Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2008

Festival fantazie 2008

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 09.3.2008 21:08:17
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj,asi všichni ví,o co jde, ale pro jistotu:
http://www.festivalfantazie.cz



Chtěl bych se zeptat na pár věcí těch,co už tam někdy byli.
Jak jste byli spokojení?
Co ubytování?
Jaká byla organizace atd.?
Kdo pojede letos?

Docela uvažuju o tom,že bych jel,ale :)
problém jsou peníze...
I se spaním ve vlastním spacáku by mně to vyšlo asi na 2000,-
včetně dopravy a lístku,ale ještě nějaký peníze sebou,že jo...
Takže dejme tomu 3000,-,což je pro mně,vzhledem k tomu že ještě nemůžu chodit na brigády docela dost... :(
Takže co myslíte?
Má to cenu tam jet?


:?:

Příspěvek 09.3.2008 21:28:50
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejet na FFko? Co jsi to za fanouška? :lol: Je to nejvetší con u nás, zažiješ tolik srandy jako nikdy předtím :) Spaní ve spacáku je po 10 dnech sice trochu tvrdé, ale na FF se stejně skoro nespí. :lol: Když se budeš jít jenom tousty a "co jednota dala" tak vyjdeš imho v pohodě tak s 2300-2500, záleží kolik stojí jízdenka ;) Když pojedeš, neprohloupíš :idea:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 09.3.2008 21:32:38
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
OK. :D
Tak to abych začal šetřit,za vysvědčení asi moc nedostanu,to budu spíš vracet. :twisted:
S rodičem to je tak 50/50,ale snad mně pustí...
No,do Června se může stát ještě hodně věcí,žejo... :wink:

Příspěvek 09.3.2008 22:27:31
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop každej FF je LEGEN... wait for it.... DARY! :lol:

Doufám, že zas Tillion zařídí SGA třídu... :D A pak doufám že mě tam zase do tý dřídy přiberete :lol: :lol:
Jinak už 100% vím že jedu na Celý FF, ale ještě nevím jestli budu mít Suit nebo ne. To ještě bude záviset na okolnostech :D :D
Obrázek

Příspěvek 09.3.2008 23:04:56
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejet na FF? To je zločin! Pokud můžeš, tak musíš jet. :D Sama tedy doufám, že se dostanu na celý FF, protože nám posunuli zkouškové, každopádně vlastní třída snad bude. Tillion slíbil, že se pokusí o jídelnu ve smetanovce. Ta by byla ideální. Sprchy naproti a pro těch našich 20-30 lidí to bude ideální místo :D
Naposledy upravil Klenotka dne 09.3.2008 23:58:02, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.3.2008 23:37:50
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
20-30 lidí? Spíše těch třicet a víc. Na minulém FFS nás bylo takových 28, k tomu připočti nováčky a nějaké další, co se k nám přifařují a přifaří. Každopádně se pokusím postarat o tu jídelnu. I kdybych měl Pavlovi B. třeba ...

Každopádně mohu FF doporučit. Spaní ve spacáku je těch deset dní docela náročné; ještě jsem se z FF v dobrém zdraví nevracel, ale to není podstatné. Vznikají tam přátelství, hlášky, lásky, antipatie... vše na co si jen vzpomeneš. Jednou jsem jel a pak už jsem nevynechal. Doporučuji všemi deseti (a pokud je pro tebe cena příliš velká, možná by nebylo od věci zkusit SCon příští týden a nebo FFSpeciál na podzim).
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 09.3.2008 23:46:31
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já loni jela poprvé a velmi jsem pak litovala, že jsem tam byla jen tři dny. Letos rozhodně nehodlám vynechat, ačkoliv teda nevím jestli bych se svýma bolavýma zádama přežila desetidenní spaní na podlaze, i když tohle mě asi nakonec neodradí.. :D

Příspěvek 10.3.2008 07:32:59
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No,jak vás tak poslouchám (čti čtu) ,tak asi začnu šetřit,a začnu se těšit. :)

Blackthunder No jasně, Suit up! :wink:

Edit: Ještě se tak dívám: děti 10 - 14 let (nar. od 1.7.1993 do 30.6.1998): poloviční vstupné

Tím pádem bych měl vstupenku asi 700,- ,to je mnohem lepší. :)

Příspěvek 10.3.2008 15:51:02
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak na FF rozhodně doporučuju jet. Vlastně všechno, co se dá říct, bylo řečeno, takže se jen připojím s doporučením: "Ano, jeď!"
Spaní na zemi je tvrdé (doslova). Mno doufám, že se do léta dám natolik dohromady, abych tam vydržela celých 10 dní.

Příspěvek 10.3.2008 17:10:00
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ach FF... loni jsem taky byla poprvé a to na celý con a ještě mi to přišlo málo :D Nejet je jako nežít a to spaní na zemi mi až tak nevadilo, chvílema jsem naopak měla pocit, že já tlačím tu zem :twisted:
Doufám, že mi to opět výjde na všechny dny už bych se zkouškama začala klidně i teď :))

Příspěvek 10.3.2008 17:16:11
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A bude někdo z vás kdo jedete spát někde jinde,než na zemi ve spacáku? :D
V hotelu,ubytovně nebo někde ještě jinde? :)

Příspěvek 10.3.2008 17:31:01
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eleira píše:
Tak na FF rozhodně doporučuju jet. Vlastně všechno, co se dá říct, bylo řečeno, takže se jen připojím s doporučením: "Ano, jeď!"
Spaní na zemi je tvrdé (doslova). Mno doufám, že se do léta dám natolik dohromady, abych tam vydržela celých 10 dní.


Ne všichni to mají tak tvrdé viz třeba Nappy :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.3.2008 17:37:53
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo Nappy a jeho postel,pamatuju si jak se jí snažil na FFS okolo druhé hodiny ráno nafouknout. :laugh:
Sorry za :offtopic:.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 10.3.2008 20:20:42
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kulda :arrow: já si obvykle platím za ubytování :|
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 10.3.2008 20:30:11
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Colonel LAZYjohn píše:
Jo Nappy a jeho postel,pamatuju si jak se jí snažil na FFS okolo druhé hodiny ráno nafouknout. :laugh:
Sorry za :offtopic:.


Co,co co?
Nějakou historku,ať vím jak to tam vypadá. :D


WiX Jak jako,jako za ubytovnu,hotel? :?:

Příspěvek 10.3.2008 20:37:52
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kulda :arrow: Za internát.
Jinak dneska jsem jel do města a na jedné šalině byl napsán směr "Kuldova". Máš v Brně ulici :fish:
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 10.3.2008 20:41:04
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Historku? No to takhle ti jedinci, co méně vydrží spí a mezi druho-čtvrtou raní přijdou ti co více vydrží a jeden z nich (Nappy) zapne kompresor nafukovací postele :lol: Co se asi stane těm co spali? :D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 10.3.2008 20:46:02
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, tři ráno, všude ticho, celá budova spí, když vtom se zničeho nic ozve burácející zvuk. Všichni zaručeně vzbuzeni, příčina? Nappy si nafukuje postel :lol: To byl naprosto úchvatný moment :D
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 10.3.2008 21:09:06
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já osobně se tlemil - i když pravda já šel zrovna spát :lol: :lol: :lol:

A já zas nezapomenu jak Hack balil hodinu spacák a kdyby se Eleira neodměkčila a nepomohla mu tak ho tam balí asi ještě dneska :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.3.2008 21:10:51
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To už ale vůbec vtipné není :lol:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 10.3.2008 21:10:58
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D :D aha. :D :loltransparent:

Kulda Za internát.
Jinak dneska jsem jel do města a na jedné šalině byl napsán směr "Kuldova". Máš v Brně ulici


A jak to na tom internátě vypadá?
Jinak o ulici Kuldova sem ještě neslyšel
:shock:
ale ta přezdívka je po mým otci,kterýho moc nemusím(vídím ho tak třikrát za rok)
nicméně lidi mně ak říkají,takže sem si na to zvykl.Ale to je :offtopic:

Příspěvek 10.3.2008 21:15:32
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kulda :arrow: Tak to záleží hlavně na tom, na jaký se ubytuješ :fish: Ale obecně to je jenom pokoj s postelí. Sprchy i záchody na chodbě pro celé patro. Pokud nejsi hodně otužilý, raději se sprchuj dřív než v pozdních hodinách :D Nicméně pokud můžu doporučit, tak se ubytuj s SGAp ve třídě :fish:

http://mapy.atlas.cz/#x=-596333@y=-1160440@cs=1@sidx=11@pg=1@pl=@app=0@q=kuldova
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 10.3.2008 21:24:01
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Osobne som ešte na cone nebola, ale chystám sa to toto leto napraviť :wink: Bo tie vaše reporty a historky čo tu občas čítam... no prosto :D Takže sa asi "nenápadne" pripojím k sga-p triede- alebo čo to bude.
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 10.3.2008 21:25:15
Kulda Airman
Airman

Příspěvky: 61
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ok,pokud to vyjde,tak se asi taky nenápadně připojím,pokud to nebude nikomu vadit. :D

Příspěvek 10.3.2008 22:54:06
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
No já osobně se tlemil - i když pravda já šel zrovna spát :lol: :lol: :lol:

A já zas nezapomenu jak Hack balil hodinu spacák a kdyby se Eleira neodměkčila a nepomohla mu tak ho tam balí asi ještě dneska :lol: :lol:


Jo, a dostalo se mi za to vděku? Ne, tak si říkám, že v létě tam asi Hacka nechám, pokud si nepořídil spacák, který se balí sám. :D :lol:

Nj, Nappy a jeho postel. Přestože většinou chodím spát mezi posledními, úžasnému probuzení zvukem Nappyho kompresoru neuteču, neboť Nappy jako na potvoru vždycky jde spát až tak hodinku po mně :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron