Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Scon 2009

Scon 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.3.2009 00:33:27
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem si zase v neděli při stěhování hnula se zády. :roll: Takže bude hodně zajímavé to spaní na zemi. Chvíli jsem uvažovala, že bych se ukázala jen v sobotu, ale nakonec přijedu v pátek, tak snad budu v neděli schopná se hýbat... :)
Jinak můj "Pegasus 4" je už v pátek v osm večer, tak snad nebudu přednášet v prázdné třídě. Celkem by mě i zajímalo, co tam budu říkat...:scratch:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.3.2009 11:51:45
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já nakonec nepojedu :( Moc práce a málu času. Užijte si to tam :wink: A pak poreferujete :D
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 26.3.2009 14:43:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anijsho, to je vážně škoda :( Můžu na své přednášce použít téma a fotky "Anijsha s cedulí"? :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.3.2009 15:14:30
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Jasně, můžeš. :) Aspoň nějak tam budu přítomna :D Že příjdu o tvoji přednášku o P4, je jedna z věcí, které mě mrzí. Na chvíli se vrátit nazpátek :?
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 26.3.2009 15:31:39
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hele od kolika to zejtra je? ja sem se koukal na stranky ale cas tam neni :D ja jen jestli si mam nechat udelat propustku ze skoly :D :D :D

Příspěvek 26.3.2009 15:48:32
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
registrace je od 17-ti :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 26.3.2009 15:48:51
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakra, rychlejší :-D. Každopádně See ya all tomorow... :yahoo: :yahoo:
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 26.3.2009 15:52:55
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Momentálně svojí možnost účasti vidím tak na 50% :?
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 26.3.2009 16:00:29
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser: Ale nééé :?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 26.3.2009 19:29:30
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
K čertu s tím :( Tak jsem se těšila a ono nic. :( Místo abych jela na Scon, budu muset jít na školení kvuli brigády. :-( tohle člověka vážně může naštvat. Že si všichni musejí vybírat takové blbé termíny :? . Takže všem přeju hodně zábavy a užijte si to. Já Vám budu jen tiše závidět.
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 26.3.2009 19:40:16
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to je škoda. :-( Nějak nám naše řady řídnou. :-(
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 26.3.2009 20:15:44
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to smůla, doufám, že už nikdo svou účast nezruší.

Jinak Ostraváci vyrážení vlakem 12:10 ze Svinova, kdyby se ještě někdo chtěl přidat. Předpokládaný (známe dráhy) příjezd do Vršovic 15:49. Kdyby nás chtěl někdo vítat. :lol:

Příspěvek 26.3.2009 23:59:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tou dobou budu já akorát vycházet z domova. :D Takže já vás neuvítám, ale dorazím do Prahy někdy v 17.20 na Florenc, jestli se nebude v tu hodinu někdo potloukat kolem... :wink:

A hádejte co - den před conem a mě začíná bolet v krku! :cheers: Už jsem myslela, že tradice bude porušena :lol: Ještě štěstí, že mám pak pondělí na zotavení.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.3.2009 11:21:06
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak již jsem doma. Scon byl skvělý, úžasný, dokonalý...a prostě ještě moc dalších takových přívlastků by mohl bez problémů dostat. Moc ráda jsem zase všechny viděla a taky jsem zase poznala nějaké nové lidi, což je taky naprosto super. Co mě ale mrzí je, že jsem musela tak brzy vypadnout, abych stihla autobus přímo k nám, takže jsem se ani nerozloučila, neboť kolem nebyla jediná bdělá duše :D

Příspěvek 29.3.2009 14:06:36
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak ja sem prijel vcera vecer asi okolo 23:00 a asi pred hodinou sem se zbudil :D no a pocity z meho prvniho sconu byli super :) naky lidi sem si zapamatoval ale vetsinu ne :D hlavne me mrzi to ze sem nebyl dneska,protoze ty obrazky co tam byli na zdech se mi moc libili :D nesli by nekde koupit? :D :D :D jo a na FF jedu urcite :D
EDIT: mimochodem ja byl ten prcek s tim napisem na zadech HALLOWED ARE THE ORI a byl sem na pokoji jak byla klenotka,mozna tar-ara(parkrat sem ji tam videl pres den a vecer sem cumel do stropu tak nwm jestli tam sla spat :D ),a este si pomatuju vlad dracula :D tot ma kapacita na jmena. :D :D :D

Příspěvek 29.3.2009 19:17:12
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem už nějakou dobu doma. Tohle mě ničí... sotva si člověk všimne, že con začal, už sedí doma a zírá do zdi, aniž by tušil kde je a co se děje. :shock:
Scon byl samozřejmě úžasnej. :D Většina věcí se mi nejspíš teprve vybaví, v tuhle chvíli vzpomínám nejvíc na perfektní galavečer. Představení se opět moc povedlo a zapojení našeho Pána mě dostalo :lol: (mimo jiné samozřejmě :)).

Jo a pánové... Zoidy, Lazy (případně další :wink: :D), jestli teď jste byli sexy, těšim se, až na FF budete seeeeexy. :smile: :lol: Škoda že jsem zapomněla na to písemný potvrzení. :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 29.3.2009 19:34:32
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Masster33 píše:
EDIT: mimochodem ja byl ten prcek s tim napisem na zadech HALLOWED ARE THE ORI a byl sem na pokoji jak byla klenotka,mozna tar-ara(parkrat sem ji tam videl pres den a vecer sem cumel do stropu tak nwm jestli tam sla spat :D ),a este si pomatuju vlad dracula :D tot ma kapacita na jmena. :D :D :D


Tys lezel u toho fotbálku?

Jinak já se taky hlásim s návratem :) Fotky se právě uploadují na FB :) sem je hodim az si nainstaluju nejaky rarovaci program a nekam to uploadnu :-D
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 29.3.2009 20:09:09
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
j ja lezel u fotbalu kde ty ashraku? :D no a na jakikoliv fotke ze sconu se tesim :)

Příspěvek 29.3.2009 20:14:09
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja taky kousek od fotbálku, někomu jsem tam v noci málem ukopl hlavu (ležel jsem tam vedle ty matrace od Nefertiti, měl jsem NB od Della)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 29.3.2009 20:19:46
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
aha tak to sem se ptal asi tebe jestli nemas sg-1 multi dabing :D a tys rek ze j ale ne tady :) je to tak? nebo sem uplne mimo? :D

Příspěvek 29.3.2009 20:24:59
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem už doma :) Mrzí mě, že jsem se nestihla vlastně s nikým rozloučit (kromě Blancy), ale někteří lidi odjeli ráno, a vůbec to asi na Sconu dost dobře nejde se rozloučit se všemi. Hlavně tedy když mi přijížděla tramvaj, já se ohlédla a za mnou šla akorát Džejn a zbytek se zasekl někde u křižovatky :smile: Za to se omlouvám, ale vyšlo mi to docela akorát, a kdybych čekala na další tramvaj, tak bych to asi nestihla. :(
Bylo to bezva, ráda jsem si pokecala s lidmi, a vlastně nepotkala nikoho nového :scratchanym: To je snad poprvé, co se mi to stalo. :D
Ale tyhle víkendové cony, to není ono, nikdy nestihnete všechno.
Zvlášť ráda jsem ale zase viděla Mc a Ness, i když ani s nimi jsem se nestihla rozloučit. :wink:
Report (ono zase není tak moc o čem psát :scratch:), zkusím napsat v úterý mezi semináři. Mám tam asi tři hodiny čas, tak se to pokusím stihnout. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.3.2009 22:11:17
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Scon byl parádní. Možnost strávit zase nějaký čas s takovou spoustou bezva lidí jsem si náležitě užil. Co jsme se zase nasmáli, tak to nejde ani spočítat. :D Už se těším na příští akci. :wink:

PS: Tentokrát i přes 20min zpoždění IC z Prahy doprava klapla docela bez problémů. :)

Příspěvek 30.3.2009 00:14:00
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hexx píše:
Jo a pánové... Zoidy, Lazy (případně další :wink: :D), jestli teď jste byli sexy, těšim se, až na FF budete seeeeexy. :smile: :lol: Škoda že jsem zapomněla na to písemný potvrzení. :D


No to si teda piš, že budem ještě víc sexy :-D. Písemné potvrzení není potřeba, jednou sem řekl, tak se taky tak stane :-P. Akorát ještě musíme vymyslet taky něco zajímavého pro Vás :-D. Jo a velice mě mrzí, že jsme se na té křižovatce při loučení zapoměli naposledy šťouchnout, takže dodatečně:
pro Shial, Hexx a Džejn: "ŠŤOUCH" :-D. No doufám, že až zítra (dneska) dojedu domů, tak už budou fotky :-P. A hned po návratu nahraju na facebook video s názvem: "Shialino oko" jak jsem slíbil :-D.
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 30.3.2009 04:06:05
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se vrátila, vyspala a celý večer/noc se snažím o co nejmírnější přechod k "normálu" (aneb brouzdám po netu po sci-fi věcech a pouštím si díly seriálu ;-)).
Scon byl VÝBORNÝ :yahoo: . Skvělá společnost, skvělá atmosféra, na poměr program/pokec si rozhodně nestěžuju a ...to ostatní bylo taky úžasný :D. Mno, chtěla bych toho říct víc...tak potom v reportu ;-).

PS: Na mé volání skrze oba komunikátory začali konečně odpovídat...jak jsem předpokládala, na Atlantis se děsně ožrali, protože jsem byla pryč a dlouho vyspávali. Probudili se jako první, takže dostali jen pěknýho sprďana a byla velmi omezena dodávka alkoholu. Sheppard dostal trest, že vydrhne celou řídící místnost. Ovšem ostatní čistí chodby...;-). Na DS9 se probudili později, takže nejen drhnou celou stanici zevnitř, ale i zvenčí a zakázala jsem používání holosimulátorů do odvolání...plus omezení alkoholu a Quarka jsem šoupla do vězení, aby jim žádný nepropašoval ;-).
To je snad odnaučí neozývat se celé dny! :wink:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 30.3.2009 12:03:05
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No... všecko co bych chtěl ke Sconu říct, už tady je snad omezím jenom na: "Ať už je červenec!" :lol:
tady jsou moje fotky a videa:
http://leteckaposta.cz/714018225

Pomeranč: Tentokrát si dovolím nesouhlasit. Tramvaj mi o 2 minuty ujela a já tam pak musel 20 minut čekat. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron