Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony KoprCon 2008

KoprCon 2008

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 30.11.2008 14:23:12
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se právě vrátil z letošního a zároveň mého prvního KoprConu, musím říct, že akce to byla poměrně vyvedená. I přes mou povahu Vrátkaře jsem v pohodě přežil naprostou absenci SG a vlastně mi to ani nevadilo :) . Akorát chvílema sem si se svým tričkem SGA-P mezi samýma Star Warsakama, Trekkies a Potterovci připadal jako černá ovce :D . Dneska jsem tam viděl akorát jednu slečnu co měla na tašce placku SGA-P fanklubu, ale už nějak nebyl čas zeptat se na přezdívku :).

Jinak pro příští ročníky Vám můžu návštěvu určitě doporučit, přece jenom ta atmoféra je trochu domáčtější, už jenom kvůli počtu účastníků, který se tuším pohyboval někde pod 200.
K večeru snad nahodím na Blog, který mám v podpisu, nějaké ty fotky, kdyby někoho zajímalo, jak to tam vypadá.

Byli jste tam někdo? Pokud ano, tak pište své dojmy :)
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 30.11.2008 17:40:14
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zoidy: Tak ta slečna s plackou jsem nejspíš byla já :D kromě toho jsem dnes měla i fanklubový tričko (reklama musí být :D )

Letošní Koprcon byl už mým třetím a vypadá to, že i nejlepším. Hlavně galavečer byl nej za ty tři roky :laugh: A Kufr taky neměl chybu :D

Byla to prostě bomba a můžu všem vřele doporučit :wink:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 30.11.2008 18:37:07
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No super, tak aspoň vím s kým jsem měl tu čest :) . Další přezdívka má svou tvář :), škoda že sem si tě nevšiml dřív, v té záplavě Trekkie, StarWarsaku a Potterovců bych si rád promluvil s nějakým tím "normálním" Vrátkařem :) .

Já měl fanklubové tričko včera, tak nevím jestli si mě třeba taky nezahlídla :) .
Jinak galavečer byl velice povedený, klasika tancující StormTrooperi byla pořád fajn, no potom ty hlášky a další tanečky fakt super. A nakonec ta soutěž, jenž se týkala toho, která slečna bude mít barvu spodního prádla v barvách Star Wars, mě teda dostala :D . Zvláště ta holka co stála za sklem z venku a svlíkla se do podprsenky v té nehorázné zimě a pak si tam v pohodě stálá a všichni na ní koukali :rflmao: .
Natáčel jsem to, nebo spíš jsem se o to snažil, ale v té chvíli už jsem byl trochu mimo :) , takže jsem asi zapoměl zmáčknout natáčení a tudíž z té soutěže zrovna nic nemám natočené :( . Každopádně příští rok jedu zase. Teď bude vlastně za chvíli KravataCon takže aspoň se je na co těšit :).
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 30.11.2008 19:40:35
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já hlásím, že jsem na KoprConu žádné fanklubové tričko neměla. Ale i tak byl KoprCon bezva.
Obrázek

Příspěvek 30.11.2008 21:28:21
Oshiraban Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Kopřivnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já měl v plánu taky jít, ale ňak my to časově nevyšlo :(
Jake to aspoň bylo?
V životě je mnoho otázek, ale málo odpovědí.

Příspěvek 01.12.2008 12:59:20
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oshiraban: jak by řekl jistý Doktor: Fantastic! :bravo:

Až se dokopu a sepíšu report, tak sem hodím link :)
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 01.12.2008 15:54:38
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super, ten report si určitě přečtu ;-).
Jinak byla tam taková pěkná přednáška, jejíž smysl spočíval v tom, že byly otázky z Harryho Pottera typu: "Jaké je zaklínadlo na otevření dveří", nebo "čeho se nejvíce bojí Ron" apod. a vy jste měli vždycky vymyslet takovou odpověd, aby byla co nejvtipnější a spojená s vaším oblíbeným světem.
Akorát, že mezi diváky očividně nebyl žádný fanoušek Doctora Who, neboť moje odpovědi typu:"Jaké je zaklínadlo na zhasnutí hůlky - Exterminate!!!!!" Nebo "čeho se nejvíce bojí Ron? - Sonického šroubováku" zůstaly ve většině případů nepochopeny :) . Jinak jedna z nejlepších odpovědí: "Jaký dárek by si Brumbál přál k Vánocům? - Kondom s příchutí citrónové zmrzliny."
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 16.12.2008 21:46:14
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trvalo to, ale nakonec jsem se dopsala až na konec a report je hotov :D

http://www.before-sleep.ic.cz/report-kopr08.html


Toho roku 2007 v nadpisu, jksi mi to ujelo a teď se mi to nechce opravovat :oops:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony

cron