Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Jak dostat fotky ze srazu do galerie

Jak dostat fotky ze srazu do galerie

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fan-Projectová fotogalerie slouží ke shromažďování fotodokumentace z conů, fanklubových akcí i obyčejných srazů uživatelů. Najdete ji na adrese http://foto.fan-project.com/. V tomto návodu najdete informaci, jak do ní dostat svoje fotografie a zároveň nám s tím zbytečně nepřidělávat práci ;)

Formát
JPEG, fotografie na výšku otočené, větší rozměr max. 1440px, maximální velikost jednoho souboru 0,5MB.

Odeslání
Existují dvě cesty:
  • poslání přes služby pro sdílení souborů (uloz.to, iskladka...). Fotky v takovém případě zabalte do archivu zip nebo tar.gz, nepoužívejte prosím rar. Neposílejte prosím fotky přes IM klienty ani e-mailem. Odkaz na archiv pošlete správci a tím to pro vás v podstatě končí :-)
  • pokud o to máte zájem je možný i přímý přístup do galerie přes FTP a přístup do administrace galerie. Tato možnost ale vyžaduje naší důvěru, takže přístup nedostanete automaticky ;)

Obsah, kvalita, popisky
Předpokládá se určitá úroveň slušnosti a autocenzury. Vyhrazujeme si právo kontrolovat a probírat poslané fotografie. Neposílejte prosím nekvalitní, rozmazané nebo spousty duplicitních fotek.
Popisky je možné k fotografiím přidávat až po vložení do galerie, na požádání můžete dostat přístup.

Kontakt

Hlavní správce galerie: LAZYjohn
Tech support: Quinix
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony

cron