Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.7.2009 16:27:40
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se už pár hodin vyskytuju doma. Asi bych mohla klidně zkopírovat svůj příspevěk o nějakym dřívějším conu... :D
Letošní FF byl skvělej, dost vyčerpávající a skok do reality je opět pěkně drsnej. Momentálně mám v hlavě naprosto prázdno a téměř jediný vzpomínky co se mi vybavujou, jsou z dnešní noci (což je nejspíš zároveň příčina i důsledek... :smile: ). No, nejsem si jistá, jestli dávám aspoň trochu smysl, tak radši půjdu konečně spát. Zkrátka pointa je mimo jiné, že se hoooodně těšim na fotky. :)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 12.7.2009 16:35:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taktéž :D A cesta se mi obešla bez potíží! No jo, fakt. :lol: Bus přijel včas, na Florenci je nová budova (s novými záchody :smile: ), doma navařeno a rodinka nepřítomna (až do příštího týdne v Bulharsku), zkrátka pohoda. Jsem docela zvědavá, jak dlouho vydrží :scratchanym:
Bylo to super, i když jsem vás neviděla všechny tolik, kolik bych chtěla. Má roztomilá okouzlující osobnost dělá své, obzvlášť, když je ještě k tomu nemocná. Ale i tak jsme si hezky pokecali, a stihla jsem i lidičky jako Tar-aru či Ghani, které obvykle moc nevídám. :wink: Rozloučila jsem se, s kým jsem mohla (tímto se omlouvám Ashrakovi a Anně, ale vás dva už jsem pak nějak nezahlédla :wink: ) a díky Blance za odvoz.
Fotek moc nemám, ale videa, která jsem natočila, budou tady možná zítra...report (skládající se ze slov - jíst, spát, kašlat, smrkat a přednášet :smile: ) bude někdy, snad, brzy...

Teď si jdu dát koupel, kafe, a kuře. Ne nezbytně v tomto pořadí :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.7.2009 16:47:34
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skvělá akce. Zeměkoule je najednou tak šedivá...
Mno moje zpáteční cesta zahrnovala mizernej burger z Burger Kinga, rozbitou lokomotivu a bandu uječenejch dětí v kupéčku. A do toho mě dohnala kocovina :lol:
Mám ale cool B5 tričko a skleničky 8)

Jinak se omlouvám všem, se kterými jsem se nestihl rozloučit.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 12.7.2009 19:37:30
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky už doma. FF bylo letos prostě Legendary. :) Naprosté odproštění od všeho normálního a totální relax. :thumbsup:

Cesta zpátky úplně v pohodě, na cestách žádné komplikace, takže jsem byl i já za necelé 4h doma. :D A to se vyplatí.

Příspěvek 12.7.2009 19:42:04
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak my už jsme taky delší dobu doma :) letošní FF bylo naprosto úžasný :) ale totálně :-D čím to je že si to každý rok užívám víc a víc? .... že by tím, že chodím míň a míň na program?
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 12.7.2009 20:07:53
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem popravdě docela dlouho doma a rovnou jsem se vrhla na fotky, aby mohly být už dneska. :) Ale než sem hodím odkaz - Letošní FFko bylo prostě naprotos úžasně skvělé. Výborně jsem si ho užila, poznala opět nové lidi, potkala ty, co jsem již znala, i když jsem bohužel neměla tak času se s nima sejít a pořádně pokecat. Snad na podzim :) Díky moc všem za tu atmosféru, která tam byla.
Eleiro, to je v pohodě, nejde jet celou dobu furt na pozitivní mód. Navíc víš, že jsem to už pak neřešila :wink:

Tak a teď k té části, na kterou jistě čekáte. Prosím o fanfáry!

http://rapidshare.com/files/255029960/FF09-Version1.rar.html


Zatím je to jen na rapidu, napište případně, kam to chcete ještě hodit (kdybych to hodila někam sama, určitě by se to zase někomu nehodilo nebo nešlo :) ) v pohodě to tam upnu, hm? :wink:

EDIT: Tak na rapidu koukám mají nějaký limit, o kterém jsem netušila, takže znovu upnuto, tentokrát na e-disk:

http://www.edisk.cz/stahni/59968/FF09-Version1.rar_76.66MB.html
Naposledy upravil Shial dne 12.7.2009 21:58:13, celkově upraveno 1

Příspěvek 12.7.2009 20:49:11
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže po FB dávám fotky aji na stažení spolu s videí.
http://leteckaposta.cz/259255607
http://leteckaposta.cz/421341303
http://leteckaposta.cz/246595199
http://leteckaposta.cz/259217015
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 12.7.2009 22:06:07
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak pythagoras se taky hlásí :). FF je každým rokem pro mě ta nejlepší doba celého roku, ovšem je zajímavé, že pokaždé na mě celý ten zážitek působí uplně jinak. Každé FF má svou unikátní atmosféru a tohle nebylo vyjímkou. Akorát mi teda přišlo, že 90% času jsme jenom jedli a pili :D. Ale to už k tomu asi patří....Jinak jedinou věc, která se vyskytuje na mém foťáku a to video "Super Shepp" nauploaduju přes noc a hned to sem hodím..
Chce se mi hrozně spát, ale snad to ještě nějak vydržím!!! Hrabání ve fotkách člověku aspoň trochu pomáhá...
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 12.7.2009 22:10:23
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Shial: prosím prosím, mohla bys ty fotky upnout aj třeba na leteckou poštu nebo na něco podobného? Jsem si to totiž chtěla stáhnout z toho rapidu, ale napsalo my to že už bylo dosáhnuto nějakého limitu :scratchanym: ...

A jinak naše výprava taky dorazila zcela v pořádku, krysy spolupracovaly a za jízdy se držely (při nás), nikoho neobtěžovaly a stejně jako my toho měly dost a usnuly jakmile jsme dorazily domů. A už se stráááášně moc těší na další Festival :yahoo: :ok:
Neodporuj pokušení! Všechno vyzkoušej a dělej to, co ti nejvíce vyhovuje.
Vidíte věci a říkáte, proč? Ale já sním o věcech a říkám, proč ne?
G.B. Shaw

Příspěvek 12.7.2009 22:11:44
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hah, tak abych to obměnila... FF bylo příšerné...ale to mi asi stejně nikdo nebude věřit že? :D Taky je to blbost:-) Parádně jsem si to užila. Tolik fajn lidí najednou člověk hned tak nepotká. A myslím, že se toho dalšího asi nedočkám.

Cesta zpátky byla v pohodě a za to patří můj dík Tobě Pomeranči :) .
Fotkama ani videi sem asi nepřispěju, ale buďte rádi. Protože já stejně fotím jenom kytky :flower:

Klenotka: Tak tys mě nezahlídla jo? :-D Stála jsem cca metr od Tebe, když jsi odcházela, ale byla jsem tam zašprajcovaná a zastíněná cedulí :-(. Takže tys mě nemohla vidět a já se k Tobě dostat. Takže omluva i na mé straně

Ostatním, které jsem nepotkala se samozřejmě taky omlouvám, při tolika lidech se to snad ani nedá zvládnout, rozloučit se se všemi.
No tak aspoň přeju všem, ať jim krásné zážitky a pohoda z FF vydrží co nejdél
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 12.7.2009 22:41:32
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak to říct aby to tu nebylo furt stejný :-D Bylo to parádní, skvělé a samozřejmě lepší než minule :-D Až na čekání na Gesera ( ;) ) byla cesta Pravdabusem pohodová a rychlá, takže jsem byl za necelé tři hodinky doma :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.7.2009 22:58:06
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, tady je tedy ještě letecká pošta :wink:

http://leteckaposta.cz/326190120

Příspěvek 13.7.2009 09:03:25
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Q: sem ti ráno v baru říkal, že nakonec pojedu vlakem s mantichořany.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 13.7.2009 09:39:16
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Má to cenu psát? Prostě viz X vašich předchozích příspěvků :D
Obrázek

Příspěvek 13.7.2009 11:07:08
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, taktéž souhlasím s ostatními :D. FF byl prostě super, rok od roku si ho užívám víc a víc, což taky vidím jako důsledek toho, že trávím stále méně času na přednáškách :).
Akorát po návratu to rychlé zasažení realitou..teď mi už pomalu ani nepřijde, že jsem ještě včera byla v Chotěboři :(

Příspěvek 13.7.2009 11:30:45
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tady je to video SuperSheppa
http://leteckaposta.cz/488716617
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 13.7.2009 12:14:40
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser: Ale neodhlásil ses z busu lamo....
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 13.7.2009 12:21:29
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmm, nějak mi uniklo, že se to musí...
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 13.7.2009 12:56:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak tak koukám na ty fotky od Shial, tak si říkám: "To mi toho zase uteklo" :? Pitomá rýma...a příště nesmím mít tolik přednášek (haha, pokus o špatný vtip).

Videa budou odpoledne - zjistila jsem, že tu není pečivo a není tu nikdo, kdo by ho koupil (kromě mě :smile:)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.7.2009 12:59:00
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://foto.sga-project.com/index.php?cat=25

Moje fotky budou...well asi v pátek. Je jich spousta něco jsem fotil v rawu a teď nemám moc čas je zpracovat.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 13.7.2009 16:10:16
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Také se přidám s chválou na FF. Ráda jsem potkala další lidi z tohoto fora :)
Tento rok jsem přednáškám moc nedala (hlavně když mi skončila SW linie), moc mě letošní program moc neoslovil (hlavně se to týká Gateconu) :scratchanym: A tak jsem měla víc času na kecání, hraní atd.

A dodatečně se loučím s těmi, se kterými jsem se nestihla včera rozloučit :bye:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 13.7.2009 18:11:36
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nahodím aspoň jednu fotku. Měl jsem chvilinku a potřeboval jsem se odreagovat. :)
Obrázek
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 13.7.2009 18:24:32
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 13.7.2009 18:47:37
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 

Příspěvek 13.7.2009 20:44:53
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uf, tak se mi jakž takž podařilo dohnat spránkový deficit posledních dní :)
Přidávám se k nadšeným a spokojeným ohlasům; FF parádní, úžasné, super, výborné, epesní atd. atd. atd. Ráda jsem potkala plno nových lidí, jen mě mrzí, že jsem si s těmi místními Projecťáky tolik nepokecala, snad příště to vyjde nebo se možná rozhoupu a přicpu se na nějaký ten pražský sraz.

Jinak, na popud pár lidí jsem se pustila do jakéhosi FF pseudoreportu - je to dlouhé, je to vyčerpávající, je to s překlepy, protože už nemám energii to po sobě číst a je to hlavně pro mé vlastní uspořádání zážitků, ale kdyby si někdo chtěl přečíst o FFku ze sobeckého pohledu někoho jiného, může třeba tady ;)
http://about-linn.blogspot.com/2009/07/cesta-do-fantazie-i.html


Momentálně mám v plánu rozhodně dorazit na podzimní FFS, s těmi aktuálními dojmy to ani jinak nejde :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron