Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Ostravská premiéra Metrénského incidentu - 12.4.08

Ostravská premiéra Metrénského incidentu - 12.4.08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V sobotu 12.4 v Ostravském kinu Vesmír proběhne jedna z dalších projekcí českého ST fanfilmu Metrénský incident. Kdo z vás ho ještě neměl možnost vidět v Praze, nebo třeba na Sconu určitě neprohloupí, když si zajde. Doporučuju. :wink:

No a je to bezva příležitost i na sraz tady z fora. Co myslíte? :wink:

Info o akci na:
http://www.subspace.cz/web/index.php?id=4&clanek=2&PHPSESSID=e8a36560ae16a402ad9e84068eba5ccf

Příspěvek 05.4.2008 13:23:44
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo já tam budu. Jsem totiž taky členka Subspace, tak tam nesmím chybět. :-)

Příspěvek 07.4.2008 20:48:52
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zatím je koukám velký ohlas :lol: No ták, určitě ještě někdo přijdete, že jo? :wink:

Příspěvek 08.4.2008 11:26:20
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, příležitost je to perfektní, a kdyby to nebylo zrovna tohle datum, byla bych tam jako na koni (i když šaliny jsou rychlejší :-p). Ale bohužel, náhoda tomu chtěla, že tam budu chybět. :oops:
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony