se to brzy, ale jelikož zahraniční con je potřeba plánovat dlouho dopředu, tak to zase tak brzo není. Je to hodně daleko a dělat si plány není snadné. Ale Blanca mi naznačila, že by jela a tak bych se taky ráda utrhla a jela.
Hlavně jde o objednání vstupenek, protože když chcete mít dobré číslo, tak se musí objednat brzy, někdy i v létě, ale většinou stoupne zájem ve chvíli, kdy ohlásí nějakého herce, což může být kdykoliv.
Dobrá zpráva je, že na Pegasus conech se vystřídala většina hlavních herců a tak je možné, že jednoho "z velkých jmen" znovu pozvou. Ať už Davida H nebo Joe Flanigana. Joe byl na P1, David na P2 a protože je to jen Atlantis con, tak je nemožné pokračovat bez znovupozvání hlavních herců.

Zakládám to tady hlavně pro přehled o tom, kdo se třeba rozhodne jet a taky o tom, jací herci jsou pozvaní atd.

Potom by se mohlo domluvit ubytování, protože čím víc nás bude, tím bude ubytování levnější :wink:

Pokud chcete vědět víc, tak tady:
http://www.wolfevents.com


Zatím tam toho moc není, ale můžete se třeba rozhodnout jet i na jiný Wolf con, i když žádný z německých conů se Pegasu co se herců týče, rovnat nemůže :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 17:45:41
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak jsem už říkala, jsem rozhodnutá jet. Jisté na 100% to tedy ještě nemám, ale šetřím už co se dá (nebo bych alespoň měla co nejdříve začít...hups.) a jediné co mi zbývá je zapracovat na rodičích. Hlavně doufám, že co nejdřív ohlásí prvního hosta...nejideálnější by pro mě bylo, kdyby tam byli znovu oba Davidové, ale jelikož to už bylo na P2, tak o tom pochybuju. (Stále ale doufám :) )

Příspěvek 28.2.2008 18:27:59
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to mám skoro jako Shial.
Šetřit umim a celkem bych i našetřit mohla. Mamka by mi teda sice mohla taky něco přispět, ale když ne, nevadilo by to. (ptala jsem se Saavik, kolik to tak cca. bylo v přepočtu na naše - pokud si to pamatuju správně, tak úplně se vším 20 000?)
Mno oba Davidové - to by byla úplně nejlepší kombinace. A ještě Chuck by mohl přijet. :D
Ještě se ale pořád rozmejšlim, jestli nemám šetřit třeba na něco jinýho. Mno uvidim. Každopádně - vy tam asi pojedete busem, že? Ten mi moc nedělá dobře, takže bych asi spíš letěla letadlem. (nejede tam třeba i vlak?)
Ještě by mě taky zajímalo, jak to v tý době budu mít se školou. Ale holt by se tam beze mě museli obejít :lol:

Jen tak mimochodem - čéče Klenotko? Kde ty na to pořád bereš? Chodíš vykrádat banky, ne? :lol:

Příspěvek 28.2.2008 18:43:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Šetřím jako každý jiný, ale ubytovací stipendium, které je dost vysoké, je to zaklínadlo :wink: Za rok mi přispějí něco přes 10 tisíc. Vlastně z toho platím většinu conů :wink: A pak samozřejmě brigády.

Saavik? MOJE Saavik? :shock: Vy se znáte? :scratch:

Busem už nikdy, ta cesta teď zpátky mi stačila. Chce to včas zamluvit letenku, aby byla levná. Ono snad jde koupit i nějakou skupinovou letenku, ale moc jsem to nezkoumala. Tam je tedy trochu problém s tím, že bychom museli jet ze Stensteadu nebo Lutonu, ale pořád to vyjde líp, hlavně časově. Ušetří se tak vlastně dva dny. O zkouškové je to obzvlášť užitečné.

Samozřejmě Chuck nesmí chybět! Musím začít agitovat na wolfevents fóru :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 19:17:07
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravdepodobne to bude drzy dotaz, ale osobnim autem nebo vlakem by jste si netroufli jet? :idea:

Příspěvek 28.2.2008 19:42:41
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to je hodně praštěný nápad. A kdo by to auto řídil? Já si rozhodně netroufám. Vlak je dost drahý. Osobně už nemám vlak po Evropě zdarma a celý ten nápad s letadlem je kvůli *ušetření času*, což, ať jakkoliv vlak miluju a obhajuju, jaksi nejde. A autem to platí dvojnásob.

Doufám, že tahle otázka je proto, že bys uvažoval o tom jet, jinak je to docela mimo mísu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 20:09:47
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No praveze uvazuju :wink: Klidne bych si troufl jet vlakem pres Nemecko a Benelux nekde ke Kanalu a pak trajektem.

Ja zas nesnasim letadla, ne ze bych se bal, ale mam k nim averzi, zvlast to odbavovani a bezpecnostni opatreni, plus zpozdeni atd., to bych nerad zazil :roll:

Příspěvek 28.2.2008 20:18:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vlakem jsem sjela celou Evropu a v Německu, Francii, Beneluxu jsou super vlaky. Ale bylo by to za A. nehorázně drahé, za B. Trvalo by to dlouho. Jestli chceš jet, tak můžeš jet Studentem. To ti vyjde líp a vlastně tam dorazíš stejně jako my tím letadlem. Ale pokud bys chtěl jet sám vlakem, tak doporučuju jet pod kanálem, ne trajektem, protože tím to trvá ještě déle. A i se zpožděním to je prostě letadlem rychlejší.
Já jsem tu cestu busem absolvovala dvakrát a opravdu už chci letadlo. Hlavně kvůli času. O pohodlí ani tak nejde, už jsem přežila horší věci, ale prostě časově je to dost náročné. Zvlášť, když je to zkouškové. A nevím, jestli tam budeme samé holky, kam by ses ubytoval :) Ale možná by byl ochotný jet někdo z pánů tady. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 21:07:29
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Šetřím jako každý jiný, ale ubytovací stipendium, které je dost vysoké, je to zaklínadlo :wink: Za rok mi přispějí něco přes 10 tisíc. Vlastně z toho platím většinu conů :wink: A pak samozřejmě brigády.

Saavik? MOJE Saavik? :shock: Vy se znáte? :scratch:

Busem už nikdy, ta cesta teď zpátky mi stačila. Chce to včas zamluvit letenku, aby byla levná. Ono snad jde koupit i nějakou skupinovou letenku, ale moc jsem to nezkoumala. Tam je tedy trochu problém s tím, že bychom museli jet ze Stensteadu nebo Lutonu, ale pořád to vyjde líp, hlavně časově. Ušetří se tak vlastně dva dny. O zkouškové je to obzvlášť užitečné.

Samozřejmě Chuck nesmí chybět! Musím začít agitovat na wolfevents fóru :D


(tak nejdřív jsem nemohla odepsat, protože jsem byla ,,vysmátá jak lečo'' - ehm, já nehulim...a pak jsem šla udělat nelegální výměnu DVD s kámošem. Anyway)
Mno Saavik. To mám kontakty, že?...Ehm...Fun!...Jednou takhle přišla k nám na chat a vzhledem k tomu, že čtu reporty a mám jakž takž dobrou paměť, tak jsem věděla o koho jde. Nejlepší na tom bylo, že jsem si zrovna ten den řikala, že ti musim napsat a zeptat se, kolik vlastně ta Anglie stála. Takže mi padla pěkně do rány a celejch 30minut, co tam byla se mě nezbavila (chudák) - jsem se stihla zeptat snad úplně na všechno. Ale, jako jinak se s ní moc neznám.

Tak to nějak prozkoumáme. Jak jsem četla, tak jedna z vás čtyř letěla letadlem a měla to za 500Kč, ne? (paměť snad trošku slouží) To je totiž dobrá cena!
Stenstead, Luton? Co? Já v Anglii nikdy nebyla, takže...absolutně nevim o co jde :D

Myslim, že tentokrát tam pojede víc lidí z ČR :lol: - budou se brát vlajky? :)

4 Vlad Dracul: letadlo je nejlepší dopravní prostředek! A nějaký zpoždění nebo tak - to mě ani moc netrápí. Je super koukat na přistávající letadla! Ale to je asi jenom moje oblíbená záležitost. A ještě dětí do 10-ti let :D Jo a mimochodem - mám jednoho kámoše, kterej by možná jel - nechceš s nim nějak zkontaktovat? (sakra! teď nějak nevim, jestli je tam ,,s'' nebo ,,z'' - jedno vypadá hůř než to druhý)

Příspěvek 28.2.2008 21:25:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stenstead a Luton jsou letiště :wink:

Fazulina letěla letadlem s Ryanair, jenže - musela o den dřív a z Brna. Sice jsme s Martinou (Saavik) říkaly, že by nám to za to i stálo tam jet, ale zase o den dřív...no, co jsem koukala, tak zrovna British Airways létá přímo na Heathrow a má tam taky nějaké akce. Ale to se musí odchytit včas a předem říkám, že pokud budete chtít někdo letět, tak to říct nejmíň v září, protože se letenky takhle platí kartou, na které nemám nikdy dost peněz, abych mohla kupovat všem vstupenky a letenky. Takže to si asi bude muset platit každý sám za sebe.

Tak to ti asi taky říkala, že jsem jí vstupenku koupila já :wink: Musíš mít kartu pro platbu na internetu a po telefonu (což jsou dvě různé věci a vůbec jsem o tom nevěděla).

Vlajky jsme braly už letos, byly jsme tam čtyři holky :wink: Ale kdyby tam byl Nykl, mělo by to větší kouzlo. :wink:

Pokud vím, tak Ashrak něco říkal o tom, že by jel.

Fazulina slíbila, že by se pokusila domluvit ubytování, ale asi by nejela (pokud by neohlásili Joea, což je v případě, že by třeba přijel David H obrovská škoda nejet :D) Počtem lidí by se snížila cena. Ale zase se to musí vědět dopředu. Ne, že sem někdo týden před odjezdem vletí a bude vykřikovat, že jede taky a kam se má nacpat :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 21:27:29
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
crooked.eye.sgc no to jasne ze by to byla drazsi sranda, ale jde mi o proziti nejake cesty, nejen o samotny cil. Vidis toho vic, a cil si pak vic uzijes :wink:

Jestli ten nekdo chce, tak klidne. Nejlip kdyby umel nemecky, bo moja nemcina je dost uchazejici, i kdyz mi staci obvykle ty s Bitte.

Příspěvek 28.2.2008 21:32:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, o cestu, ne o cíl. To je hezké, ale mně osobně už nějaké cesty přes místa, kde jsem byla dvacetkrát, už nějak moc nazajímají :) Kdyby to bylo třeba někde po Skotsku nebo "na druhou stranu" čili na východ (kde tě zase okradou), tak možná. Pro mě je tohle ale naprostá ztráta času, navíc je to uprostřed zkouškového a strávit dva nebo tři dny na cestě si nemůžu dovolit. Ale samozřejmě nemůžu mluvit za všechny, že? :wink:
Na co němčinu? I v Německu a Belgii si vystačíš s angličtinou.
Já sice mluvila německy, ale když na ně spustíš anglicky, tak to taky bude stačit.

Hlavně všichni, kdo byste chtěli jet, potřebujete objednat vstupenku. Adresu vám sem hodím, ale musíte mít tu kartu :wink:

http://www.wolfevents.de/catalognew/index.php?main_page=index
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 22:07:20
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Stenstead a Luton jsou letiště :wink:

Fazulina letěla letadlem s Ryanair, jenže - musela o den dřív a z Brna. Sice jsme s Martinou (Saavik) říkaly, že by nám to za to i stálo tam jet, ale zase o den dřív...no, co jsem koukala, tak zrovna British Airways létá přímo na Heathrow a má tam taky nějaké akce. Ale to se musí odchytit včas a předem říkám, že pokud budete chtít někdo letět, tak to říct nejmíň v září, protože se letenky takhle platí kartou, na které nemám nikdy dost peněz, abych mohla kupovat všem vstupenky a letenky. Takže to si asi bude muset platit každý sám za sebe.

Tak to ti asi taky říkala, že jsem jí vstupenku koupila já :wink: Musíš mít kartu pro platbu na internetu a po telefonu (což jsou dvě různé věci a vůbec jsem o tom nevěděla).

Vlajky jsme braly už letos, byly jsme tam čtyři holky :wink: Ale kdyby tam byl Nykl, mělo by to větší kouzlo. :wink:

Pokud vím, tak Ashrak něco říkal o tom, že by jel.

Fazulina slíbila, že by se pokusila domluvit ubytování, ale asi by nejela (pokud by neohlásili Joea, což je v případě, že by třeba přijel David H obrovská škoda nejet :D) Počtem lidí by se snížila cena. Ale zase se to musí vědět dopředu. Ne, že sem někdo týden před odjezdem vletí a bude vykřikovat, že jede taky a kam se má nacpat :lol:


A super, letiště. Napadlo mě to. :D (btw - proč se mi ten mrkací -> :wink: <- smajl zdá spíš jako takovej ,,ty to nechápeš?'' ?) A to - letadla nelítaj přímo do Londýna? (já jsem vážně nějak mimo. Lítám totiž jenom k moři)

A co kdyby ti všichni poslali nejdřív money na kartu? :D Ehm, já za sebe můžu říct, že když tam ty prachy mám, tak je posílám včas. A ještě k tomu, když je můžu poslat z pohodlí domova. Heh.
Tak kartu pro platbu na internetu, nebo po internetu - mám. Ale ta druhá. Ehm - v čem je takovej rozdíl? (jestli teda můžu vědět)

Tak já vim, že jste vlajky braly, ale kdyby nás bylo víc - to by byla teprve sranda. A Nykl k tomu - hmmm...abych už radši začala šetřit :D (nakonec už vidim, jak tam bude Flanigan a třeba Tapping - to bych to teda vyhrála! :lol:)

Pokud zase nechytne angínu :lol:

Hmm...ubytování...pěkný - všichni by za mě všechno zařídili, já bych jenom posílala peníze a informace. Nějak moc jednoduchý by to bylo. Ale po tvrdý práci, bych si to zasloužila.

Už se stalo, že to takhle někdo udělal? Vim, že se teda všichni chtěli nacpat do kufru a kdoví kam (nejlíp do peněženky :D)

(už zase tam nechám tu citaci, protože na to přímo reaguju, tak abys to tam pak nemusela hledat ,,na co že jsem to vlastně odpovídala'' :D )

EDIT: teďka mi došlo - neni Heathrow nějaká část Londýna? :D

Příspěvek 28.2.2008 22:42:43
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Na co němčinu? I v Německu a Belgii si vystačíš s angličtinou.
Já sice mluvila německy, ale když na ně spustíš anglicky, tak to taky bude stačit.


Stacit mozna ano, ale rozhodne je clovek vstricnejsi, kdyz na nej zkusis mluvit jeho rodnou reci. :wink:
A jen tak mimochodem, uz jsem si ten listek objednal :) jako vazne :arrow:

Příspěvek 28.2.2008 23:00:02
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ježiši Kriste :shock: No, tak je to tvoje věc, ale nakonec to může dopadnout i tak, že nám to nikomu nevyjde a pojedeš sám :lol:

Je fakt, že objednat si ji teď, odpadne mi spousta problémů. Budu to mít z krku a nebudu se bát, že mi v srpnu nebudou stačit peníze. Doobjednat další pro někoho jiného můžu vždycky. Akorát tam pak budete všichni pod mým jménem :D
Ale počkám aspoň na ohlášení prvního hosta a taky jestli mi vyjde letní brigáda. Komplikuje mi ji dlouhé zkouškové a Festival fantazie.

crooked.eye.sgc: Heathrow je část Londýna, ano, ale hlavně je to jedno z největších letišť v Evropě! A to ani nelítám, ale jezdím vlakem :D
Pokud mi ty peníze pošleš, není problém.
To s tou platbou po netu-to je tak, když jsem si nechala dělat kartu, tak tam byla zahrnuta platba přes internet. Ale když jsem si objednala vstupenku, tak mi napsali, že jim to nejde strhnout. Volala jsem infolinku a tam mi řekli, že to musím mít odblokované i pro platbu přes telefon. Což je možné, protože na stránkách wolfevents si můžeš vstupenku objednat i telefonicky.

Z vlastní zkušenosti vím, že každý herec je super, i když ho přímo v seriálu moc nemusíš.
Amandy bych se nebála, ta dělá svoje setkání s fanoušky, Gabit (který btw. stojí tolik, co Pegasus a to je tam jenom ona), který je taky v Anglii.
U Joea se bojím zástupu shepofilek, protože některé jsou opravdu extrém. A Joa a k němu Davida asi nepozvou, protože jsou oba děsně drazí.
Mno, uvidíme.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2008 23:23:49
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V pohode :wink: Jednak neverim ze bych se tam vydal uplne sam, jednak jsem dostatecne sileny na to, abych tam jel uplne sam, a jednak nemam krome
Rachel Lutrell k nikomu z hercu vyhrady. 8)
At dam minutovy pokec s McKayem, Lornem nebo Sheppardem, nebo s Toddem
(s nim zvlast, i kdyz bude asik nenaliceny :lol: ) budu spokojeny :)

Příspěvek 28.2.2008 23:25:56
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale tak mně nejde ani tak o to, že Amandu nemusim (což poslední dobou neni pravda - nějak mi přestala vadit). Spíš o to, že když tam bude dohromady David H. s Amandou, tak to nedopadne dobře :lol: ... protože to co ty dva někdy dělaj. Byste mě tam sbírali ze země :D

A já furt, co mi to řiká. Nějak bych si vážně měla zopáknout učivo, jinak budu na tom gymplu za úplnýho debila. :roll: Ale Ruzyň (nebo Ruzyně? sakra, dneska to nějak moc řešim) je taky jedno z největších letišť. A to ještě pořád přistavujou další terminály a kdoví co ještě. Někdy se tam pojedu aspoň podívat. Možná kdybych nejela, tak jenom zamávat a popřát šťastnou cestu 8)

Tak já všeobecně, když něco posílám přes net. Ehm, prachy prostě. (a to jsem teďka posílala 2× za sebou) Tak to musim potvrdit heslem, který mi příjde SMSkou. Neni to třeba ono? :D
A telefonicky - to neni pro mě.

Když tam bude napsanej Hewlett, tak pojedu i kdybych si na to měla vydělat šl-... Ehm. I kdybych měla dělat dvě brigády!
Ale když tam nebude. Nevim, jestli se mi chce dávat velký prachy za to, že si takhle na pár dní vyjedu do Anglie, vyfotim se s hercema, začnu na tom bejt závislá a pojedu zase domů. Může to bejt sice super. Jsem prostě tak nějak na vážkách a rozmejšlim se. (a to jsem se teďka chtěla jít konečně podívat na Heroes, když už to mám v compu) Nakonec - mám na to ještě hodně času.
Do kdy se můžu rozhodnout? :D

Příspěvek 28.2.2008 23:33:24
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Času máš spoustu, vstupenku si můžeš objednat kdykoliv. Jde tu spíš o to ubytování a letenky. Do září času dost :wink:

S tou potvrzovací smskou - ne, to není ono :)

Jenom v Anglii je několik conů, na které bych ráda jela + můj sen do doby, kdy mi bylo 12 - Fedcon v Německu. Ale na to si musím počkat, až budu mít víc peněz (čili budu pryč ze školy a vůbec nějak si vydělávat) a ne že si je vydělám a pak to vyhodím za závislost :D Ony ty cony jsou návykové a to nehorázně :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.2.2008 09:46:17
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja pokud mi brigada dobre dopadne, tak bych taky jel ;) zalezi kolik si vydelam :)

Když to vyjde budu si to objednavat začatkem srpna .. mysliš že to bude dost včas?
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 29.2.2008 16:04:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak říkám, na vstupenku je čas vždycky :wink: Ono tam jde hlavně o těch prvních 300, v kterých máš jednak meet and greet party a hlavně jako držitel máš garantovaný podpis (aspoň mi to tak někdo letos tvrdil).

Osobně chci ještě počkat, protože nejlepší jej vstupenka od 260 - 300. Já jsem si objednala vstupenku tuším taky někdy v srpnu a měla jsem 288.
Proč tohle číslo? Hlavně proto, že do 250 stihneš autogramy sice už v sobotu, ale pak se v neděli nemáš na co těšit. Takhle ti vyjde v pátek meet and greet, v sobotu (pokud si stihneš koupit lístky na sobotu) focení a v neděli autogramiáda, která je snad ze všeho nejlepší.
Když by si to měl člověk odbýt v jeden den, není to ono. Nízké číslo je fajn v přpadě, že chceš odjet domů už v neděli večer.
Ale pokud meet and greet nechceš, tak je to fuk. Ale to zase budeš trnout, jestli na tebe v případě vstupenky číslo 450 vyjde a to čekání je pak už dost úmorné. Oni herci sice vždycky všem všechno podepíšou, ale někomu se udělá špatně nebo bude muset náhle odjet...nikdy nevíš. :wink:
Ale tohle je skvělý! Jsem zvědavá na srpen/září, kolik lidí nakonec pojede. Kdyby nás bylo víc, mohli bychom výrazně ušetřit na ubytování.
A hlavně se nemůžu dočkat, kdo bude letos hlavním tahákem. Docela bych byla zvědavá i na Jasona, to je prý skvělý bavič.
A Connora Trinneera a Chucka :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.2.2008 16:53:09
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak koukám, že se už domlouváte na Pegasus Con 4. :-) Kdyby tam byl Hewlett, tak ...
Ale jestli to fakt stojí okolo 20.000 jak jsem četla výše, tak to dohromady nedám. :-(
A s mluvenou AJ kvůli sluchu na tom taky nejsem zrovna nejlépe.

Příspěvek 29.2.2008 17:31:57
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejspis budu minit odjet uz v nedeli vecer, takze z tohoto ohledu mi to netrha zily

Příspěvek 03.3.2008 03:29:36
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
20 000? Jéje, neříkal někdo dříve 10 000 - 15 000? 20 je opravdu hodně :?.
Já bych si jet na takový con opravdu přála, ale ještě uvidím, jak to budu mít s prací. Možná bych se raději orientovala na nějaký menší (a levnější). Ono je na to teď ještě stejně naštěstí brzy.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 03.3.2008 07:19:59
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shrňte mi to někdo prosímm do bodů, kolik ste za co platili Klenotko prosím , aspoň přibližně.

Příspěvek 03.3.2008 09:33:50
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se přimlouvám k uživatelce ,,janinka'' (nechtělo se mi to skloňovat) -> shrnout do bodů, nakonec by mě to možná nemuselo vyjít na tolik, i když je lepší mít s sebou víc peněz (obzvlášť teda já a můj ,,hlad-každou-chvilku'')

Tar-ara: úplně nejlepší by byl con někde v Německu, že? (nejlíp v Norimberku - tam mám tetu) Mně by stačili klidně i jen dva hosti. Akorát bych se moc nedomluvila. Jedině, že by se hezky tvářili na angličtinu. (což teda minule moc ne. Jo a mluvila jsem o němcích, ne o hostech) :D

Každopádně - ať už pojedu, nebo ne - začnu šetřit (všechny to tu určo děsně zajímá, že? :lol: ), ale vzhledem k tomu, že potřebuju ještě miliardu dalších a jinejch věcí. Tak nevim, jestli nemám zůstat u FF/FFS/Sconu/kdovíčehoještě a pořídit si třeba kameru. Takovejhle výlet do Anglie by mi asi udělal pořádnou čáru přes rozpočet. 8)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony