Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Wolf Stargate Worlds 22. – 24. Ledna 2010, Londýn

Wolf Stargate Worlds 22. – 24. Ledna 2010, Londýn

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ke konci ledna příštího roku se bude opět konat con v Londýně. Dříve se nazýval Pegasus Con, nyní SG Worlds (neboť by mělo být širší zaměření, nejen Atlantis).
Cena conu je £85. Samozřejmě je třeba připočíst ubytování a cestu tam a zpět. A penízky na suvenýrky či alespoň fotky s herci. Jo a něco jídla by se taky hodilo ;-). Případně další výdaje, to už záleží na každém.
Špatné je, že herci ještě nebyly ohlášeni. Ví se pouze o šéfu kaskadérů (James Bamford). Což není pro mnohé až zas takové lákadlo (případně pro ty, co ho již viděli minulý rok).

S někým jsem o tom již mluvila. Většina se vyjadřovala v negativním slova smyslu, že nejsou peníze, není čas apod. (Klenotka, Blanca, Shial...). Někteří projevili zájem (BožaN, Anijsha, nově Moony, ...). Jak vy ostatní? Chtěli byste to zkusit? Protože čas se krátí... Osobně by se mi docela chtělo, i když definitivní rozhodnutí jsem ještě neučinila.
Reporty ze zahraničních akcí, např. právě z Pegasus Conu můžete najít tady (pro představu, jak to tam chodí):
http://sga-project.com/reports.php


Tohle je upozornění a dotaz na stav, rozhodně nejsem "ta, co to zařizuje". To jen na srozumněnou ;-).

Stránky akce:
http://www.wolfevents.com/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=46:wolf-sg-worlds&catid=35:wolf-sg-worlds&Itemid=55
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dovolím si napsat další příspěvek. Jsem ráda, jaký velký je zájem :-). Mno, takže mi dnes dal BožaN info o tom, že on nejspíše něco bude mít, takže nepojede. Takže zainteresovaní, co o tom uvažují, napište prosím, jak to s vámi je. Mé nadšení poněkud polevilo :?...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, pokud by se jelo, pak bych jela taky, sice nevíme, co od toho čekat, ale ráda bych jela. Ano, přiznávám se, mé nadšení není takové jako na začátku (samozřejmě je to spíš smíření s tím, že možná nic nebude, ale co už). Jen při zařizování bych asi potřebovala lehce pomoci, jelikož moje psaná Aj není zrovna skvělá :( ... jinak asi jak to vidí ostatní?

Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ešte rok dozadu som bola plne odhodlaná a mať zvyšný financ, tak idem. Teraz sa ale musím rozhodovať medzi viacerými vecami a WSW sa prosto nedostal na prvú priečku... tak snáď mi to vyjde o rok :wink: (áno, toto si nahováram už pár rokov)
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Holky, taky se přiznám, že moje nadšení polevilo, co se týče SG Worlds :( V posledních dnech je mo to jaksi jedno, jak nad tím furt přemýšlím, potřebovala bych rychle nakopnout. Třeba kdyby ohlásili nějakého zajímavého hosta, ale v to nějak nedoufám, když si vezmu, kdy ohlásili většinu hostů na letošní Pegasus con. :sleepy:
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takhle jim tam nikdo nepojede :( . Taky bych potřebovala docela nakopnout. Jako nadšení ještě zatím mám...zatím :(

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, to, že nehlásí žádné herce je docela demotivující. Takový Fedcon je pozdějc a má už tři. Každý den koukám, zda už tam není někdo nový, který by nakopnul odhodnálí. Jinak tedy koukám, že zájem by měli jen tři osoby, což je dosti smutné ...:?.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak moje dilema se vyřešilo celkem samo. Jak jsem čekala, nebudu na to zase mít, takže zase smůla. :(

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak koukám, že dnes konečně zmobilizovali své síly a dali na stránky seznam hostů. Tak pro zajímavost, abyste věděli, o koho přijdeme.
http://www.wolfevents.com/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=46:wolf-sg-worlds&catid=35:wolf-sg-worlds&Itemid=55

Osobně jsem docela ráda, nepřijdu vyloženě o nikoho, o koho bych extrémně stála. Jen tedy Garry Chalka je mi trochu líto. A toho slibovaného boje Teyla vs. kaskadéři či jak to chtějí pojmout. Ale tak... (pokud tedy ještě někoho nepřidají)...zatim se s tím celkem dobře smířím.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ten výběr je poněkud řekněme skromný a chudý :D Po Teyle mé srdce netouží, jsem docela ráda, že je to takhle.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, tak to vypadá, že tam nepřijede ani Rachel, ani BamBam. Na fóru wolfevents je jméno Dana Payna, který je sice super, ale davy se na něj asi nepohrnou. Ale BamBam u mě zase o něco stoupnul, když se sám přišel omluvit na GW fórum do tématu o Stargate Worlds. :)
Garry Chalk pořád platí, a přibyla ta prsatá poručice z SGU :smile: Bryanovi se to tam očividně trochu hroutí. :D
No, jsem ráda, že nejedu. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony