Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 06.4.2009 20:35:45
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, vyspat...jak jsem byla zničená jen po Speciálu, tak se bojím, že na FFku už bych asi opravdu kousala. :smile: Jsem zvyklá jet dost nadoraz, ale jelikož před a po FF nebudu mít žádný odpočinek (předtím práce a zkoušky, po něm zase práce), tak se tam zkrátka někdy přes den zavřu do pokoje a pokusím se aspoň na pět minut vypnout :)

Ale bude vás míň, tak třeba dostanete malou útulnou třídu, kde nebudou cizí lidi :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.4.2009 21:11:16
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já bych taky možná raději volila malý pokoj pro dva lidi, ale na druhou stranu, jak se znám, tak bych tím naprosto ztratila kontakt se všemi ostatními lidmi, kvůli kterým hlavně na FF jedu, a taky je to na mě moc drahé. Nemůžu si dovolit zaplatit skoro dvakrát tolik, jako když budu spát jen ve spacáku. Si holt budu muset pořídit nějakou měkkou podložku :D
A rezervovat místo u Nappyho v autě (i pro tu podložku, jak znám Nappyho nafukovací auto) :rflmao:

Příspěvek 06.4.2009 21:11:40
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já už se na to dívám i z toho hlediska, že FF je pro mě prostě dovolená. Takže chci aspoň minimální pohodlí. :) Musím říct, že už se nemůžu dočkat. Jak se teď tak oteplilo, tak na mě úplně dýchla letní atmosféra. :D

Příspěvek 06.4.2009 21:15:10
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak se to dá taky brát. Taky jsem se na to tak dívala, ale nakonec zvítězil ten Strýček Skrblík ve mně :D Navíc na sebe musím být tvrdá. Jsem ještě mladá a deset nocí na zemi prostě musím vydržet. :twisted:

Příspěvek 06.4.2009 22:16:31
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
*rejp* Ja uz jsem proste na to spani na zemi moc starej *konec rejpu*

ne ale souhlasim jak s Klenotkou tak s Pomerancem, stejne jsem s lidma ve tride moc nevidel, vetsinu jsem potkaval mimo tridu, a ja kdyz spim na zemi tak se poradne nevyspim a pak chodim spat jako prvni, coz je docela na houby protoze clovek prijde o veskerou srandu...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 06.4.2009 23:03:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S tím, že na spaní na zemi už nemám věk jsem tu taky chtěla začít, ale pak jsem si to rozmyslela :D Každopádně je to přesně jak říká Ashrak.

A už jsem zaplatila! Teď ještě sehnat Saavik, aby se taky přihlásila a zaplatila. :)
Případné volňásky budu řešit až na místě. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.4.2009 19:37:08
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak přihlášeno - zahajuji těšící se mód :D
Obrázek

Příspěvek 11.4.2009 11:29:16
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja jdu do spacaku, ma to svoje kouzlo. A navic stejne moc spat nebudu, takze by to byl zbytecny vydaj :D Uz takhle tam necham zase strasne moc penez za to abych se citil najedeny a nemel zizen ;) Jinak doufam, ze nam to s tim spikem konecne nejak vyjde.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 11.4.2009 21:27:25
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já též mířím na spacák a tak zbyde na to pivko....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 13.4.2009 00:32:00
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem tam taky, a budu tam konečně od samého začátku do samého konce 8)

Zničení těla během nelidského spaní na podlaze vyřešeno zakoupením bytelné gumové matrace :yes:

Příspěvek 30.4.2009 15:32:05
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huh, tak když jsem se ujistila, že bude i třída pro nás naprostou lúzu společnosti, přihlásím se tedy také. Zdravotní stav se komplikuje, tvrdnu doma a nemůžu pracovat, takže na obchodku bych už opravdu neměla, kdo ví, jestli pojedu. Vzhledem k dalším dvěma dovoleným FFko holt bude v bojových podmínkách :D Taky si rezervuju místo v nappyho nafukovacím autě :D A už se moc těším :yahoo:
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 03.5.2009 21:10:54
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Bude hodně vadit, když přiberu do SGAP třídy jednoho svého známého? Jede na FF poprvé, tak nechci, aby byl ve tříde kdo ví s kým.

Příspěvek 03.5.2009 22:13:41
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hah, tak jak koukám jsou z letošního FF nadšení všichni tak jako já :) . Vzhledem k tomu, že to o prázdninách bude nejspíš moje jediná dovolená, tak jsem se taky rozhodla ubytovat v OA. A navíc člověk jako já občas prostě potřebuje soukromí a trochu klidu. :-) V mém případě hlavně dlouhý a klidný spánek :-D ať už ve dne nebo v noci.
No snad nezasáhne nějaká vyšší síla, aby mi moje prázdniny překazila :-). Protože to by mě asi opravdu zabilo.... :flower:
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 03.5.2009 22:29:45
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Uvažuji, že bych tuto akci také zneuctil svojí přítomností. Mohl by mi ale nejdřív někdo říct jak to tam vypadá, jestli je tam celý týden opravdu co dělat, jak je to s cenou (alespoň odhad) a jestli jsou tam lidé opravdu tak přátelští? :-D. Klidně PM. Byl bych za to velmi vděčný.
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 03.5.2009 22:34:15
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja jedu taky po 1. a podle vseho tam jedou sami good lidi :) podle me to bude super zazitek :) mimochodem jsem prihlasenej akorat sem to sem nenapsal ale ted kdyz pisu tak to davam vedet :)

Příspěvek 03.5.2009 22:36:08
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Yeyind Nejvíc informací asi najdeš na
festivalfantazie.cz

jak cenu, tak myslím že tam maj i fotky.
Dělat tam rozhodně je co (snad vždycky je nakonec FF moc krátký [pro mě rozhodně :D ])
A lidi z fora jsou naživo ještě lepší než přes net :D
Obrázek

Příspěvek 03.5.2009 22:39:40
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Láká mě vyhlídka, že se dostanu někam, kde nebudu za největšího mimozemšťana protože: Čtu knihy, sleduju sci-fi, umím pozdravit v elfštině, umím pár nadávek čínsky nebo hraju hry :-D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 12.5.2009 12:43:33
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už můžu taky oficiálně potvrdit svou přítomnost na letošním FFku. Dokonce si i něco odpřednáším, bojte se :D Jen mi teď vyvstal jeden problémek, padlo mi ubytování u známé v okolí Chotěboře, a tak hledám nějakou levnou alternativu (velmi chudá studentka). Mohla bych se vecpat do SGA-P třídy, moc místa se svým spacáčkem nezaberu a v noci nechrápu? :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.5.2009 15:51:41
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak ja tam sem taky.doufam ze sem to nezkomolil ale napsal sem to tam nak ten petr neco tillion :) a kdo je na sga-p reglej tam muze ne? :) proto je ta trida vytvorena myslim :)

Příspěvek 14.5.2009 17:28:55
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud někdo nesleduje FF forum nebo neni s VP kamarád na Facebooku... :) Skladatel Trevor Jones bude hostem FF:

http://www.youtube.com/watch?v=8QlhCMt8bHc
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 16.5.2009 14:31:17
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, přihlášeno i zaplaceno. :) Jdu samozřejmě do spacáku, peníze za lůžko se mi moc dávat nechce (nebo na to už spíše nemám) :wink: Btw nevadilo by, kdyby se u nás ubytovala od poloviny festivalu, tj. 7.7 ve třídě až do konce má ségra? Rozhodla se jet a protože tam nikoho nezná, tak jsem jí nabídla alespoň spaní u nás, hm? :wink:

Příspěvek 26.5.2009 18:48:35
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jej, tak to je milé. Podle první (částečné) verze programu budu mít přednášku v úterý ve 14 hodin proti Velké seriálové soutěži. Mno, aspoň si neudělám ostudu před moc lidmi :D

Příspěvek 29.5.2009 13:30:50
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Misto ve tride by asi melo byt, ikdyby tam nebyla uvedena oficialne.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 19.6.2009 18:36:45
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejen sci-fi je člověk (Jaffa, Cardassian, Cylon, Tribble...) živ ;-)
Co takhle se mrknout na FF i na LOTRcon - nejen s LotRem a mytologií v programu..? :yes:
http://www.youtube.com/watch?v=EdsgNgIF1GU
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 20.6.2009 20:24:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Otázka na přednášející, kteří mají víc jak jednu přednášku - už jste začali? :hmmm: Já se k tomu pořád nemůžu dokopat a to už je FF za dveřmi. Nemluvě o tom, že nemám moc času.Už se vidím, jak to budu zase dělat na poslední chvíli nebo až na FFku. :roll:

Tar-ara: Ta tvoje videa jsou skvělá jako vždy. :wink: Letos mám konečně už foťák se zvukem, takže na pofestivalová videa budeš moct použít i nějaká moje :D
A OT aneb další virtuální kopanec víš kvůli čemu :wink: (jak si můžeš ještě vůbec něco pamatovat? :scratch: ? Já bych už nebyla schopná to psát takhle pozdě, protože bych si nepamatovala detaily)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony