Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Fedcon 18, 1.-3. května 2009, Bonn

Fedcon 18, 1.-3. května 2009, Bonn

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když tu má téma Pegasus Con, proč by nemohl mít i FedCon, když na něj jede část osazenstva :)

Hosté:
http://fedcon.de/pages_en/fed18/guests.php#content


cena:
http://fedcon.de/pages_en/fed18/price.php#content


já osobně se na tento Con strašně těšim, protože tam budou herci z několika seriálů :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěla jsem to založit, ale říkala jsem si, jestli to nebude zbytečná provokace :D
Každopádně, bylo by fajn trochu podbrobněji se pak někdy ještě domluvit na tom ubytování.
A jo, možná, jen možná, to vypadá, že s Blancou budeme mít odvoz i domů. Táta říkal, že by jeli s mámou do Bonnu brzo ráno autem a večer by nás vzali domů.
Jak dlouho trvá odtud cesta do Bonnu? (odtud jako Most, Louny... :))

Já se těším, i když absolutně netuším, kde na to vezmu :lol: Ale tedy počítám, že mi z Londýna peníze zbudou a měla bych mít od ledna práci.
Ale asi vynechám v autogramech a focení většinu ST herců (kromě Connora), protože u těch je šance, že se tu objeví. Robert Picardo už tu navíc byl.
A Aarona Douglase už mám taky, i když jen autogram. A zrovna s ním bych se vyfotit chtěla :) Takže zbytek BSG, Chris Judge a Adam Baldwin. Což už samo o sobě bude dost. :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to 580 km, takže počítám tak určitě šest hodin a museli by jsme vyražet dost brzo, protože se otevírá už ve dvanáct (nebo jet den předem a zaplatit si o jednu noc víc...)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já bych se snad byla schopná dostat aspoň do Mostu na tu šestou, ale nevím, jak Blanca. Docela to asi bude na palici, ještě se tam zorientovat, nevyspalí... :scratch: Tak podle ceny hotelu, ale možná by se v tomhle případě ta noc navíc i vyplatila. Ale to mluvím z sebe.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hotel co jsem nasel, je to pet minut pesky na U-Bahn a pak asi pet stanici tou U-Bahn (nejblizsi hotel byl tri stanice U-Bahn) je za 36 Euro na noc...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už je program:

http://www.fedcon.de/pages_en/fed18/programm.php#content


Tak nějak pochybuju, že budeme mít čas se najíst nebo i jen dojít na záchod :scratch: Naštěstí se to tam moc nekříží. Budu muset napsat Christine, aby nám tam dělala průvodce, protože se tam v tom upřímně moc nevyznám. :smile:

Nemůžu uvěřit, že je to už za necelý měsíc! :yahoo:

Ale teď koukám, že tam není Adam Baldwin! To si ze mě dělají srandu! :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony

cron