Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Scon 2009

Scon 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.1.2009 01:25:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Supernatural :yahoo:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 04.2.2009 22:34:24
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na stránkách nějaké změny proběhly. Již je trošinku znám program..
Takže se začínám těšit a těšit.
Zopakuji svou výzvu : Jede se mnou někdo z Ostravska autem?
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 05.2.2009 00:16:11
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prográmek, super. Začínám mít trochu chaos v tom, co přednáším :D A to mám jen dvě přednášky. Na FFku bude sranda :D
Každopádně Pegasus 4 původně (asi) v plánu nebyl, ale když už tam je...můžete se holky přidat a pojmeme to interaktivně. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.2.2009 00:33:52
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
„ Squee! jméno herce
„ Ano, ano! Squee! jméno herce je nejlepší!“
...
Tak tam nesmim chybět :rflmao:

Už se plní seznam reglých. Myslim, že nestihnu všechny ty lidi, se kterýma jsem si domluvil meeting ani pozdravit :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 05.2.2009 15:40:12
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: No zrovna včera jsem koukala, kdo přednáší P4 a taky mě to mohlo napadnout, že ty. Každopádně neboj, mě jisto-jistě budeš mít v první linii (ale někdo bude muset sedět vedle mě a držet mi pusu, abych furt něco nepoznamenávala :oops: ) :D

Příspěvek 05.2.2009 20:19:09
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotko:Do P4 s tebou klidně půjdu, když budeš chtít. Jinak snad na tu přednášku nebudu moct jít, protože bych určitě měla pořád poznámky, i kdyby mi někdo držel pusu ;-)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 05.2.2009 20:30:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já popravdě ani nevím, jak to udělat. Asi to bude jedna velká improvizace, tak proč ne :)
Spíš se soustředím na tu přednášku o Supernatural, protože je tam spousta věcí, které je potřeba říct a ukázat :)
Škoda, že ji nebudu moct zopakovat na FFku :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.2.2009 22:13:16
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Něco vymyslíme...
Proč nemůžeš Supernatural zopakovat na FFku?
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 05.2.2009 23:05:31
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Protože je to úvod a ten už tam někdo dělá. :) Ale napsala jsem pořadatelkám, protože jsem koukala, že zatím na ty dva dny, co SN má, mají asi jen pět přednášek. Jelikož ty seriálové Jukeboxy jsou náročné spíš na shánění znělek, než na samotný obsah, tak si k těm třem přednáškám asi vezmu ještě jednu ze Supernatural :)
Napadlo mě téma "Historie rodiny Winchesterových", protože to se 4. sérií dostalo nový rozměr. Takže na FFku budu spoileroidní :D
Ale to je u Sconu OT :) Pardon :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.2.2009 11:23:23
PC.Land Airman
Airman

Příspěvky: 70
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já samozřejmě jedu a tentokrát beru kobercovku :)
Cmdr. Black HMS Phantom - Chief Engineer

Příspěvek 08.2.2009 15:08:22
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Dobrá/špatná zpráva (nehodící škrtňěte :D )
Asi pojedu taky :D
Obrázek

Příspěvek 08.2.2009 15:18:34
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blacku věřím, že jsi to chtěl spíš napsat takhle: :lol:
Tak dobrá zpráva
Pojedu taky
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 11.2.2009 16:25:04
Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já tedy budu určo taky, loni jsem byl na návštěvě a bylo to super. A přeci jen je to v domácím prostředí. :jako: Možná letos s Vámi zůstanu pro švandu i přes noc, i když bydlím dva bloky od Svatoslavky. :whistling:
*MORPHEUS*
Obrázek

Příspěvek 21.2.2009 09:59:16
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čau mám dotaz :D na scon.cz se píše něco ve smyslu , že vstupenky se daj koupit předem na 3 dny za 270kč a na místě za 350kč na 3 dny tak jen jak to de objednat předem? :D už tam sem přihlášenej ale nikde mi to myslim nic nenabídlo :D no a nebo to teprv bude a já panikařim o 1 měsíc dřív?

Příspěvek 21.2.2009 10:07:39
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stačí když jsi předem přihlášený, všechno se platí na místě. :wink:

Příspěvek 04.3.2009 17:59:07
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jede někdo ze Severní Moravy autem a má místo?

Jestli by nevzal jednoho člověka s báglem za příspěvek na benzín. :)

Příspěvek 04.3.2009 18:25:32
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čau mám dotaz ohledně sconu.Chci tam ject,ale je mi 14 a mama se mě ptala jak to bude jako jestli tam nekdo prebira zodpovednost za 'deti'.Treba na taborech sou naky vedouci atd tak jak to je tady? me se tam nechce moc s mamou a nwm ani jestli by mohla :) nebo este naky blizsi info se objevi na strankach nebo nekde jinde?

Příspěvek 04.3.2009 19:08:23
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi tě zklamu, ale každý, kdo tam jede, zodpovídá sám za sebe. Pořadatelům už to dává takhle hodně práce, než ještě zaměstnávat něco na způsob vedoucí. To není jejich práce ani cíl conů. Jediné, v čem tě můžu ujistit, že se tam nefetuje ani podobné hrůzy, lidi jsou slušní a respektují se. Samozřejmě se najdou výjimky, které občas nějaký bordel dělají, ale není to nějaký výrazný problém - třeba jdou jenom hodně pozdě v noci spát a hlasitě mluví a smějí se. V případě Sconu, který je opravdu malý con, tohle snad ani nehrozí.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.3.2009 18:31:43
PC.Land Airman
Airman

Příspěvky: 70
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak lidi doufám že mi budete držet místo v SGA třídě :)
Cmdr. Black HMS Phantom - Chief Engineer

Příspěvek 11.3.2009 11:19:14
Aldy Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Masster33 píše:
Čau mám dotaz ohledně sconu.Chci tam ject,ale je mi 14 a mama se mě ptala jak to bude jako jestli tam nekdo prebira zodpovednost za 'deti'.Treba na taborech sou naky vedouci atd tak jak to je tady? me se tam nechce moc s mamou a nwm ani jestli by mohla :) nebo este naky blizsi info se objevi na strankach nebo nekde jinde?


Zdravím, dovolím si na toto odpovědět. Jsem nesmírně rád že na Sconu bude i "mladá krev", sice nám to jako organizátorům přináší trochu zodpovědnosti navíc, ale s tím jsme smířeni :-)
Když jsem začínal jezdit na cony, bylo mi ještě méně než teď tobě a z vlastní zkušenosti mohu prohlásit, že nejlepší řešení je vzít rodinu sebou a usadit ji někde na promítání (aneb tak jsme to praktikoval já .-) Dokonce myslím, že by nebyl poblém pustit maminku zadarmo, aby si to obhlídla a zhodnotila sama.
Ale jinak se přidávám ke zdejším výrokům, Scon je con rodinného typu, takže žádně excesy se obvykle nekonají.

Příspěvek 11.3.2009 18:37:02
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A nebo to dopadne jako u mě a maminka se stane scifistkou :) a bude jezdit na cony ráda :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 21.3.2009 15:26:10
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Ashraku zatím jsem takovýhle úkaz moc neviděla, že by se rodiče zapojili do sci-fi... ale zázraky se dějí.
A mimochodem taky se hlásím do první linie na Sconu :smile: u toho prostě nemůžu chybět 8)
Neodporuj pokušení! Všechno vyzkoušej a dělej to, co ti nejvíce vyhovuje.
Vidíte věci a říkáte, proč? Ale já sním o věcech a říkám, proč ne?
G.B. Shaw

Příspěvek 22.3.2009 21:32:11
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já už ho právě viděl, mám to 2x doma :-D
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 24.3.2009 12:39:41
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 13:40:06, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 25.3.2009 20:44:18
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zákon schválnosti - onemocněl jsem, takže se na Scon nedostanu :(
Tak si to tam všichni užijte - sned se uvidíme na FFku :wink:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron