Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2008

Festival fantazie 2008

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 22.7.2008 20:29:54
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lazy super. Ja nevim jestli si toho vsimli i dalsi, ale je tam genialne udelana jedna vec. Kdyz je tam aplikovany efekt otaceni podle stredove vertikalni osy (obrazne receno "co je na druhe strane fotky") tak tam byl vzdy vyobrazen nekdo jako by to fotil. Poklona :smile:
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 22.7.2008 20:35:16
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se přidávám k chvále tvojeho videa, ale měl bych jednu... teda přesněji 3 vítky. Příště by na tom chtělo zapracovat. :lol: :lol: Chtělo by to zredukovat fotky kde jsem já na 0 a méně. :lol: :lol:
post: myslíš v těch 1:17. :wink: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 22.7.2008 20:46:16
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vsiml jsem si toho dvakrat a jednou je to co rikas, to jsi byl zrovna fotografem ty.

EDIT: Ty fotky hexx jako Rimmrove jsou dokonale, umi k tomu i pridat prislusny vyraz. Uz jen dodat: "Moment, nepadlo ti něco do oka" :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil monopost dne 22.7.2008 20:51:17, celkově upraveno 1
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 22.7.2008 20:49:11
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někdo si toho všimnul. :D :) great
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 22.7.2008 21:04:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Paráda Lazy, hlavně ta hudba...se mi chtělo brečet... :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.7.2008 22:27:10
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:bravo: Moc pěkný Lazy, opravdu..ta hudba byla krásná a do toho ty fotky..moc povedené :wink: Akorát tady souhlasím s Hexx, taky se tam vyskytuji nějak nezdravě často...a hlavně ta má fotka s flaškou...ups :oops:

Příspěvek 22.7.2008 23:34:40
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:salut: :salut: :cheers: :cheers: Lazy, teda klobouk dolů. Celou dobu jsem měla slzy na krajíčku a přitom jsem se nemohla přestat smát. Nádhera, úžasný, skvělý...myslím, že se příště nemusíš ptát, jestli chceme prezentaci - prostě ji vyrob a hotovo :-) :cheers: :cheers:
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 23.7.2008 01:10:48
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
McBeck.C píše:
...
Bude aji nějaké sestříhané video jako loni od Tar-ary? Nebo už je? :oops: :oops:

Všem, kdo fotili, fotky jsou žůžo. Moc se mi líbí a víc se mi líbí, že nejsem na tolika fotkách. Děkuji vám :-D A jsem velice ráda, že Lazy konečně našel někoho, od koho se nechá vyfotit. S těmi foťáky ti to sluší ;-)

Ještě není, ale bude. Kdy, to netuším...;-)
Lazymu musíme na krk dát několikero foťáků a pak nebude problém s jeho focením ...teda bude, když bude mít ty foťáky na krku ;-) :D.
Ale že mě ohromil, když chtěl, abych ho vyfotila...;-).

Prezentace: Ten SG začátek je kapku...já nevím, ta SG hudba mi do toho moc nesedne (k těm fotkám), zato pokračování je moc pěkné. Parádní výběr hudby, sama ji mám ráda, vzbuzuje takový milý, dojemný, vzpomínkový dojem. Takže se skvěle hodí ke vzpomínkovým fotkám :).
PS: Tak mě to nedalo a pustila si i ty minulé prezentace...jak se ti lidé lehce mění...ale hlavně, jak ten čas letí, člověk by řekl, že letošní FF bylo skoro včera a minulé převčírem...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 23.7.2008 09:44:28
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím že Sg tam moc nedsedne, ale bylo do i v prezentaci s FFS. Chtěl jsem to pojmout jako takové představení "herců" kteří budou dále ve videu a ještě se mi tam docela hodily fotky s Baltarova procesu.Navíc mi dovolilo nacpat tam o pár fotek víc. Jinak jsem rád že se písnička od Zimmera libí,byla to jedna s nejtěžších věci na videu. Mám na hdd pět verzí téhle písničky tak jsem musel vyzkoušet všechny. :lol:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 23.9.2008 08:51:19
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Reportáž České televize z FF08 :)

http://www.youtube.com/watch?v=0nh8q99b6xI
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 10.10.2008 18:17:00
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak konečně už jsem vystavila ten svůj report. Vím, že za to zpoždění není omluvy, tak raději nic neříkám. Připravte se na to, že to budete číst dlouho ;-). Vážně...dlouho....protože je to...dlouhý ;-). Ale doufám, že si počtete pěkně. A raději se na to vrhněte, až budete mít dostatečně volného času, ať to dočtete až do toho konce ;-). Omlouvám se, neumim psát krátké reporty, protože tam prostě píšu skoro všechno ;-).

http://tar-ara.sg1.cz/Cony/FF2008/reportff08.html
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 10.10.2008 18:58:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Téda, nechci srovnávat, ale myslím, že tenhle report je zatím tvůj nejlepší. :wink: Je to vtipné (a za to napadání SG se omlouvám, ale znáš mě - nevidím si do pusy, která jede rychleji než mozek :oops: ) a navíc mi to popisuje místa, kde jsem nebyla. A taky, jak málo času jsme vlastně strávily spolu :(
Ale když ty jsi na ty hry a já zase ne, tak to je těžký :wink: Každopádně improvizovaný Jukebox musíme dělat častěji :smile: (pokud mi tu nebudeš psát vystresované SZ, když já jsem taky vystresovaná a budeme tudíž stresovat spolu :D)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.10.2008 20:20:08
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:!: Poslyšte hlášení místního rozhlasu! :!:
Vyhlašuji celostátní pátrání po fotkách od Antaris. Takže kdo na ni máte kontakt tak jí zkontaktujte. Potřebuju aby někam upla fotky. Beru cokoliv co aspoň vzdáleně připomíná server kde jdou uložit data. :lol:
btw. Mám FTP do fotogalerie tak proto je potřebuji.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 22.10.2008 22:17:59
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huh, já ty fotky mám, stačilo se zeptat ;), někam ti je nasypu :)

http://uloz.to/872654/Antaris.zip

(na rapid jsem to zkousel nahrat 2x, ale pokazdy to padlo, tak jsem to nahral na uloz.to :))
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 23.10.2008 09:06:27
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super díky,já jsem myslel že když je Antaris sama nenahrála tak že je nikdo nemá.
Btw. Nemáš ještě fotky od těchto lidí?
Pomeranč
Klenotka
Elidarion
scream CZE
monopost
Jo a taky fotky od tebe. Já jsem sice po dlouhém hledání fotky od pár lidí našel. Ae nejsem si jist jestli jsou všechny. :oops:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 23.10.2008 13:01:30
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem je sem někam dávala - a už je nemám. Možná je mám někde na CD, ale obávám se, že jsem je dost možná smazala a ve foťáku nejsou. Ale ono to stejně bylo všechno rozmazané, takže to nemělo moc cenu. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.10.2008 13:03:48
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všichni to sem dávali, ale všechno je už nefunkční. :? :( Já mám ve fotkách hrozny bordel, tak jsem našel jenom pár fotek od každého. :oops:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 23.10.2008 19:29:11
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já mám veškeré fotky co byly dostupné u sebe v notebooku, takže ti je na FFS vypálím, jestli chceš (ale obávám se, že už tak docela nevím, které jsou od koho...)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 30.10.2008 18:03:38
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výborně byl bych ti moc vděčný. Nevadí že nevíš od koho jsou to zjistím pomoci exifu. Myslím že si pořád pamatuju kdo má co za foťák.(doufám) :lol:

Edit: Tak fotky od všech jsou ve fotogalerii.(Až na ty od Pomeranče,které dodám až je Pomeranč upne.)
Fotky od všech jsem "cenzuroval" s citem a láskou. :lol: S láskou asi ne ale o ten cit jsem se snažil.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 30.10.2008 18:08:55
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:rflmao: Teda, koukám, že jsem si s cenzurovu fotek v létě moc práce nedala. Nevěřím tomu, že jsem to upnula i s fotkami, které jsem teď viděla v galerii. Jej, tak to je brutální :rflmao:

Příspěvek 01.11.2008 20:35:23
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak a máte tam všechny fotky. Doufám že to oceníte nebo využijete. Dalo mi to docela práci.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 04.11.2008 04:02:52
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skvělé, konečně zase máme něco dalšího v galerii. Taková veliká akce a neměla tu fotky...to bylo smutné. Moc chválím :D.
:bravo:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony

cron