Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Společně na Star Trek - Ostrava 7.5.

Společně na Star Trek - Ostrava 7.5.

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se hlásím jako první doma, bohužel sem musel odejít kvůli debilním spojům brzo :(. Ale i tak to bylo super :) . Přesně na vteřinu mi přijela tramvaj, pak jsem akorát ještě běžel na nádraží a ta Pizza mi poskakovala v žaludku nahoru a dolů :-D a přiběhl jsem taky přesně na vteřinu :). Anna přece jenom nosí štěstí a ne smůlu :-D.
Z toho Star Treku asi nebudu 2 dny spát, jak to bylo úžasné :). A hned po matuře začínám koukat na všechny ST seriály :-D.
Living is easy with eyes closed.....

Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak se taky hlásím, že jsem dojela a trochu se i vyspala :-D. A zase jsem se skvěle bavila. Film byl úžasný a nakonec ani ten hokej nebyl nejhorší (i když výsledek teda nic moc). Ale vážně jsem držela palce aby to dobře dopadlo (a pozitivní je to že aspoň Star Trek měl dobrý konec :D ).

Zoidy: hele s tím jestli nosím štěstí bych byla opatrná, protože v okamžiku kdy jsi opustil restauraci jsi byl z mého pole působnosti :D . Tak se Ti to štěstí možná snažilo vynahradit :-D

Takže na co se to půjde příště? :flower:
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anna: Já myslím, že tvoje aura na mě ještě určitě dosáhla, zase tak daleko jsem v tu chvíli nebyl :-D
A příště bych to viděl určitě na Harryho Pottera, Terminatora a třeba ty Transformers kdyby je davali i v originalním znění :)
Living is easy with eyes closed.....

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se hlásím, dojela jsem celá a zdravá, jen jsem myslekla, že na Svinově vystojím důlek, jaký ten vlak měl zpoždění, které se nakonec vyšplhalo ne půl hodiny :roll:
Sraz byl super, film byl super. Celé to bylo super. Jsem ráda, že jsem se vydala až do Ostravy :)
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zoidy: Budou něco z toho dávat v červnu? :-D
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky potvrzuju že sraz byl parádní. :D Film je parádní taky, to je bez debaty, jen ten zápas nakonec nevyšel. Jsem rád, že se nás nakonec sešlo tolik, je super když na to můžeme jít společně. :yahoo:

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak: Takže od 4. června je Terminator a Transformers jsou od 25. června :)
Living is easy with eyes closed.....

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A to datum na kterém jsme se domlouvali nic? :-D ..... jinak uz jsem to taky videl a shrnul bych to jednim slovem (pro ty co videli lekci anglictini na mem facebook profilu): infuckingcredible :-D
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony

cron