Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony CravataCon 2011 25.-27.2 Nový Jičín

CravataCon 2011 25.-27.2 Nový Jičín

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
MickeyMike7 Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Již čtvrtý ročník setkání fanoušků videoher, sci-fi, fantasy, anime a vůbec všech zajímavých věcí. Užijte si nezapomenutelný víkend!
http://cravatacon.kocogel.info/

Kdy: 25.-27. únor 2011
Kde: SVČ Fokus, K Nemocnici 1082/23, Nový Jičín 741 01
Za kolik: Pátek 80,- Kč, sobota 100,- Kč, neděle 50,- Kč; celý con na místě 200,- Kč. Při registraci předem výhodné slevy!
Kontakt: cravatacon@gmail.com

CravataCon je setkání menšího počtů lidí vystavěné na dvou profesionálně pojatých přednáškových liniích točící se kolem počítačových her (přednášejícími jsou herní vývojáři, novináři a sečtělí fanoušci) a kvalitní fantasy/history linii (spisovatelé, nadšenci a historici).

Pro doplnění a ozvláštnění conu jsme rovněž zařadili anime/seriálovou linii a rovněž jsme vyhradili místnost i pro přednášky a turnaje točící se kolem fenoménu Warhammer. Pokud vás nezaujme ani toto, máte možnost se vyřádit u hraní deskových her, nebo aktivního pohybu za pomoci DDR, Wii nebo Kinectu.

K odreagování a všeobecným debatám s přednášejícími pak slouží útulný bar a přilehlé prostory.


5 důvodů proč přijet:

1) Přátelská atmosféra - Malé cony jako je ten náš mají jednu výhodu - žádný návštěvník není jen anonymní položka v seznamu, ale člověk, kterého se snažíme poznat a vyjít mu vstříc. V takovém prostředí je pak radost sednout nad sklenku Kofoly nebo piva a pobavit se spolu s ostatními návštěvníky o věcech, které vás zajímají.

2) Zajímaví hosté - Náš con chce stavět na menším počtu kvalitních přednášek. Z toho důvodu na něj také zveme spoustu hostů. Těšit se tak prozatím můžete na vývojáře z Bohemia Interactive, redakci Doupě.cz nebo, pokud vás zajímá spíše fantasy linie, třeba na paní Františku Vrbenskou a Jaroslava Mosteckého.

3) Mezi svými - Dívají se na vás v tramvaji divně, kvůli špičatým elfím uším? Tady se na vás nikdo divně dívat nebude - naopak strávíte víkend ve společnosti lidí se stejnými úchylkami.

4) Nabitý program - Spousta přednášek, debat, workshopů, turnajů a soutěží. Ať už chcete v klidu poslouchat, jak se dělá herní časopis, soutěžit o upomínkové fantasy předměty nebo si popovídat se svými oblíbenými autory, vždy si přijdete na své. A pokud by vás nezaujalo ani to, vždycky si můžete zahrát spoustu deskových her, nebo vyzkoušet konzole Nintendo Wii a Microsoft Kinect.

5) Skvělý catering - Pro občerstvení nebudete muset z conu odcházet daleko, resp. z něj nebudete muset odcházet vůbec. Na bohatě vybaveném baru si totiž budete moci nechat od našeho charismatického barmana namíchat drink nebo zahnat hlad toasty a párky. Na oběd si potom budete moci odskočit do blízkých hospůdek, které vám organizátoři ochotně doporučí.

Hosté:
Hry: Redaktoři Doupě.cz a Herniweb.cz, vývojáři z Cauldron Games, Bohemia Interactive, EA Games, Hammerware, Marek Tvrdý (lokalizace DLC pro EA Czech)
Fantasy a history: Františka Vrbenská, Jaroslav Mostecký, Roman „Randalf“ Kresta, David „Dam“ Macháček

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uvažuju že se tam ukážu. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony