Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Reaper Pokec k epizodám

Pokec k epizodám

Ve svých 21 letech zjistil, že jeho duši vlastní ďábel... teď loví duše, které uprchly z pekla...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.9.2008 21:57:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím, kam s tím, tak to napíšu sem :D Po asi týdnu stahování první série se mi konečně povedlo se na to podívat. Jak jsem párkrát zaznamenala, spousta lidí srovnává Reapera s Chuckem - a Chuck vítězí. Tedy, Reaper je svým způsobem hodně podobný, ale zase jiný tou démonickou, nadpřirozenou složkou.
Ale zatímco u Chucka mě chytla už první epizoda, Reaper začál nabírat dech až někdy po epizodě deset. Což není samozřejmě špatně - je dobré, když má seriál spíš vzestupnou tendenci, a je epizodu od epizody lepší - stejně jako Chuck. Jenže míň trpělivé by to mohlo odradit.
Tyhle dva seriály snesou srovnání hlavně kvůli The Work Bench a Buy More. V Chuckovi je svět v obchodě víc bizarní, většina jeho "obyvatel" jsou spíš looseři. Naopak v Reaporvi jsou to celkem obyčejní kluci, dokonce i Sock má zvláštní kouzlo a i když je to typický povaleč, pro Sama by šel do pekla - doslova :D (o čemž u takového Morgana v Chuckovi pochybuju).
Ale v Chuckovi je jakási zápletka nastíněna vlastně hned od začátku, kdežto u Reapera mi přišlo, že to píšou jakoby na to přicházeli náhodou. To, jak Sam zpočátku získával vodítka (třeba se mu klouzaly nohy), nebylo imo moc vtipné a spousta věcí je nedomyšlena. Ty schopnosti, které má (telekineze např.), proč se nepokusil ji zdokonalit, prozkoumat? Vypadá to, že na něj musí něco padat, aby ji použil. Rozhodně by mu to posloužilo při lovení duší spíš než šílené plány.
Taky mi trochu nesedí Samovy reakce - sice duše loví snáz a snáz, ale přijde, že emocionálně je takový...flegmatik. Nejvíc emocí projevil až v poslední epizodě. Možná to tak má sedět, že to jsou prostě "pohodáři", ale být to moje duše, tak bych s rodiči asi pěkně dlouho nemluvila.
Ale musím ocenit, že od nějaké epizody 12 výš to nabralo zajímavý směr a teorie, že je Sam syn ďábla mě napadla vlastně už hodně brzo. A ono to nakonec tak ani být nemusí - ačkoliv, proč by o něj pak jevil takový zájem? Samův otec je co? Démon? Že se vyškrabal z hrobu? Ale co tedy Samův bratr? Kdyby byli oba démoni, asi by nebyl reaperem jen Sam. Věřím spíš tomu, že Samův "otec" kdysi opravdu uzavřel dohodu, a teď je nějakým způsobem nesmrtelný nebo má nějaké schopnosti - a Samova matka buď Sama ďáblovi přímo porodila, nebo byl v dohodě ještě to, že ho budou vychovávat.
Každopádně u poslední epizody mi bylo hodně líto, že to končí a budu docela ráda, jestli to nabere trochu temnější podtón v další sérii.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.3.2009 15:33:40
bartos1979 Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zajímalo by mě kdy asi tak budou k dispozici titulky na třetí díl druhé série ?

Díky.

Příspěvek 19.3.2009 15:50:35
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A mě by zajímalo, kdy se lidi přestanou neustále ptát...
Až budou, tak budou - nejdřív musí někdo vydat anglické titulky (už teď mají spoždění, tak se dá očekávat spoždění i českých) a pak se překládá... klasický čas bývá v pátek v noci - což je zítra, tak proč se ptáš?
A i kdyby vyšly až za týden, tak prostě budou až za týden. Dělají se ve volném čase a toho není přehršel. Navíc tento týden je ještě míň času, tak budou později.

Jestli se to někomu nelíbí, ať vydá svoje vlastní titulky dřív ;)

Příspěvek 19.3.2009 21:54:51
bartos1979 Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jen jsem se ptal - hned reaguješ jak podrážděný....................je snad svoboda projevu a já se můžu slušně zeptat............

Se Ne........

Příspěvek 19.3.2009 22:25:10
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podrážděý jsem, protože tento i minulý rok se každý týden na různých komunikačních kanálech objevují lidi (a nejen u reapera...), kteří se pořád ptají kdy že budou titulky, případně ještě dodají, že na jiném webu, k jinému seriálu, je mají rychleji, že bychom se měli stydět .. atd... atd...

Ano, omlouvám se, byla to přehnaná reakce.. Jen doufám, že si to přečte víc lidí a třeba se nad sebou zamyslí...

Příspěvek 19.3.2009 23:57:37
bartos1979 Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, v poho.Oceňuji všechny co ve svém volném čase pracují na překladu a titulcích.....takže hodně zdaru do budoucna......

ps:je fakt že by mě asi taky nasr.....kdyby ještě někdo dodával že jinde na webech mají titulky dříve atd........chápu

Příspěvek 01.4.2009 22:32:24
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 13:42:07, celkově upraveno 4
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 04.4.2009 09:39:21
bartos1979 Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je Fakt že jsem si stoprocentně jistý že Reaper ztrácí Jiskru - doufám,že se to zlepší ......

Příspěvek 12.4.2009 02:22:48
rodier Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
je fakt, ze serial tak nejak postrada hlavni pointu.. byl nam predstaven dabeluv dalsi syn.. vymena ve vedeni iworkbench.. to stim jeho otcem (ja nevim mozna jsem nevidel posledni dil z 1. serie ale nechapu ajktoze je ten jeho otec zombie?? vysvetlete pls..)

Jinak myslim ze by meli vymyslet nejakej poradnej pribeh.. vetsina takovejhle serialu ma nakej pribeh v kazdy serii kterej tam vicemene probiha.. na pozadi toho co se tam jinak deje (loveni dusi).. a taky by mohli vic ukazat andi ;-D

Příspěvek 14.4.2009 12:56:13
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Samův otec nemůže zemřít (smlouva s Ďáblem) a na konci 1. série ho vykopala Samova máma. Takže teď je z něj něco jako zombie.

Jinak mě se to jako oddechovka pořád celkem líbí.
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 26.4.2009 22:04:06
vlad Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Fakt super serial dalo by sa povedat, ze je moj najoblubenejsi zo zacitku to bol priemer ale s novymi epizodamy sa vysplhal po mojom rebricku. Skoda je len to ze ho mozno zrusia :( Tvorcovia serialu reaper podpisali zmluvu s inym studiom takze to vypada pre serial bledo dufam ze bude aj 3 seria pretoze reaper je cim dalej tym lepsi a bola by skoda ho utnut ked sa rozbieha.

Příspěvek 29.4.2009 18:58:28
maZSlo Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Reaper je fakt luxusni serialek,nikdy sem kloudne zadnej nevidel az na simsnovi,tj povinost..ale jako treba ztraceni ne prison break sem nevidel kloudne ani dil,a ani me to nejak nebere..sem velkej fanda Kevina Smithe,a v reaproj je dost videt jeho pracicka..co se tyka lehciho humoru,nebo treba napln prace ve WORK BENCH :D kazda postava ma neco do sebe,a celej ten serial se mi moc libi,muzu jen doporucit :D ...jinak se zeptam kde sezenu 5 dil ke druhej serii ? na isohuntu sem nenasel

Příspěvek 29.4.2009 22:41:22
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 15.9.2009 22:47:19, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 12.8.2009 14:26:28
shppen Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevite nekdo jestli bude i 3. serie?
Obrázek

Příspěvek 31.8.2009 15:36:32
Blinky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 76
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
3 série nebude oficiálně to CW oznámilo viz.
http://reaper.sga-project.com/
<<SG-1,SGA,SGU,Smallville,Heroes,Reaper,LOST,Supernatural,The Guild,Chad Vader,Chuck>>
_____________Obrázek______________

Příspěvek 15.9.2009 22:55:52
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nicméně se chystá komiksová série na motivy seriálu a je možné, že vznikne i kreslený seriál. Tak uvidíme, co z toho nakonec bude.


Kéž by aspoň vzniknul ten kreslený seriál, strašně rád bych se dozvěděl, proč Steve na konci Samovi zlomil ruku a jak by Andi i sebe vysekal ze smlovy s ďáblem. Pokud by tedy snad někdy vzniklo kreskené pokračování, přál bych si, aby ho dabovali herci z hraného seriálu.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 04.11.2009 20:41:56
Rustys Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ahoj lidi sem uplne zoufalej ja proste chci aby byli dalsi serie to nejde ja normalne fnukam z toho ze je chci znova videt je to jeden z nejuzasnejsich serialu na svete hle nevite proc uz nechtej natacet dalsi serie?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Reaper

cron