Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie Speciál '08

Festival fantazie Speciál '08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 30.8.2008 21:22:34
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne, že by to nějak spěchalo, ještě ani neskončil srpen, ale když už je i spuštěné přihlašování, chtěla jsem se optat, zda bude zase společné ubytování? :)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 12:04:55, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://festivalfantazie.cz/special/
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pozor, pozor, obyvatelé Kvítečkova! Důležité hlášení!

Kdo chce být na FFS na stejném pokoji jako zbytek SGAP, nechť si do kolonek Ubytovat s napíše:

Jméno: Petr, Příjmení: Nusko, Přezdívka: Tillion

a jako místo ubytování zvolí:

ZŠ Smetanova (Spacák)



Díky organizačnímu systému by mělo odpadnout posílání SZ s velikostí nohou a dalšími údaji.


Kromě toho bych rád upozornil, že se krátí přihlášky pořadů. Proto... nechtěl by někdo přednášet? Například v Galacticonu? Napište mi SZ a není to nemožné.



Toto je konec důležitého Kvítečkovského hlášení... děkuji za pozornost a nyní se půjdu věnovat své přítelkyni ze Slunho města.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se přihlásila už v sobotu a tebe jsem tam napsala stejně :smile: Mám už přihlášené i pořady.

Sháníme i přednášející do Gateconu, případně Seriesconu - fantazie se meze nekladou, ale musíte být schopni dát dohromady téma na 45 minut :wink:

Já do kvítečkova nejdu, ale jdu spát, protože ráno vstávám do práce :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže přihláška poslaná, přednáška zaregistrovaná :D teď jen zaplatit a čekat :lol: :lol:
Obrázek

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno


Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Až v létě :pst: :D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, řekli jsme si, že když jsme letos přežili FF, tak na FFSku to těch pár nocí už zvládneme :)

Jinak připomínám, že uzávěrka přihlašování pořadů je 21. září. To platí samozřejmě pro přednášející, kteří si ještě pořady nepřihlásili - to je už jen pár dní, takže pozor na to. Vašek na FFS přednášky po termínu už nepřijímá - ani za poloviční odměnu, jako to bylo na FF.
To je stejně zajímavé datum, že? :D (nemluvě o tom, že 20. září je CzechTrek :D)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc píše:
Co se podělo s tím nápadem obsadit OA?


Ehm co to je OA? :shock:
Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
obchodní akademie :) postel :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Postel? To už nebude ono ne? A hlavně nějak rozházený ne?
Obrázek

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No rozházení nebudeme když obsadíme celé patro, že... :lol:

Na přespání je postel určitě lepší, v létě jsem tak spal a za spacák bych to měnit nechtěl. Bude to zase tochu jiné, toť vše. :wink:

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ja sem si uz jak staks na spacak zvyk. :lol: :lol: Ale postel je urcite lepsi.
Ale hlavne teda musime obsadit vsichni jedno patro a blizko sprch. :wink: :lol:
btw. sorry, ale pisu z prace a my tu mame ang klavesnici. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono hlavně postel je na těch deset dní už přece jen lepší. V tom spacáku člověk spát může (mně nedělá problémy usnout), ale stejně se tam nevypíš, pak tam pořád chodí lidi, kteří více či méně hlučí (i když neúmyslně, třeba vrzající podlaha taky dělá své) a těch 30 lidí, to už pak člověk nemá ani soukromí, věci poházené, oblečení zmuchlané, a taky sebou vozíme čím dál dražší techniku. Ne, že bych si myslela, že by to někdo ukradl - na FF se něco ztratilo snad poprvé loni a to ten trotlík ještě nechal notebook dvě hodiny odložený na baru, ale náhoda je blbec. Zvlášť, když jsme tam první týden ještě potkávali učitele a lidi, co tam pracují.
A ono je něco jiného spát ve spacáku v 18- ti a v 26-ti :D Už mám taky ráda ten svůj klid a mír :D (bože, to zní hrozně :smile: - blížící se narozeniny... :oops: )
Já každopádně příští léto v posteli spát budu, ale nikoho nenutím, aby to dělal taky :wink: Ale OA, ne Vysočina... :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tentokrát jsem slevil z pohodlí postele, takže se k vám poprvé přidám do spacákova :smile: , snad to tam přežiju :D . Jsem zvědavý kolik lidí přijde, zatím jich moc přihlášených není. Ale už se těším jako blecha :D
Living is easy with eyes closed.....

Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě tak napadlo, jestli někdo nevíte do kolikátého je možnost přihlásit si přednášku. Nebyl jsem teď moc doma, takže jsem neměl možnost se po tom pořádně podívat. Někdo mi tvrdil, že uzavírka je už teď 20. září, což by nebylo zrovna nejlepší, protože ještě nevím, jak to budu mít s ubytováním. Ještě se po tom budu muset podívat až budu mít víc času a nebudu muset pořád někde poletovat. Každopádně pokud někdo víte, tak budu vděčný za odpověď.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
...Jinak připomínám, že uzávěrka přihlašování pořadů je 21. září. To platí samozřejmě pro přednášející, kteří si ještě pořady nepřihlásili - to je už jen pár dní, takže pozor na to. Vašek na FFS přednášky po termínu už nepřijímá - ani za poloviční odměnu, jako to bylo na FF.
To je stejně zajímavé datum, že? :D (nemluvě o tom, že 20. září je CzechTrek :D)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky moc ... Příště se podívám líp než něco napíšu.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak už jsem se konečně přihlásila taky. Sice asi budu muset jet rovnou z koleje a vracet se zase rovnou na kolej, ale co se dá dělat :D Po zkušenostech z FF, kdy jsem musela žadonit o ubytování. Raději to nebudu znova komplikovat :smile: A navíc ještě doufám stihnu slevu při platbě :D

janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahojky dá se k vám do třídy přidat, i když se budu přihlašovat až na místě ? Prozatím nevím jak mi to vyjde s prací tím pádem nechci popřípadě zbytečně platit vstupné a nedorazit ....Dá se to tedy ?(Tohle bude moje první FF) :)

Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aj, dobrý dotaz to by mě taky docela zajímalo. Bohužel si stále ještě nemůžu být jistá, že budu moct na FFS přijet :( . Dá se k vám tedy přidat až na místět? Nebo připadně i dříve, když mi bude systém hlásit, že je Zš Smetanova už obsazená?

No snad mi to vyjde a snad se mi taky podaří i přihlásit :)
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám tu malý problém... registrovala som sa konečne do Amberu (týždeň dozadu) a podarilo sa mi tam hodiť preklep... ale dosť výrazný (d.nar. 2987). V takomto prípade sa má napísať na mail usporiadateľa. Písala som tam asi 3 krát, doteraz nič :roll: . Možno by som ešte počkala, ale čas nepočká. Niekto nejaký nápad?
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně ohledně volňásku na SeriesCon odepsali asi po třech týdnech. Ale je otázka, jestli máš ještě čas čekat. Když tak se ozvi na lopuchu, v klubu FFS:

http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=festival_fantazie
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Případně se můžeš ozvat přímo v diskuzích v Amberu...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron