Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz v Přerově :)

Sraz v Přerově :)

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.2.2009 11:40:55
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jéé, já chci taky. 14.3. je fajn, píšu si do diáře, snad nebudu muset do práce. A vlastně i kdybych musela :-D Jéééé, já se už moc těším :P
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 21.2.2009 11:47:58
rionek Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No sraz v Přerově vynikajici napad :) :)

Příspěvek 25.2.2009 16:45:57
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
počítání oveček:
Anijsha, Leja, Mooony, McBeck.C, Sa Nata A Na, acfp + 2, Lirael
henzis, ermendil, Pomeranc, Telff, .PhanTom., Azgaroth, Colonel LAZYjohn, Slejtr, rionek, Scream
+ organizátorky
Doufám, že jsem nikoho nazapomněla, omylem nepřidala a podobně - pokud ano, křičte, časem si vás někdo všimne :twisted:

Důležité upozornění: (taky odpověď Slejtrovi)
Na 13:00 je sraz schválně, nemůžeme totiž zaručit program od 2 ráno (kdy zavírají většinu podniků) a zatím se nám nedaří najít slušný nonstop (nebylo kdy, ale pracujeme na tom), kde by se dalo přečkat než opět pojedou spoje. Takže je možné, že vás poženeme na dopravní prostředky směr váš domov brzy před půlnocí O.-) a tím pádem, abychom si sebe trochu užili a pokaceli si, tak je lepší se vidět už dřív. Potloukat se nočním Přerovem uprostřed března není zrovna to pravé ořechové, tedy pokud nepříjdou úžasné teploty (a pak nějaké globální oteplování :jako: )

Anijsha: no, nic extra, po dvaceti rádoby vtipných názvech to mělo být - sekce "Srazy uživatelů" a náš topic "...tak už i v Přerově" :P
Slejtr: no jo, to se nezavděčíš, já do Přerova chodila taky na střední, dokonce i na základu a ještě do 3 školek a ještě navíc tam bydlím, takže taky maximálně kladný vztah :D ...a klidně dojeď kdy chceš, někde už tě odchytneme ;-)

EDIT: Doplnil jsem Screama. :D Pomeranc
Naposledy upravil Han Ellen dne 03.3.2009 15:42:43, celkově upraveno 1
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 26.2.2009 19:56:40
Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Slejtr: No...já bych jel přímo z Olomouce, páč jet až domů a pak zase zpět se mi nechce. Myslels to jako že na hromadnou jízdenku?

Kdo ještě by jel případně z Olomouce? Abychom to kdyžtak domluvili, když už jedou z Brna pokupě. :idea:

Příspěvek 26.2.2009 21:40:50
jemi Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela se divím že takovy srazy mužou být i v te naši male prdelce, ale kdyby se šlo na to rodeo a ten kulečník tak bych se dostavil

Příspěvek 27.2.2009 17:48:39
jack. Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nazdárek, až já se jednou dovím něco v čas, tak to bude zázrak (dotyčný to podle mích informací věděl a nezmínil se (PT))

ještě že tu mám informace z první ruky :love:

takže já jedu leda by mě sklátila Cholera či Malárie :D

kdo všechno jede z Brna?

Příspěvek 28.2.2009 16:48:17
Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hej, jacku.! Ještě že jedenš :) ...nevím, myslím, že z Brna jednou všichni Brňáci...Já, Leja, vůdce a další nevím ... snad to není všehcno :D :D člověk je tejden mimo a pak je z toho všeho tak mimo, že neví kde mu hlava stojí :twisted:

Příspěvek 01.3.2009 16:41:05
pip@ Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hh, v Přerově bydlí moje babička.. :D
je docela možný, že tam v sobotu 14. budu..
to bych se pak stavil.. ale je to tak na 40%...

Příspěvek 03.3.2009 16:05:39
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Počítání oveček:
Leja, Anijsha, Mooony, Lirael, Sa Nata A Na, acfp + 2, McBeck.C
henzis, ermendil, Telff (půjde už o půl šesté), .PhanTom., Azgaroth, Pomeranc, Scream, Colonel LAZYjohn, Slejtr, rionek, jemi, jack., pip@
Han + 1, PetHolly, Asuka
to mi dává dohromady nějakých 26 lidí :)

Několik věcí...
Zaprvé, původně plánovaná pizzerie
http://www.umadony.cz/
je stále v kurzu, ovšem nepodávají tam kofolu, což je trochu hloupé. Našly jsme jinou restauraci, víc v centru
http://www.restauracepivovar.cz/
kde sice není pizza, ale jinak obstojný jídelní lístek a možnost zamluvení vlastního salónku. Pokud by vás hodně trvalo na původní pizzerii, není problém, zamluvíme místo tam - je někdo takový?
V minulé aktualizaci jsme si nebyly jisté programem po 2. ranní hodině. Teď s klidem v duši oznamuji, že přes ulici od Rodea se nachází "Club Atlantis" (ano, Atlantis, víc tématické už to nejde 8) ), kde je avizován provoz až do 5:00. Dá se tam hrát kulečník, karambol, biliard (ani nevím, jestli je v tom rozdíl - nebijte mě :D) i šipky. Prostředím si jisté nejsme, nikdy jsme tam nebyly, ale nějaká špinavá putika to rozhodně není.
Takže je jen na vás, kdy budete chtít domů, jestli před půlnocí nebo až nějakým ranním spojem.

Snad jsem nic nezapomněla, když tak doplním; za organizátorky, Han :)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 03.3.2009 16:38:04
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže už se napevno počítá s tím, že to bude 14. 3.?
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 03.3.2009 21:44:36
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael: Vypadá to, že ano :)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 03.3.2009 22:26:50
henzis Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 344
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Až na to že tam čepují Zubr, kterej fakt nemusím, je to vynikající místo. Jinak U madony, jestli si to dobře pamatuji, sem prodal svoje myšáky (vojenská vycházková obuv, kdyby někdo něvěděl).

Příspěvek 04.3.2009 19:10:46
Cameronn Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravíím lidi :D ...Tak toto je prvni sraz na ktery bych teoreticky mohl dojed :yahoo: ..Nepredpokladam, ze je nekdo z Frenstatu nebo okoli, ze? :( ..Ale to by zas tak nevadilo..Na nejaky sraz sem vzdycky chtel prijid a ted se mi vyskytla taka perfecto prilezitost :wink: ,,,Je to celkem strek ale porad lepsi nez Prahaaa..Takze 14.3.2009 je den ktery se zapise do me historie :smile: (nemyslim qip) :lol:

Edit: 18 mam ale az v srpnu take by mne zajimalo kdo mi bude objednavat :rflmao:
Naposledy upravil Cameronn dne 04.3.2009 19:33:39, celkově upraveno 1

Příspěvek 04.3.2009 19:20:20
Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Brňáci: Jukla jsem na vláčky a našla jsem jeden, který jede 11:02 a je to rychlíček a ne courák, jede celkem krátkou dobu, bez přestupů, ale radši jukňete na IDOS. Co vy na to?

Cameronn: Budeme tě čakat :D

Lirael: Jůůůůůů, ty přijedeš! Supééér!!!

Příspěvek 04.3.2009 20:21:45
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Počítání oveček:
původních 26 + Cameronn :)

henzis: To že se na dobu oběda jde do restaurace, která sousedí s pivovarem a ještě se jmenuje Pivovar nemusí nutně znamenat, že už tam si dáš hned pět piveček, jde se potom to dvou dalších hospod, kde už bude větší výběr ;-) (a teda není ještě pořád jisté, že se tma půjde :oops: )

Cameronn: všude kam jdem se podává nealko a pak musíš spoléhat na dobrotu přísedících :pst:
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 04.3.2009 22:42:59
Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Han Ellen: Téda do tolika škol v přerově, upřímně tě lituji (navic jestli si ciste nahodou nechodila do te same stredni jako ja) ne žertuju ja jen že mi stačila reportáž v televizních novinách z me stredni jak nasávají v hodine nakou krabicovku v tom prerovskym alkoholovym spolu bo jak se jmenovali a vim ze vse pri starym :D

Takže ta hospoda není součástí toho pivovaru? :D jak sem videl to umisteni tak sem myslel ze to s nim ma urcite neco spolecnyho.No urcite bych asi zaridil nakou rezervaci jak vidim ten pocet, mozna i pulku hospody :D takze prozatimni plan mate takovy ze po obede se pujde do hospody? No plne duveruji vasim organizacnim schopnostem :)

Azgaroth: Je to jedna z moznych variant ale to by nas muselo jet z OL vic a museli bysme se domluvit.Ja totiz premyslim ze bych prijel rychlikem o trochu pozdeji.Myslim ze obeda se klidne vzdam :wink: nicmene kazda sleva by byla samozrejme vitana 8)
Obrázek

Příspěvek 05.3.2009 12:30:45
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Han Ellen: Aj, tak to si jednu ovečku odečtěte :( 14. se tam nedostanu.
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 05.3.2009 16:52:10
Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To si děláš srandu! :cry: :cry: Je to děsná škoda, že se nadostavíš :cry: :cry:

Příspěvek 05.3.2009 18:20:19
jemi Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Newim kdo zjištoval tn atlantis, je to sice dobrej název vzhledem k povaze srazu ale jako přerovák znalý hospod mužu říct že to opravdu není dobré místo, zaprvé je docela malá knipa a taky je to trochu jen pro známé, hrává se tam liga v šipkách a schází se tam stálá parta lidí co nemaj rádi když je tam nekolik lidí navíc

Příspěvek 05.3.2009 21:53:00
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Počítání oveček:
původních 27 - Lirael => 26 :( škoda, snad jindy...

Slejtr: to nevím.. zjisitíme na srazu ;-)
ona je to restaurace hned vedle, ale přímo pod pivovar nespadá si myslím, ale je pravda, že nic jiného, než Zubra, kterého vaří vedle, tam nepodávají O.-)

jemi: Uznávám, že nevím jak to vypadá vevnitř, nikdy jsem tam nebyla, ale bohužel pro sraz je to jediné trochu slušné místo, ne přilíš daleko od nádraží, které má otevřeno dýl než do půlnoci (no, jo, jsme jenom malý Přerov :oops: ). A to že se tam schází jedna parta... zvenku to vypadá dostatečně rozměrně (myslím i s místem na šipky a kulečník), takže se tam snad vejdeme.

Ovšem nikoho tam nenutíme, pokud se rozhodnete jet domů dřív, nevadí, i my půjdeme rády domů se vyspat :P
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 06.3.2009 01:06:16
jemi Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
blizko od nadraží?? pokud vím atlantis je je u bazenu nad tou druhou čajovnou taškentem a videopujčovnou, to už to rodeo je lepší, pokud de o knipy myslím že jedna z nejlepších je v přerově kotelna a pokud chcete i naky ty hry tak na kotelne je jen fotbálek ale třeba na trumfu což je přijatelnější cestou z nádraží tak tam je taky kulečník šipky i bowling, a dole je asi malá hospudka s nejlepším kulečníkem v přerově, promin atlantis fakt nedoporučuji

Příspěvek 06.3.2009 12:58:33
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jemi: Tak kde je kotelna, to se přiznám, že nevíme, vzhledem k tomu, že "celý život" chodíme na Rodeo a co se Trumfu týče, tak je podle mě přibližně stejně daleko od nádraží, jako Atlantis (případně Rodeo).
Co je ale nejdůležitější, neřekly jsme, že program (místa k posezení) je pevně daný a ani vlak přes něj nejede. Vzhledem k tomu, že na Trumfu jsem byla jen dvakrát v životě, protože je to na opačném konci města, tak je logické, že to tam moc neznám, ale pokud tam jedou nonstop, klidně se potom můžeme přesunout tam.

Jakékoli návrhy jsou vítány. Děláme sraz poprvé, velkou část lidí neznáme a nevíme, co je zajímá a čemu dávají přednost, to už musíte vy sami říct, co chcete. My to bereme dle vzoru z Brněnských srazů... nejdeme se tam ožrat do němoty, ale pokecat s přáteli a lidmi, co mají společné zájmy. Takže pokud někdo plánuje se střískat, bránit mu nebudeme, ale námitky stylu: Tohle pivo nepiju, chci se ožrat jiným, budeme velice úspěšně ignorovat.

Takže pokud komukoli cokoli nevyhovuje, stačí, když se jen ozve a my se pokusíme vyhovět všem. V opačném případě pak nechci slyšet žádné stěžování si.
Obrázek

Příspěvek 08.3.2009 08:21:39
Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cameronn:
Zdravím, pokud se ti podaří dostat se na ten sraz toho čtrnáctého, tak to bude docela super, protože čirou náhodou já jsem z Frenštátu a okolí - přesněji z Frenštátu :ok:

Příspěvek 09.3.2009 18:04:53
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Opět přináším nějaké novinky ohledně srazu...
Počet: se ustálil na 26 lidech, zatím nikdo neubývá ani nepřibývá, takže snad vás zhruba 20 opravdu dojede :D
Program: v restauraci Pivovar máme zamluvený salónek pro cca 25 lidí a doufáme, že všichni, kdo se chystají jít sem na oběd budou kolem 13:00 (nejpozději 13:15) v Přerově na vlakovém nádraží (vlakové i autobusové jsou téměř u sebe, takže pokud někdo pojede busem, není problém).
Zhruba na 18:00 máme na Rodeu zamluvené stoly a dál už se děj vůle boží... (lidsky řečeno - program se bude odvíjet podle počtu pozůstalých účastníků) :evil:

Snad jsem nic nezapomněla, v sobotu naviděnou :)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 09.3.2009 22:43:50
Telff Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak já hlásím mírné zpoždění, dostavím se až kolem (čti po) druhé hodiny, nejspíš zaroveň se Slejtrem, tak zkuste v tu dobu být co nejvíc nápadní, ať se najdem ^_^

Toto je spoiler!!!:
já už nic rači neříkám :rflmao:
Naposledy upravil Telff dne 13.3.2009 15:59:43, celkově upraveno 3

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony