Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Společně na Star Trek - Ostrava 7.5.

Společně na Star Trek - Ostrava 7.5.

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nový Star Trek je jednou z největších filmových událostí letošního roku. A pokud jste fanoušci sci-fi, tak si ho určitě nenecháte ujít. No a co může být lepšího, než si na něj zajít s kamarády, kteří se na něj těší stejně jako vy. ;)

My co jsme z Ostravy a okolí jsme se rozhodli, že tak uděláme. Premiéra nemohla vyjít líp, protože v pátek 8.5 je opět svátek, takže by snad nikdo s večerním programem na čtvrtek neměl mít problém.

Čas projekce ještě není jasný, protože cinestar zatím nemá určený program. Až bude znám, tak si to upřesníme. Osobně předpoládám začátek v 19:00 jako u Wolverina. Rád bych rezervoval lístky předem, takže kdo by se k nám chtěl přidat, dejte vědět pokud možno do pondělka. :wink:

Účast: Anijsha, Anna + 2, henzis, Pomeranc, Scream, Zoidy

McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ááááá, to mě mučí. Šíleně toužím na to jít s vámi, ale mám zákat vycházet až do 14.5. No snad by se mi podařilo utéct a jít s vámi :-) Ale mám zakázané prostory, kde je moc lidí, což premiéra ST asi bude :-(
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo by super, kdyby si mohla taky jít. :) Ale nevím, co ti zdraví dovolí. :?

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už se těším jako blecha, konečně zase aspoň na chvíli vypadnu od toho učení a zrovna 2 dny před přijímačkama na výšku :-D. Tak kvůli McBeck rezervujem celý sál jenom pro nás, ať může přijet no :-D.
Living is easy with eyes closed.....

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jééé, připiště si mě na seznam :D Na nový ST jsem chtěla zajítu nás, ale když jde člověk sám tak to není ono, že :roll:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Juuu nás tam bude :). Čím víc, tím líp :). Pak dáme konečně tu hromadnou fotku u plakátu Spocka, sice je malej, ale aspoň něco :-D
Living is easy with eyes closed.....

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen info, cinestar pořád ještě nemá hotový program, takže zatím není co rezervovat. Tzn. pořád se k nám ještě někdo můžete přidat. Teda podmínka to není, můžete kdokoli přijít i jen tak bez ohlášení, jen jde o to abychom seděli spolu. :)

Ještě vám teda řeknu v kolik hodin až ten program bude. Jinak je tu možnost, že nám do toho vleze čtvrtfinále MS v hokeji, což by bylo nemilé. Snad to ale tak žhavé nebude, přinejhorším stihnem obojí. :lol:

McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak snad jedině, že by to bylo, jak řekl Zoidy :-) Jinak nemám povoleno jít, ani když jsem řekla, že si pořídím roušku na obličej :-D Tak bohužel, hezky se bavte a těším se s Vámi na FFku. Doufám, že to tam bude taky, nechci na to jít sama ;-)
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jeeeee to je škoda :( :( . No takže nezbývá nic jiného, než vyhlásit oficiální sbírku pro McBeck, abychom mohli koupit všechny místa v kině :). Myslím, že peníze můžete všichni posílat na účet fanklubu :-D.
Ale kdyby se náhodou nevybral dostatek finančních prostředků, tak na FF to budou pouštět určitě taky :).
Každopádně přeju brzké uzdravení :) a třeba příště :)
Living is easy with eyes closed.....

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mc: Škoda, ale na FF na to určitě zajdeme. :wink:

Jinak už je milí zlatí program. Promítání začíná v 18:00 takže bych dal sraz v 17:00 přímo ve Futuru. Lístky musíme vyzvednout půl hodiny předem. Nicméně rezervace zatím spuštěné nejsou. Budu to sledovat, a hned jak to půjde blokuju 8 lístků. :)

Po filmu bych se přesunul někam do restauračky s TV, on je ten hokej fakt nakonec ten večer. Sry, že s tím otravuju, ale kurňa je to zápas roku. Češi!!! :lol:

Jak jste na tom všichni s časem? Stíhá každý?

Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm no tak snad se ty lístky podaří rezervovat. Nechtěla bych aby to skončilo tak že by seděl každý jinde :-(.
A když už jsme u toho hokeje....Já teda rozhodně nejsem čech :D Já jsem Moravák jak Brno a to si všichni zapište za uši :-D. Takže hokej kde hrajou češi mě fakt nezajímá.
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moje účast je nejistá mám jízdu a pak ten hokej... Pokud kamarád zamluvil stůl na hokej tak na 100% se nezúčastním. Pokouším se ho zkontaktovat dám co nejdřív vědět. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No asi bych dorazil tak 17:10 přibližně, takže kdyžtak jestli na mě počkáte a nebo ty lístky můžeš klasicky koupit Pomeranči a pak to srovnáme :-D. Ale měl bych tam být snad fakt max těch 17:10 :). Snad nebude mít nic zpoždení :)
Living is easy with eyes closed.....

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LAZY: Nj, ten hokej nám trochu zkřížil plány. Ale zkus to. :wink:

Zoidy: S lístkama by problém být neměl. Jen se musí rezervace vyzvednout do půl hodiny před začátkem. :wink:

McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jéé, Zoidy, sbírka. Toho si vážně cením, ale obávám se, že se to asi neuplatní :smile: Každopádně na FFku s Vámi na to zajdu a doufám, že mi nebudete házet hlášky dopředu ani prozrazovat, co bude v další scéně. Já to totiž hodlám vydržet až do FFka, abych na to šla s těmi správnými lidmi :wink:
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mc: Takové sebeobětování, to bych nevydržel. Máš můj největší obdiv. :D

EDIT: Tak lístky rezervovány. 8ks řada F :) Díky za pomoc Screamovi, který vzal 2ks na své jméno, protože je tam omezení počtu.

Bohužel mi teď ale psal LAZY, že nemůže. Takže mám jeden rezervovaný lístek navíc. To nevadí, nic se neděje. Kdyby náhodou něco, tak mám ještě jedno místo vedle nás. Přinejhorším propadne.

henzis Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 344
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak pokud je stále volný šel bych s Váma.

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Můžu mít takový malý nepodstatný dotaz? :D Kamže to vlastně jdeme? V ostravských kinech se nevyznám, tak by mi upřesnění místa hodně pomohlo :)
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hádám že půjdete asi do Futura :) ale to je jen můj neodborný odhad :-D

Tak teď jsem si přečet celé vlákno a opravdu jdete do Futura :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano ano, má pravdu ten Ashrak :), jdem do Futura :). Ono ani moc jiných možností není :)
Living is easy with eyes closed.....

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já nevim, že. Futurum je jediný kino který znám :-D (a ve kterym jsem byl :)) Máte tam skvělý sedačky :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
henzis píše:
Tak pokud je stále volný šel bych s Váma.



OK, píšu tě místo LAZYho. :wink:

EDIT: Tady je mapka, kdyby si to Anijsho náhodou hledala. :wink:

http://www.mapy.cz/#x=141908928@y=135197600@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Cinestar,%20Ostrava@sss=1@ssp=120722341_122603393_150377381_149817217


Počítám teda se všemi v těch pět hodin před kinem. :wink:

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Akorát se mnou teda počítej tak o těch 10-15min později, v 17:00 mi přijede vlak na střed :). Kdyžtak zavolám, kdybyste tam už nebyli :)
Living is easy with eyes closed.....

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno


Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky moc všem za info :) ze Svinova to není tak daleko, což je super.
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron