Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie Speciál '08

Festival fantazie Speciál '08

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se hlásím i já. Dorazila jsem včera kolem půl sedmý a před pár hodinama jsem vstávala. :D FFS bylo úžasný, ale vetší detaily už si asi vybavit nedokážu. :lol:
Na fotky se moc těšim, ale ode mě se zamozřejmě žádnej nedočkáte. :oops: :)

Scream: Ty jsi s tim svym mobilem hrozně zrádnej. Člověk o tobě nikdy neví, že fotíš (nebo natáčíš :smile: ) a dává si bacha jenom na ty o kterejch ví. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hexx: Pravda. :smile: Ale mé času jsou už asi pryč. Už si na mě nejspíš budete dávat pozor stejně jako na ty Druhé. :lol: No ale uvidíme na FF, nebo SConu, nebo dřív. :twisted:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jste dneska (kdo jste mohli), vstávali tak děsně pozdě? :smile:

Reportu jsem se ještě ani nedotkla - sjíždím tu všechny seriály, co jsem propásla. Proč musí mít všechno premiéru v pondělí? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No kez by na pul osmou jsem sel do prace. FFS bylo super a ackoliv bylo delsi, stejnak bylo kratke :D.

Tady jsou moje fotky:

http://uloz.to/892832/FFS08_by_monopost.rar


Ti co je tu jeste nemate, tlacte je na servery :)
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím že "problém" s pozdním vstáváním měli asi všichni. Teda s lidmi se kterými jsem mluvil ho měli a já taky. :lol:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo jo, sice jsem musel vstávat "už" v deset, ale bez budíka by to tentokrát dopadlo špatně :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Probudila jsem se před půl třetí a problém je to poslední, za co bych to označila. :D

Scream: To si piš! Od teď tě nespustím z očí. :smile:

Monopost: Ty tvoje fotky jsou naprosto vražedný. Ještě, že se vyskytuju jenom na jedný. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem vstávala ve 13.55, přesně :D A kdybych se předtím vzbudila a jen se otočila, ale já spala jako zabitá - když to spočítám, vlastně nějakých 14 hodin :D Ovšem zítra musím vstávat velmi brzo do práce. :(

Já budu na fotkách Shial a Lazyho, ale letos se mi povedlo se víceméně fotografům vyhnout, což je super :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já vstávala v 7:30. Ráno jsem musela na angličtinu. Fotky zpracuju až doma. Budou to fotky vesměs z posledního večera, takže možná pošlu jen zůčastněným. :D Ještě ani pořádně nevím, co jsem nafotila.
Ale vypadá to, že se vyspím zítra. Odpadá nám latina, takže nepůjdu ani na přednášku z logiky, protože se mi ve škole nechce stepovat dvě hodiny mezi přednáškou a cvičením, takže pojedu až na cvičení, které je někdy od jedné. :yeah:

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já vstával v 4:50 :stupid: docela jsem se musel přemáhat. Autobus do Ovy mě pak zase spolehlivě uspal, takže jsem se musel znovu přemáhat, když jsem z něho lezl ven, v práci už jsem to pak nějak rozhochdil.

Fotky nahodím jen co je trochu proberu, takových 80 by mělo stačit. (+ jedno rozverné video z noci v "ústřici") :D :D

scream CZE: Kdy ty si byl doma, to by mě vážně zajímalo. Schválně ti tady někdo ukážem fotku poloprázného vlaku z Chotěboře, kterého si se tak bál. :lol: Pravda IC v Pardubicích už naravané bylo, ale měli jsme štěstí a podařilo se nám si sednout, tak jsme zpáteční cestu všichni tři úspěšně prospali. :wink:

EDIT: Moje fotky zde:
http://leteckaposta.cz/925740705

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem stával v 12:22 (můj osobní rekord :D )
Ještě, že jsem nemusel do školy - to by asi nedopadlo zrovna 2x nejlépe :lol:
Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě, že mám celej tejden volno. :D Tentokrát se ve škole trefili. Líp už ho dát nemohli. :smile:

Pomeranč: Fotky dost dobrý (asi proto, že se na nich vyskytuju poměrně málo :) )
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranč: Radši se ani neptej. A tohle myslím vážně. :lol: Moje cesta zpátky byla fakt hrozná. Jen o chlup jsem nestihl Pendolíno, tak jsem musel čekat hoďku na jiný (i když většinu z toho v tom vlaku), kerý měl hned ze startu 15 minut. V Ostravě jsem zas o chlup nestihl tramvaj a na další jsem musel čekat 30 minut.
A fotky musím hodnotit stejně jako hexx a taky ze stejného důvodu. :lol:
No a když jsme u toho v kolik jsme vstávali, tak já vstával těsně před 12-tou.
Ale zítřek bude vražedný. Kvůli tomu, že jsem měl volno, tak tam nebudu mít, více mńě tak do 13-ti +/- kolik toho zas přijede, co dělat.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak po letmém zkouknutí mých fotek můžu říct jen jedno. Jsou brutální :D Asi je budu posílat po skupinkách jejich hlavním aktérům a čekat na souhlas se zveřejněním, protože některé jsou kompromitující :D Co se videí týče. Šlapou docela dobře, takže to z té soutěže jen sešiju do jednoho a pak ho někam upnu. :wink:

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak i já, sice opožděně, se hlásím, že FFSko bylo opravdu skvělé! Dneska jsem se vzbudila asi pět minut po poledni :smile:

Eleiro, škoda, že jsme se nějak nemohly rozloučit, ale hlavně nezapomínej na naši novou krásnou parodii :D

A zde jsou fotky...letos jich je opravdu málo, po cenzuře (i když ta se moc nekonala, spíše jsem vyřadila nepodařené nebo fotky, které se opakovaly vícekrát) jich zbylo přesně 100 (není to vůbec, ale vůbec zmanipulované číslo, stejně jako Pravdových 777 účastníků :D )

http://rapidshare.com/files/158776065/FFS2008.rar

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OK, a teď někam odkud to můžu stáhnout i já, prosím? :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Shial: Na parodii nezapomínám. Dokonce jsem si už poznamenala i hlavní nápad. Mám i popis úvodní scény scénáře :D Potřebuju další con, tebe, diktafon, nejlépe ještě něco k pití (čaj postačí :lol: ) a pár hodin času a třeba ten scénář dotáhnu do konce :rflmao: Akorát pak ten casting, ten bude zajímavý. Všichni oslovení se tvářili tak nějak nejistě ohledně jejich životní role :rflmao:

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shial: Stejně jako Pravdovi ti všichni bude věřit. :lol: Takže kolik z těch fotek si ještě odstranila, protože si nezasloužili tam být? Jako těch jeho 39, nebo kolik návštěvníků on nepočítal, protože měli FFS zadara. :lol: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotko, snad tohle postačí :wink:

http://uloz.to/894173/FFS2008.rar


Eleiro, určitě, až se zase někde sejdem, dáme si nějaký povzbuzující čaj, co uspává (nesmíme zapomenout na kešu!) a schválně, co z nás vypadne :D Ten casting bude asi problém, protože očividně spousta lidí nepochopila, že je to životní příležitost, hlavně casting na jednu určitou zadní část těla určitého herce...takové škody :rflmao:

Screame, odstraněno jich bylo 27 z důvodů, jež jsem uvedla v prvním příspěvku..a zcela pochopitelných a omluvitelných! :D

LukArcher Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
halo halo, dobrý den :lol:
hlásím, že sem sem taky zase po dlouhé době nakouknul, hold já jsem pravděpodobně aktivnější člen naživo než na fóru :D
Guitar Hero zdaaar ! :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shial: Díky :D Jedna ta fotka Nefertiti (7468) vypadá pěkně vyděšeně, co jste jí to provedli? :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heh, tak jsem si našla konečně čas, abych lehounce zhodnotila tuhle skvělu akci :D (čas - včera jsem byla do večera v hospodě s kámošema a ty dva díly DS9 jsem si nedokázala odpustit a pak už bylo moc pozdě ;-)...a dnes práce (to byl dost horor...aneb kterak si neobtisknout klávesnici na obličej), knihovna...a dva díly DS9...ale ještě ne tak pozdě ;-)).

Letos jsem docela omezila program a věnovala se více hrám a lidem...i když, když si to tak uvědomuji, nějak jsem málo narážela na vás :hmmm: . Proč jste nebyli na baru tak od půlnoci do doby, co vyhazovali? :D Koukám, že mám mezery v bytí s lidmi z tohoto fóra :?. Doufám, že to příště napravím...
Nappymu děkuji za dvoudenní postel, ostatním za to, že jsem o ni nemusela bojovat :D (hlavně Elemmíremu ;-)) a taky, že nehlučili, když jsem spala (většinou ;-)).

Report, fotky, videa. Tak fotky bych teoreticky mohla zpracovat o víkendu...teoreticky ;-). Myslím, že to jsem snad doma. Teoreticky. Report je teoričtější, ale chtěla bych si udržet včasnost mých dvou posledních (ne, to nezahrnuje ten z FFka, tomu se chci vyhnouti ;-)). Mno....chtěla bych :).

Guitar Hero a Wii zdar :D !
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Důvod, proč jsem se já nevyskytovala v baru byl ten, že jsem dvakrát po sobě byla večer na promítání (hromadné sledování Sirotčince bylo super :D) a hlavně nesnáším kouření. V baru je pak děsně zakouřeno, vydýcháno, není si kam sednout a lidi se musí přeřvávat. Ale i tak jsem se tam vyskytla dost často, takže jsme na sebe měly spíš smůlu.

Můj report je ve stádiu vývoje, píšu to z vypětím všech sil - jsem u pondělí, tak snad se mi to povede ještě teď dopsat, poslat kucixovi a doufat, že on bude mít čas to dát na web v nějakém přijatelném časovém rozmezí. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shial: No jen aby. :lol: :lol: Ale tohle bysme meli posoudit my. :lol: :lol: Ukaz ty odstranene fotky, napis proc a my s tebou budem souhlasit. :lol:
A Sirotcinec. :rflmao: Ty reakce hromadne publika. :rflmao: Doufam, ze to na FF bude. Klidne bych se na to kouk znova, ale ted bych vic sledoval lidi. :rflmao:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Závidím všem, co si včera mohli dovolit spát až do odpoledních hodin. Já musela vstávat ve 3:30 a absolvovat tříhodinovou cestu vlakem :(. Jak se mi to podařilo netuším, z dopoledne si toho moc nepamatuju :D

Shial: Příště se od tebe budu držet dál :D. Na tvých fotkách jsem mnohem častejš než bych si představovala..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron