Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2008

Festival fantazie 2008

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 13.7.2008 13:50:50
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
53 Kb/s to je trošku pomalu, ještě že to má jenom těch 20MB. :lol:
Má někdo podobnou hrůzu jako já s fotek od Shial? :?
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 13.7.2008 14:34:26
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to od tebe nebylo Nappy vůbec hezké. :lol: :lol: My si tam s Elim hrajem s mobilama, ani už nevím co jsem to dělal já, asi natáčel, a ty nás takhle vyfotíš. :lol: :lol:
LAZY: Tak když se ti nějaká tvoje fotka nebude líbit tak si ji smažeš. :wink: :lol: Sice u nás ostatních bude, ale ty se na ni aspoň nebudeš muset dívat. :lol: :lol: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.7.2008 15:41:16
nappy Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lazy: Njn, připojení pomalé, ale blýská se (doufejme) na lepší časy...resp. tak od října bych na tom rád zapracoval ;-)

Scream: Jak že se to říká? Dva se fotí a třetí.. :lol:

Příspěvek 15.7.2008 21:56:39
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prosím o fanfáru! Zde tak očekávané fotky jsou konečně tady! :D
Třídění bylo nemilosrdné a kruté..cenzura nějaká proběhla, i když občas, tu a tam mi něco vyklouznout mohlo.. :whistling:
Dopadlo to tak, že fotek je celkem 688 a z původních téměř 3GB se mi to povedlo změnšit na 180MB :cheers:

http://uloz.to/581106/FF2008.rar


Lazy, nebooj...50 snad né...možná tak 30 :smile:

Screame, tak zrovna kdybych s tebou vymazala všechny fotky, tak jich ubyde tak 10...to by mi moc nepomohlo, takže jsem tam nějaké nechala :D

Pokud někdo bude mít zájem o všechny fotky z Baltarova procesu, BSG hry nebo fotbalu, nechť mi pošle PM (SZ)!
A pro lidi zasvěcené z posledního večera chystám balíček fotek z poslední noci, které neprošly přes cenzuru :smile: :wink:
Naposledy upravil Shial dne 15.7.2008 23:01:32, celkově upraveno 1

Příspěvek 15.7.2008 22:33:47
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jupí! :D
...radši píšu dřív, než se dostahujou...
Nejsem si vůbec jistá, jestli se na ně víc těšim, nebo se jich děsim. :smile: Každopádně na ten balíček jsem hooodně zvědavá :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 15.7.2008 22:59:12
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak já jsem na fotky z poslední noci taky pěkně zvědavá. I když bych je možná raději neměla chtít vidět. :D
Jinak samozřejmě už stahuju :twisted:

Příspěvek 15.7.2008 23:18:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na většině těch fotek vypadám strašně :? Co to mám na hlavě za palmu na té poslední nedělní přednášce? :scratch:
Ty otrávené výrazy z neděle ráno jsou ale skvělé :laugh: A co ta tvá fascinace jídlem? :D

Ale z těch fotek zjišťuju, že mám na FF pořád míň a míň času na lidi kolem :? Když se pak večer něco děje, padám za vlast...holt asi stárnu :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.7.2008 23:23:26
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já nevím...asi se na tom odráželo, jaký jsem pořád měla hlad :D To jídlo, to je většinou Quinixovo, akorát myslím jeden párek s chlebem je můj :D
Fotek máš u mě víc, ale buď jsou rozmazané, nebo jsem je z milosrdcenství vycenzurovala...znáš mě, jak jsem zákeřně občas fotím :smile: :wink:

Příspěvek 16.7.2008 00:27:41
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NE NE NE NE NE!!! Já ten zatracenej krám rozmlátim!!! :comp: :comp: :comp: :comp: Tak dlouho se na tyhle fotky tesim a co myslite, ze se stane?? Proste se mi naprosto odmitaji stahnout! AAAAAAAAAA! :evil: :evil: :evil:
Jestli se mi to nepovede ani zitra, tak...tak jeste nevim, co udelam, ale pekne to nebude... :wall: :wall: :wall:
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 16.7.2008 05:23:57
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shial: Tak k těm deseti přidej ještě 40 a budeš mít přesný počet mojich fotek. :wink: :lol: A to jsem se ještě rozhodl nepočítat fotky kde je jen moje část. :lol:
A LAZY tam určitě nemá 30 fotek. :lol: :lol: :lol: Zdá se mi (teda určitě), že je tam častěji než já. Takže vzhledem k tvojemu "skvělému a přesnému" odhadu bych LAZYmu tipnul minimálně 70 fotek. :wink: :lol: A to ještě bez těch cenzurovaných. :lol: :lol:
Naposledy upravil Skrejm dne 16.7.2008 18:16:10, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 16.7.2008 08:51:25
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Měl jsem v úmyslu se jít se spolužákama ožrat ale teď si to užiju dvojnásob. :? :o
Ani nechci vidět ty cenzurované fotky. :(
Ale fotky jsou pěkné. :)
Naposledy upravil LAZYjohn dne 16.7.2008 16:57:53, celkově upraveno 1
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 16.7.2008 12:20:00
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem jich stihla bohužel skouknout jen půlku, (než mě brácha vyhodil od kompu, :evil: ...já už chci svůj noťas!!!) ale hned první fotka, na který se vyskytuju, je pořádněj masakr... :shock: :faint:
Shial, tak tomuhle ty řikáš na hraně???:x Jak to k***a mohlo projít cenzurou? :roll: :lol:
Jestli jsem takhle vypadala každý ráno, tak ze srdce lituju všech, kdo se na mě museli koukat... :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 16.7.2008 15:55:54
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano. Jak se dalo cekat vsici jsou z fotek od Shial obrovsky nadseni. :lol: :lol: :lol: Docela by me zajimaly i ty cenzurovane fotky. :lol: :lol: Vzhledem k obsahu necenzurovanych, by to mohlo byt vic nez zajimave. :lol: :lol: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 17.7.2008 12:41:52
Elidarion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 49
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shial no tak ty cenzurované fotky z posledního večera by mě teda zajímaly :smile:
Už to co prošlo cenzurou je občas drsný :)

Příspěvek 18.7.2008 00:07:09
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže jsem se konečně dostala k fotkám. Tady je máte. Prošly mírnou cenzurou (jinak by mě třeba Klenotka mohla zabít :D). Videa dám, až si je prohlédnu a zhodnotím, zda je potřeba něco zcenzurovat ;-).
http://tar-ara.sg1.cz/Cony/FF2008/FF08fotos_Tar-ara.rar
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 18.7.2008 18:41:26
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně fotka na které jsem já a na kterou jsem se těšil. :lol:
Obrázek
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.7.2008 23:47:02
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak na rozdíl od všech ostatních já musím Shial za fotky pochválit :-D Díky, jsou úžasné, přesně takové jak jsem doufala! (Pravda sice je, že těch pár z onoho památného rána, kdy jsme z Tilliona dělaly Londa bych možná raději neviděla...ale i tak) A nevím, co všichni máte, vždyť většinou na těch fotkách vypadáte dost koukatelně :-)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 21.7.2008 15:38:41
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dotaz chtěl by někdo moji obvyklou prezentaču fotek s hudbou?
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 21.7.2008 21:29:04
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JO!!! :bounce: :yes: Že se vůbec ptáš... :D
btw ta tvoje fotečka je uplně luxusní :thumbsup: ...docela příznačná :) - čim víc foťáků, tim víc spokojenosti :lol:

Blanca: Nemyslela jsem, že by fotky od Shial byly nějak špatný... naopak. :) To byla prostě taková mírně přehnaná reakce způsobená prvotním šokem. :D
Jinak je můžu samozřejmě taky jenom pochválit. :wink: Jen kdybych se na nich tolik nevyskytovala... :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 22.7.2008 09:38:28
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hexx píše:
Blanca: Nemyslela jsem, že by fotky od Shial byly nějak špatný... naopak. :) To byla prostě taková mírně přehnaná reakce způsobená prvotním šokem. :D
Jinak je můžu samozřejmě taky jenom pochválit. :wink: Jen kdybych se na nich tolik nevyskytovala... :lol:

Mám identický problém. :lol:

hexx píše:
JO!!! :bounce: :yes: Že se vůbec ptáš... :D

Tak udělám radost aspoň hexx.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 22.7.2008 10:06:25
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D Jsem ráda, že se fotky líbí...je krásný, když vidím, že na ty mé fotky si stěžují Lazy a Hexx...né, fakt je to pěkný...protože jsme vlastně chodili po festivalu často spolu...no a já když jsem vytáhla foťák a vy jste byli většinou poblíž...no nefoťte to, že :D Jinak samozřejmě děkuju za chválu :wink:

A Lazy, já taky stojím o video s fotkama! :bounce: :wink:

Příspěvek 22.7.2008 12:11:07
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Shial: Já se taky přidávám k chvále. Náhodou seš snad jedinej fotograf, kterýmu se povedlo, že alespoň na některých jeho fotkách aspoň vzdáleně připomínám člověka :wink: :D :lol:

Lazy: Jo, prezentace by byla fajn.

Příspěvek 22.7.2008 12:17:17
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasně, že chceme prezentaci. Nechápu, proč se ptáš. Já myslela, že už tady někde je a já ji jen nenašla. :D Moc se na ni těším.

Bude aji nějaké sestříhané video jako loni od Tar-ary? Nebo už je? :oops: :oops:

Všem, kdo fotili, fotky jsou žůžo. Moc se mi líbí a víc se mi líbí, že nejsem na tolika fotkách. Děkuji vám :-D A jsem velice ráda, že Lazy konečně našel někoho, od koho se nechá vyfotit. S těmi foťáky ti to sluší ;-)
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 22.7.2008 19:06:54
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tady to máte. Hrál jsem si stím díky neustále padajícímu windowsu celé odpoledne.
Tak doufám že se bude líbit. :)
http://rapidshare.com/files/131640306/FF_2008_v04.wmv

http://www.mediafire.com/?n9ig32nming
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 22.7.2008 20:24:09
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Paráda. :thumright: Řekla bych, že snaha se vyplatila, mě se rozhodně líbí. :D
Kdybych se tam nezjevovala tak často, nemám co vytknout. V podstatě můžu opět jenom chválit. :thumbsup:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron