Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Gatecon 2016

Gatecon 2016

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.6.2016 14:20:52
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 621
Bydliště: Parlén
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Jak jistě všichni víte, koná se letos, znovu FF (festival fantazie). od 30.6-10.7 přičemž samotný Gatecon je pak od 7.7. do 10.7. Vstupenky již nelze zakoupit online, možná je už pouze platba na místě. Doufám, že se tam s některými z vás potkám.

A také se můžete ve dnech 8-9.7. těšit na účast čestného hosta: Christophera Judge alias Teal'c
"I walked away from the past great Time War: I marked the passing of the Time Lords. I saw the birth of the universe and I watched as Time ran out. Moment by moment, untill nothing remained. No time. No space-just me! I walked in the universes where the laws of physics were devised by the mind of a madman, and I watched universes freeze and creations burn! I have seen things you wouldn't believe;I have lost things you will never understand, and I know things-secrets that must never be told - knowledge that must never be spoken. Knowledge that will make parasite gods blaze. So come ooooon, then! Take it-take it all, baby! Have it! You have it all!"

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Srazy, akce a cony