Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Comic-Con 2013

Comic-Con 2013

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.11.2012 20:37:52
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám v plánu příští rok navštívit výše zmíněnou sešlost v San Diegu. Přesný termín je od 18. do 21. července 2013. Tímto tématem bych se rád dotázal, zda se mezi dalšími návštěvníky tohoto fóra nenajde někdo, kdo tam chce jet taky, popř. zda by neměl zájem cestovat s mojí maličkostí ?
Taky by mně zajímalo, zda má někdo s Comic-Conem nebo jinou podobnou akcí zkušenosti, a mohl by se o ně podělit, tj. na co si dát pozor, jak toho stihnout co nejvíce apod. Jedu na podobnou akci poprvé a rád bych byl, jak jen to bude možné, připraven.

Opravdu si budu cenit každé rady. Díky.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 15.11.2012 21:24:48
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Máš štěstí... minulý rok jsem tam byl :)

Prvně je potřeba říct, že nemáš šanci stihnout toho co nejvíc... na to je tam až moc lidí. hlavní je si ujasnit hned ráno, nebo o den dřív na co chceš jít a toho se držet. Prostě když půjdeš na program tak do sálů kde jsou ty největší pecky tak hodně minimálně 2 hodiny předem... z toho vyplívá další věc, jídlo a pití sebou do batohu. A nejíst v tom centru, aji pro američany je tam draho.

Pak podpisy... ty jsou většinou zadarmo (pokud nejsou na stánku, tam se platí), ale každé ráno hned ze startu se pořádá pro ty největší hvězdy losování (a znova... vybrat jenom jednoho člověka (případně skupinu) protože aby sis v jendom dnu vylosoval víc jak 2 lidi... good luck :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony

cron