Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie Speciál '08

Festival fantazie Speciál '08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nj, tak ja tam fotil vicemene na cerno, protoze fotit se smi akorat venku (i kdyz ty fotky zapadu slunce nad Březinkou taky nejsou k zahozeni), a to hlavni kvuli cemu jsem tam bral fotak byla ta expozice, tu se moc fotit nesmelo :(
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak fotky máte ve fotogalerii. Až na fotky od Eleiry. Doufám že se nebude zlobit, protože se mi to nechce nahrávat po troškách, tak počkám až budou komplet.
Jestli nahraje ještě někdo někdy neotočené fotky tak mu dám stokrát opsat "Před zveřejněním fotek je otočím aby se stím LAZY nemusel otravovat."
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lazy: :bravo: :bravo: :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lazy, smekám veškeré pokrývky hlavy, které vlastním, gr8 job! :bravo:
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lazy: Vůbec mi to nevadí. Ačkoli další várka fotek už asi nebude. Možná bych mohla dát odkaz ještě na fotky z Ústřice. Ale myslím, že ty v galerii být nemusí, abychom nestratili ten poslední kousek vážnosti, co máme :rflmao:

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Colonel LAZYjohn píše:
Jestli nahraje ještě někdo někdy neotočené fotky tak mu dám stokrát opsat "Před zveřejněním fotek je otočím aby se stím LAZY nemusel otravovat."


Ja te upozornoval, ze jsem s temi fotkami jeste nic nedelal ;)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jako obvykle i když teď trošku se zpožděním,prezntace fotek s hudbou. Doufám že se bude líbit. Dlouho jsem nevěděl co za hudbu tam dát.

http://rapidshare.com/files/168963789/FFS_2008.wmv


http://www.mediafire.com/download.php?iza52yqmtj2
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LAZY...? Vážně...? Vážně musím být na dvou prvních fotkách. :lol:
Ale jinak je ta prezentace dobrá. :bravo:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lazy: Prezentace nádherná. Ta hudba k tomu byla úžasná a ta poslední fotka té kartičky v louži. Nakonec bylo dobře, žes to fotil :smile: Tys předvídal a fotil jsi to právě pro tu prezentaci, viď :D Ale vážně, moc hezký. Přivodilo mi to depku, že další festival bude až za tak dlouho :cry:
:bravo: :bravo:

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ta je nááádherná! :cheers: Ale opravdu vyvolává dost nostalgickou náladu... :cry:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem rád že se líbí. No nostalgickou náladu vytváří asi skoro všechno co jsem udělal. Tar-ara musí udělat něco veselejšího. :-D
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Paráda, jako vždy. :) Nedivím se, že s těmi šroubováky vypadáme jako blázni :D Je to na každé druhé fotce. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
*fňuk* Já chci na Festival! *fňuk* ...LAZY tohle mi nedělej, takhle těžkou melancholii, to je i na můj optimismus moc! (Ale jinak jako vždycky naprosto super práce!)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lazy, kdybys ty prezentace poslal Vaškovi, tak by byly i v Ohlasech na stránkách FF. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přijde mi to zbytečné. Ale co poslal jsem mail a aspoň jsem je upozornil že máme ve fotogalerii fotky z FF08.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O fotkách by měl vědět, dávala jsem odkaz na lapiduch (a Quinix tuším na lopuch či obráceně, ale to je fuk :smile: ) :) A pročpak zbytečné? :) Uvidí tak tvou práci mnohem víc lidí. :wink: Jsou to skvělé prezentace a stojí za to, aby to vidělo co nejvíc lidí. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z: 16.12.2008 01:50:04
A hele, prezentace (říkejte mi Blesku ;-)). Hezká, LAZY. Já něco veselejšího...hmm... :whistling: *one day*

Edit:
Je libo konečně ten report ode mne (nezabíjet ;-))? Je libo obrázky? Videa? Tak viz moje stránky (aktualizováno víc akcí): ;-)
Kdyby se vám zobrazila neaktualizovaná stránka, zmáčkněte F5.
http://tar-ara.sg1.cz/
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čupr hned je zábava na deštivou neděli. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony

cron