Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Pegasus 4, 23. - 25. ledna, Londýn

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Miss Tucker Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Blanca: Oki, píšu si :) Děkuju moc :)
Fazulina: Ty jsi minulý rok letěla z Brna? Můžu se tě zeptat, jak je to s tím autobusem ze Stanstedu na Heathrow? Nevíš, kde se tam kupují ty lístky? Ptám se proto, abychom tam zbytečně hodiny nebloudili :D

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Výstava skončila 7.1. - kontrolovala jsem to...
Forbidden planet je bez diskuzí :-D tam bych si nedovolila vás nevzít. Covent Garden zvládnem a pak si nejspíš dáme jen nějaký lehčí turistický kolečko...Barča chce vidět Tower, tak zajedem tam a pak se uvidí...
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

amon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Bydliště: Příbram
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lidičky,závidím vám.Hned bych jela také,ale když jste začali plánovat tuto akci,ještě jsem o SG neměla ani páru.Snad to vyjde příště. My se tu budeme těšit a čekat na vaše poznatky a postřehy.
Todd: "Věřím, že ve vaší kultuře je zvykem si podat ruce"
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Táákže, já jsem už asi hodinu a půl doma :D Stihla jsem si vybalit a trochu si tu "pohrát" s těmi nakoupenými kravinkami, respektive jednou, přítomní vědí :D

Bylo to opravdu super, jak nás bylo víc, tak byla neuvěřitelná sranda a výrazy nováčků byly k nezaplacení :D Dále pak například Anijshina cedule, squeeování Shial, Chuck, Blanca "Jsem Vtěrka a budu u vás bydlet", která se uměla krásně vetřít pro obecné blaho, Neil pamatující si české fanynky, Chuck, Startrekin´, Kavanův telefonát, převalení české skupinky přes Chrise Heyerdahla a náhlé zmizení stolku, Chuck, Chrisovo "There are many things you don´t know about Wraith, John Sheppard"....a říkala jsem Chuck? :D

Ještě bych chtěla říct "ahoj", Miss Tucker a jejímu +1 (Lukášovi? :oops: :D), protože jsem to včera nějak nezvládla. :wink:

Ráda jsem zase strávila víkend s báječnými lidičkami a potkala nové.

Prostě naprosto, totálně, a neuvěřitelně AWESOME! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Report bude, ale netuším kdy. Dneska očekávám být vzhůru tak do čtyř do rána a psát práci, kterou musím ve čtvrtek odevzdat, abych se mohla dva dny učit na zkoušku, kterou mám taky ve čtvrtek. Ale bude, už mi v hlavě šrotuje, jen toho tentokrát bylo tolik, že budete ochuzeni o některé detaily, protože si je zkrátka nepamatuju. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z telefonátu asi bude vděčná historka... :lol:

Jinak vítám všechny zpět a sprostě vám závidím :box2: :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Great, aspoň nejsem sám. :lol:

btw. Nezávidím tomu kdo to bude nahrávat fotky. Damm budu to asi ja hmm... :lol:
Poprosil bych o odkazy všude jen ne na ulož.to. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jo, hmm...jo....takže....jsem doma...hmm, to není dobré :?. Protože to bylo FANTASTIC!!!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: Jop, myslím, že teď mi to začíná docházet ;-). Myslím na časy před přistáním letadla. Můj mozek se brání myslet na přítomnost, protože je to jako...úder kladivem do hlavy.
Teď jsem vypravovala asi dvě tři hodiny otci (a matce lehce též, když se odněkud vrátila) jaký to tam bylo. Snažila jsem se pozdržet takových příliš "áááh momentů", ale ne vždy to šlo :). Mno, nejste to vy, moji drazí Pegasovští spoluobčané, ale tak aspoň něco ;-). Teď se mi vybaví nějaký ten okamžik a dostanu ze sebe to "áááh" ;-). A už jsem si pouštěla Star Trekkin a taky jsem si zopakovala taneček na Doctora Who :D. Jé, to kdybychom tak naučili lidi od nás...
Herci...jé, byli všici skvělí :bravo: (zrovna si říkám, že někdy okolo této hodiny jsem se obímala s Chuckem nebo Chrisem....áááh ;-)). Stolek od Chrise byl odnesen (ovšem nikým z nás ;-)), avšak i před tím byl ignorován, překážka nepřekážka ;-). Chuck....Republic ;-). Ahoj a naschle (ok, naschle si nejspíš nezapamatoval, ale ahoj jo :D). A nezapomenu na "ahoj", kterým nás na popud Neila pozdravili ostatní ;-). Neměla bych zapomenout ani na "krásný holky". A koukám, že Eleira sem nic nenapsala...to to s ní švihlo nebo z šoku zapomněla? ;-)
Já na to musim furt myslet, protože jestli ne, tak upadnu do šílené deprese...
Doufám, že se se všema zas brzy uvidím...s odstupem to "prodiskutujeme...áááh" ;-). Bylo skvělý být takhle ve skupině a myslím, že si nás tam zapamatovali ;-) (a i docela v dobrém ;-)).
Report rozhodně napíšu (ne, tímto slavnostně slibuji, že do čtrnácti dnů nejpozději...je to slib...a pokusim se do týdne ;-)) a fotky...mno, ty moje nic moc, ale tak...aspoň něco ;-). Ale na ty "pravé a jedinečné" fotešky se teprve TĚŠÍÍÍM!!! :)

Klenotka: Jako živá, že ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super, díky vyprávění kterýho se mi dostalo, vám teď závidím ještě mnohem víc než o víkendu. :) Pokuď to ovšem ještě víc jde... :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
It was....it was...brilliantoúžasnoFantastico! :yahoo: :yahoo:

Myslím, že jediné slovo, které to plně vystihuje je jen "Squeeee!" :D Bylo to naprosto úžsané...výlet do Londýna mě sice totálně zbankrotoval, ale nelituju ani jediné koruny/libry/penny. Vzpomínky si asi definitivně uspořádám až zítra, až můj mozek opět začně nějak fungovat, protože po celovíkendovém "oblbnutí" na něj musím pomalu :D Ale co si tak vybavuju za úžasné momenty - meeting večer, Paulovi oči, Chuckův výraz při zjištění, že jsme opravdu všichni z Česka, heart attacks, "Hezky holky", Anijsha a cedule, photoshooty, honění Blancy ze sálu na chodbu za účelem vraždy, celý sál zdravící nás "Ahooj!" škrtící mě Antaris, Kavanova ponožka, Chuck na chodbě, Kate předvádějící rozcuchaného Shepparda, poté znovu Chuck na chodbě, po němž následuje v mé paměti malé okno, Antaris co mě znovu škrtí, autogramy, Paul plnící slib, lovení Kavana a jeho telefonát, rozplívání se nad fotkama...no...je toho očividně dost...jak jsem řekla, musím si to trochu uspořádat :D :wink:

Jinak trochu statistiky -
Za víkend, počítáno dobou, kdy jsem vyrazila letadlem z Prahy do odhadované doby, kdy jsem přestala v letadle při zpáteční cestě fotit, čili za cca 74 hodin a 50 minut jsem nafotila celkem 1247 fotek o celkové surové velikost 5,05 GB. Čeká mě spousty upravování a ořezování, změnšování, takže prosím omluvte, pokud nestihnu fotky nahrát hned zítra, i když se budu snažit, jak budu moci :wink: (malý edit - za minutu to mám 3,6 snímku...chtěla bych vidět tu šestinu snímku :D )


Jinak všem vám moc a moc děkuju! Byli jste naprosto skvělý, byl kopec srandy a spoluprožívání a prostě...you all were really fantastic! Thank you! :wink:

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak Eleira stále ještě provádí dechové cvičení, aby se vzpamatovala, tak za ní píše její klon :lol: Který, byť ubezpečný Shial, že hovor byl autentický, stále nemůže uvěřit, a podezírá vás, že jste někde sebrali nějakého týpka a navedli ho :lol:
Eleiřin pocit z telefonátu se dá krásně vystihnout několika smajlíky :shock: :yahoo: :shock: :yahoo: :faint: :shock: :yahoo: :faint: :shock: :yahoo: :faint: :love: :love: :love: :faint: :love: :faint: :shock: :yahoo: :yahoo: :faint:
No každopádně vás vítám doma. A až se vám na nejbližším srazu začnu vrhat kolem krku, tak se neděste, můžete si za to sami :D
No, a začínám zelenat závistí a mlátím hlavou o futro, že jsem nejela, když jsem měla šanci.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eleira: Neboj, je vskutku autentický, máme na to důkaz ;-). Pořád si tak přemýšlím, co bych já dělala na tvém místě...:D. A komu se musíš na ten krk pořádně zavěsit, je Blanca, ta, co se vtírá pro všeobecné blaho ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už jsem taky konečně doma :( Krutý návrat do reality :cry:
Všechno podstatné už tady shrnuly Klenotka, Shial a Tar-ara a tak mi jen nezbývá říct, že víkend to byl neuvěřitelný a naprosto awsome :yahoo: :yahoo: :yahoo: A budu z něj žít ještě tak minimálně měsíc :D jen mě mrzí, že jsem porpásla Kavanův telefonát Eleiře :?
Sešla se nás tam skvělá parta a nové lidi jsem strašně ráda poznala :yes:

Něco jako report taky napíšu :write: , ale asi se to zvrhne ve výlev mých pocitů :oops:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

nappy Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Musím se také přidat k všeobecné chvále, byly to skvělé 4 dny, i pro řekněme "ne-úplně-skalního" fanouška SGA ;-) Určitě bych vypích skvělý program - každé dopoledne a odpoledne 3 besedy s těžko uvěřitelnými story, večerní taneční fantasy-party, herce, kteří se dokázali bavit i mimo besedy a stanovený program - třebas večer u baru (CHristopher, Chuck), podvečerní návštěvy hospod, věčně rušný, ale zajímavý Londýn, ranní volská oka se slaninou :-) A hlavně super lidi "from Czechoslovakia" :-D Díky! :-)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já změnila svůj perfektní plán a rozhodla se report napsat dnes (čili skončím tak ve dvě, ve tři ráno. :D), takže by tu mohl někdy brzo být (to záleží na Kucixovi :D). Ale pokud máte někdo potřebu ho napsat, tak sem s ním. Dáme to sem na stránky a bude rozhodně super vidět jednu věc z více úhlů pohledu (třeba val českých fanoušků běžících ke Chrisovi z mého pohledu a pak Tar-ařina, která byla na druhé straně barikády :D ).
Každopádně jsem teď zjistila, že se mi ty fotky do alba nevejdou, a tak jsem si založila další speciálně na SG. Nevím, kam s Chrisem a Neilem. Chrise mám podepsaného na Sanctuary plakátu, takže asi udělám "ostatní", a když budu mít víc Babylonu 5 (kam spadne Neil, protože fotku mám z B5), tak prostě změním nadpis....To je taková krásná, banální starost :D

Návrat do reality je hodně zlý, zvlášť, když na mě táta hned v autě vychrlil novinky, které se stihly doma přes jeden víkend stát.
Každopádně na některé věci opravdu zapomenout nelze - sálové "ahoj"....a Anijsha s cedulí :D (ano, nejspíš už se toho nezbavíš. :D :wink: )

Moje fotky jsou všechny rozmazané :wall: Sem tam se najde některá míň, ale někde je to celé na vyhození. Videům se dá celkem rozumět, když se to hodně zesílí. Takže videa jsou fajn, jen nevím, jak lidi zaujme můj "Blair Witch Project". :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ve dvě, ve tři budu připojený, mám možnost si report hned přečíst? :bounce: :pst:
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne. Ve dvě, ve tři ho dopíšu, ráno to vytisknu a pořádně to po sobě zkontroluju. Pokud bude mít Kucix čas a bude přítomen, mohl by být zítra na webu. Nebo taky ne. Jen ho napíšu, kdy se zveřejní, to je otázka. Ale ráda bych, aby to bylo co nejdřív.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak taky hlásím příjezd. A kruté přistání v realitě :-( .

Musím se podělit o historku z dnešního rána. Vlezeme takhle s Barčou na Heathrow do výtahu (do špatného, ale co na tom) a najednou k nám přistoupí...BamBam se ženou! Poznal nás, pozdravil, zavtipkoval na téma "kostým" a že prý jedou ještě do centra, nakupovat, než budou muset letět. Tak jsme jim popřáli pěkný den, šťastnou cestu domů a sjely dolů do metra (tentokrát už správně). Po přibližně pěti minutách čekání se najednou do našeho vagónu vřítí BamBam a posadí se naproti nám :-D chvíle oboustranného údivu...a pak následovala hodinová cesta do města strávená příjemným rozhovorem. BamBam se ukázal jako sympatickej a inteligentní chlap, dokonce se zajímá o historii a architekturu (řekly byste to do něj??). A trochu spoiler na příští rok: BamBam přijede do Londýna a prý s sebou bude mít Rachel a budou mít společně nacvičenou nějakou bojovou choreografii ;-)

Každopádně P4con byl naprosto úžasnej, herci suproví - naprosto všichni (i když moje pohledy říkaly něco jiného), vtírání pro všeobecné blaho je zábava ;-) Eleira - pravý od Matella (no prostě to bylo autentický, můj účet za telefom mi budiž svědkem ;-) ) a nezapomeň, na příští con musíš nebo...;-) Shial - to okno v paměti ti doplní křeček (a jistý autogram...) :-D Anijsha - nakonec jsi jim tam tu ceduli nechala, co? ;-) Klenotka - squueeee! :-D Tar-ara - "Star trekkin' across the universe..." na FFku je to spolu naučíme, OK? ;-) Antaris - nech brouka (a hlavně Shial s Blancou) žííít! :-D Kate - šroubovák mám, kdy a kde se sejdem? ;-)

Zítra ráno si sednu a zkusím taky dát dohromady "report" -> pohled Vtěrky ;-)

"There are many things you don't know about the Wraith, John Sheppard!"

:bravo: :yeah: :yeah: :ok: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :ok: :yeah: :yeah: :bravo:
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To si děláš pr****. Jestli ty nemáš štěstí, tak už asi nikdo. Vleze do správného výtahu, do správného vagonu...stojí u záchoda zrovna když vyleze Chuck.... :lol:
Každopádně zajímavá zkušenost. On byl BamBam sympaťák, jenom jsem necítila potřebu mít s ním fotku. Čehož jsem posléze při autogramiádě zalitovala (při bližším pohledu... :D )
Zajímavé info o tom Londýnu. Asi to bude na tom SG Universes conu? Pochopila jsem Bryana správně, že P5 nebude, ale místo toho právě tenhle multi SG con?

*Report in progress* :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Njn, já jsem prostě štístko...:-D

Jop, bude to na Stargate Worlds. A ano, pochopila jsi Briana úplně správně (nebo teda stejně jako já...)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"pohled Vtěrky" :rflmao:
To snad není pravda....vona má takový štěstí....ch....!!! :D Bojová scénka...wow, to by byla paráda :).
Na mě BamBam působil celkově dobře, i když fotku s ním nemám...mno, už tak jsem v mínusu a to jsem měla prachy ještě do zásoby :D. Ale zase nemůžu říct, že bych něčeho litovala (mno, až na jisté dílčí věci, že, Shial :palka: ;-) ...a na ztrátu toho přívěšku :-( ).
A hele, když se vetřeš tak, aby lidi začali poslouchat, tak je to s tebou veeelice ráda naučím :D.

PS: Bohové, ty fotky, co jsem si přinesla z conu jsou.... :love:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blanca: To už snad není možný :shock: :shock: Ty máš ale štěstí :shock: :) Vtěrka se štěstím, dokonalá kombinace :wink:
PS: Cedule zůstala v Londýně :D
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Status - Doma, smrtelně unaven a zničen závalem prožitků. :)

Eleira : Byl to on. Čestné slovo. 8) :D

Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vidím, že mi zase něco podstatného uteklo mezi prsty, ale o to víc se těším na reporty a fotky a až z vás ty zážitky budu ždímat živě :D
Anijsha: Cedule nebo život??? :hmmm: :D
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stargate Worlds - tak už jsem zase nalomená, a moje odhodlání dát si příští rok pauzu povážlivě kolísá. :D

*Report pokračuje - otevřeny oříšky v čokoládě*

Mám velký problém zachytit detaily, spíš píšu takové hodně osobní dojmy a prožitky...to jsem zvědavá, jestli tenhle román bude někdo číst (jen úvod má dvě stránky 8) )...
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"jestli tenhle román bude někdo číst" ....come on! :D

Pls, nemá někdo tu verzi Doctora Who, co dávali na té disko? Jako hudby, kroky umim :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony