Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono je možné, že to poslali v jiném pořadí a přijde ti to zítra nebo pozítří. Ani někteří z UK je ještě nedostali a to tam ty vstupenky posílali nejdřív.
Kdyby ti to ale nepřišlo do konce týdne, tak tam napiš mail nebo možná i radši zavolej. Každopádně kdybys měl i tak problémy, vezmi si sebou potvrzení o platbě a vytištěný mail, který ti poslali, když tvou platbu přijali. Pokud jsi platil, mělo by i tak být všechno OK.
Ale stejně si myslím, že vstupenka ti tenhle týden přijde. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: :yahoo: Juchůůůůů! Skvělá zpráva! hned je ten den o něco lepší :yahoo:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahojte, na emaily jsem Vám poslala vouchery a fakturu za hotel. Myslím, že jsem to ale neposlala všem, Shial a Antaris... na ty nemám email.
Obrázek

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fazulina: Poslán můj mail na sz :wink:

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já mám čísla 268 a 269, vstupenky dorazily dneska...skáču do stropu radostí :-D

Tar-ara:Nakonec ne, trochu jsem ty letenky musela překombinovat, takže letím ještě dřív než vy...viděla bych to tak, že si dáme sraza někde v Londýně na metru a podniknem společný průzkum, co ty na to? ;-) napiš v kolik přilétáte a já to nějak naplánuju, ok?
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I mě to už došlo. :) Zajímavé, mám číslo 215, a to jsem si to kupoval v půlce března, kdy se Klenotka ještě divila co prý blbnu, že ještě pojedu sám :rflmao:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem věděla, že jet chci, ale potřebovala jsem někoho, kdo pojede se mnou. Že se to promění v hromadný zájezd mě nenapadlo. :D

Jinak mi přišly později objednané vstupenky pro Antaris a Božana a těsně se vešli. Mají čísla 287 a 288 :D Pro případ, že by to tu četli :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

BozaN Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Super.!!! :yahoo: Jeste jednou velke diky :farao:

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Paráda :D.

Blanka: Náš let by měl přiletět do Londýna ve 13:55. Pak si chcem dát věci do hotelu a vyrazit se podívat do Londýna. Kdy letíš ty?

Dotázek - jak je to s alkoholem do letadla? Tedy v normálním (ne příručním) zavazadle. Co jsem si přečetla na netu, tak není problém něco přivést...snad do 10 či 20 litrů (to už je fuk) (libovolně procent). Mám pravdu?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S tím chlastem by mě to taky zajímalo, bo si chcu odvést nějaký drobný presenty pro mé idoly i pro svou potřebu. :sorry:

Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dolů do letadla, tj. do zavazadla, které projde check-inem, si můžete dát klidně i alkohol. Musíte však počítat s tím, že ty kufry se vozí kdoví kde a hlavně, ti, co je překládají, s nimi nejednají zrovna jako v bavlnce... Ale pokud nepřekroříte nějaký váhový limit (každá aerolinka ho má jiný, ale bývá to tak 20kg), alkohol tam být může. Např. o ČSA jsou informace tady:

http://www.csa.cz/cs/portal/passengers/baggage/basic_information.htm


Alkohol si můžete zakoupit taky na letišti, jakmile projdete Security, tam je bezpočet shopů a tam zakoupené věci můžete vzít i do kabiny letadla, v rozumném množství. Takže pokud si někdo zapomene vzít falšku Bechera pro Paula, nemusí ztrácet naději, na letišti ji určitě zakoupí a nebude nijak drahá, stejně jako v obchodě.
Obrázek

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotko : Můžeme očekávat report ????

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sebou letos asi nic pro herce vozit nebudu. Měla jsem perfektně vymyšlené dárky pro herečky, ale žádné tam nejsou :D

Jinak pro naši bandu, co letí v pátek. Saavik s Antaris přijedou kolem 10:00, takže bych to dala i jako čas setkání. Teď mi ještě někdo řekněte, kde, protože jsem na letišti už hezky dlouho nebyla, tak nemám ponětí, kde se sejít. Vím, že je to Terminál 1, ale to je tak všechno. :D

Už se to blíží :yahoo: Nemůžu se dočkat. :)


dalibor.durcak: Samozřejmě, jen nebude hned.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Jestli půjde vše podle plánu (vlak nebude mít spoždění, nestratím se v Praze) tak tam budu taky okolo desáté. Jelikož jsem ještě na Ruzyni nikdy nebyla, tak místo setkání nechám na někom jiném :)

Chtěla bych se ještě zeptat, jestli je toto dobrá cesta na Ruzyň :arrow: z Hlavního nádraží metrem na Dejvickou a od tama pak autobusem 218 na zastávku Ciolkovského :oops:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Anijsha: Na letiště to máš z Dejvické nejlepší Airport Expresem...a nebo nějakým jiným busem, ale každopádně na zastávku "Terminál 1"

Tar-ara: Já přiletím v 11:35 na Stansted, takže mi ještě bude nějakou dobu trvat, než se dostanu do centra...ještě nevím, jestli pojedu na Heathrow do hotelu a pak zpátky do města, nebo s sebou po městě budu tahat zavazadlo - neplánuju mít velkou a těžkou tašku...každopádně ale záleží taky na mojí +1...
Takže shrnuto a podtrženo, s konečnou platností dám vědět zítra a pak se můžem nějak domluvit.
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

BozaN Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak uz vim proc Davida Nykla nepozvaly na Pegasus 4 je v 23.1-25.1 na Warpconu v Irsku :(

Miss Tucker Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lidičky, mám pár dotazů.
Co budeme potřebovat v tom hotelu, aby nás přijali? Stačí jenom vytisknout to, co nám posílala Fazulina?
A nechtěli byste si dát sraz? Třeba nejdřív my, co letíme ve čtvrtek a pak se "zbytkem", co dorazí v pátek? :)

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Miss Tucker: Kdy letíš? (popř. odkud, popř. kdy budeš kde :))
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V pátek se stačí sejít v hotelu :) Registrace začíná někdy v pět odpoledne, do pokojů nás pustí asi kolem druhé, což je pro nás, kteří tou dobou akorát přijedeme, akorát. :) Nějak se slezeme pomocí mobilů, řekla bych. Nejlépe dole v recepci. Pak budeme stejně pořád stát někde fronty na něco, takže bude lepší stát tam takhle hromadně. :D

Teď dotaz na lidi, co byli se mnou loni - který ten Hoppa Bus jezdí k Thistlu? Myslím, že je to 4? Můžu se tam zase zeptat, ale bylo by fajn jít tentokrát pro změnu najisto. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Miss Tucker Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-ara: Letím z Brna po páté, ale na Stansted. Na hotelu bychom měli být snad kolem deváté. Doufám, že to tam nějak najdem. Kdyžtak bychom si, pokud by ti to nevadilo, mohli vyměnit tel. čísla. Že bychom se domluvili třeba na deset na recepci a kdyby jsme se náhodou ztratili, tak bych ti napsala smsku :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Malá připomínka - mají tam jiné zásuvky, tak si sežeňte adaptéry. :) Sama tu řeším problém, že jeden mám, ale normální šňůra od notebooku se do něj nevejde, tak si zkusím zítra sehnat jiný, případně do něj dát rozdvojku, která není vyhořelá nebo úzká (aneb tahle domácnost je v rozkladu :D)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jop, Hoppa bus 4 :-D a s váma co přiletíte v pátek se potkám asi až na registraci, mám v plánu ještě ráno jet do města...ale uvidíme.

Miss Tucker: +420 724 753 869, když se ztratíš, napiš mi ;-) budu tam pro vás ve čtvrtek fungovat jako všeobecný helpdesk.

Tar-ara: Tak se sejdem tak ve tři na Earl's Court před výlezem z Underground (to máte z Heathrow bez přestupů, nějakých 12 zastávek...)? (Kupte si na letišti celodenní jízdenku na 6 pásem, stojí asi 8 liber, ale vyplatí se.) Pak společně vyrazíme někam na památky, jsem vám plně k dispozici jako průvodkyně ;-)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahojte, vemte si sebou ty vouchery, co jsem Vám poslala, tím nic nezkazíte. Ta rezervace je celá na moje jméno, ale nahlásila jsem i jména Vás (co jsem věděla). Neměl by to být problém, možná trochu zmatek, ale nakonec to dopadne dobře.
Obrázek

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blanca: Pokusíme se stihnout. Já chci určitě ještě do hotelu, abych si tam dala to velký zavazadlo. Ale jelikož je to hned u toho, tak to snad nezabere tak moc...kdyžtak trošku poposunem čas setkání. Po Londýně s tím rozhodně cestovat nechci.
Co se týče toho, kam chceme...já do Forbidden Planet (což se stavíme stejně, že :)) a Nappy chce do Covent Garden (dle mapy by to snad i mělo být vedle sebe). Jinak...si asi necháme poradit od paní průvodkyně ;-) nebo co tak vyplyne :-). Ale běhat jen po nejrůznějších památkách, aby se stihlo co nejvíc, tak to se mi moc nechce.

Edit: Mmch., ta Doctorovská výstava už skončila, co...? :?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak instrukce pro naši páteční skupinu jsem rozeslala. Moje telefonní číslo a tak. Jenom se na mě moc nespoléhejte, na letišti jsem byla naposledy někdy před osmi či více lety. :D

Tar-ara: Ta výstava byla někdy do půlky ledna, takže jo, teď už tam nebude. Leda by ji potřetí nebo pokolikáté prodloužili. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron