Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Trička Atlantis [ KONEC ] + Návod

Trička Atlantis [ KONEC ] + Návod

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím... vím že tady nedávno proběhla akce podobná této. (nechtěl jsem se zůčastnit protože s emi nelíbil návrh)

PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY DO 7.09.2007 18:00 pouze tady na foru do soukromých zpráv.

takže k věci. nechám si udělat triko s logem Atlantis a bude to vypadat takto:
VERZE I - http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/22890/cele3.JPG_15.08KB.html
VERZE II - http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/19237/cele4.JPG_15.96KB.html


TOTO JE PŮVODNÍ NÁVRH TRIKA
Obrázek.Obrázek


Cena: 310,- (při vice lidech sleva 5-10% ;-; platba jedine na ucet-> posleze rozešlu českou poštou coz nevim kolik za to budou chtit ;-; osobní odběr bude možný v Ostravě)

Technologie: Přímý inkoustový tisk
Jedná se o relativně nový způsob potisku, který spočívá v nanesení speciálního pigmentového inkoustu přímo na textilii. Tyto inkousty se následně zafixují vysokou teplotou a tlakem. Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na světlé i tmavé textilie. Nejlepších výsledků dosahujeme u materiálů s podílem bavlny 90% a více. Odolnost a stálobarevnost je velmi dobrá, výrazně lepší než u toner-transferových fólií. Potisknutá textilie zůstává prodyšná a volná.


NEVÍM Z JAKÉHO DŮVODU ALE NEŠLO MI DÁT OBRÁZKY TAK ABY BYLY VIDĚT HNED V PŘÍSPĚVKU TAK JSEM JE DAL DO "CODE" KDYŽTAK TO PROSÍM MODERÁTOŘI OPRAVTE.

Edit by Tar-ara: Opraveno. Jinak obrázky se zobrazují přes stránky
www.ukazto.com


EDIT: Odkazy vedoucí mimo doménu sga-project.com dáváme do code. Pomeranc
Naposledy upravil Frodo dne 01.6.2008 14:01:41, celkově upraveno 9

Příspěvek 02.9.2007 22:33:10
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ze předu to vypadá dobře, ale ten obrovskej nápis na zádech se mi moc nelíbí... ale nedokážu si představit v tom vyjít ven :lol: bych vypadal jak nějakej mamlas, bo tohle město SG moc nemusí :cry: :(
Obrázek

Příspěvek 02.9.2007 23:07:50
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to přeju hodně štěstí s organizací :)

Jenom pro informaci, nevim jak je to u téhle technologie, ale počítám že to bude stejný jako u sítotisku. Pro tisk musíš mít připravený tiskové podklady v křivkách... Pokud to neumíš, tak ti cena ještě vyroste...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 03.9.2007 07:08:28
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
cawww, ja bych do toho sel 310? to jde

Příspěvek 03.9.2007 11:54:40
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix píše:
Tak to přeju hodně štěstí s organizací :)

Jenom pro informaci, nevim jak je to u téhle technologie, ale počítám že to bude stejný jako u sítotisku. Pro tisk musíš mít připravený tiskové podklady v křivkách... Pokud to neumíš, tak ti cena ještě vyroste...


Mno myslím že u tohohle to není potřeba... pouze jim pošlu obrázky v dostatečném rozlišení a ta cena jednoho trička nepůjde výše. A organizace? v tom nevidím problém. Navíc si nemyslím že seženu nějaké velké množství lidí..

Jur@'s píše:
Ze předu to vypadá dobře, ale ten obrovskej nápis na zádech se mi moc nelíbí... ale nedokážu si představit v tom vyjít ven :lol: bych vypadal jak nějakej mamlas, bo tohle město SG moc nemusí :cry: :(


Proc se ti ten nápis na zádech tolik nelíbí? Porad mi, muzu to samozrejme zmenit..

Nejake dalši navrhy?

Příspěvek 03.9.2007 12:06:42
Sheppard.sl Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak ty trika vypadají zajímavě. Klidně bych do toho šel. A za něco přes tři stovky je to super.

Příspěvek 03.9.2007 12:28:10
Martincz Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem(P3X-972)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten nápis na zádech se mi taky nelíbí. Možná by bylo lepší dát na jednu stranu taky ten znak Atlantis a na druhej rukáv českou vlajku. Jestli budu mít čas tak byhc zkusim v Ps něco udělat..

Příspěvek 03.9.2007 12:36:35
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nedelaji potisk na rukávy..

no tak místo toho velkeho nápisu na zádech můžeme dát nějakou vtipnou hlášku z SGA.. nebo prostě něco jak má seriál Heroes (" Are you on the list? ")
Naposledy upravil Frodo dne 03.9.2007 12:38:02, celkově upraveno 1

Příspěvek 03.9.2007 12:37:18
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se to líbí tak jak to je a s tim nápisem bych ven klidně vyšla :)

Asi to toho pudu, zatim ale neřikám nic jistě. Pokuť se rozhodnu dám vědět PM... (jen doufám, že to nezměškám jako s těma minulejma tričkama)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 03.9.2007 12:52:29
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Druhy návrh (trochu decentnější za stejný peníz jako první návrh):
Obrázek

Obrázek

Líbí se mi víc

Příspěvek 03.9.2007 12:55:22
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na t-shocku opravdu staci mit obrazek v dostatecnem rozliseni a ve formatu jpg jim to poslat. Nabizel sem ze jim to poslu v PSD, ale nechteli. Dneska mi od nich prislo tricko takze vim o cem mluvim :-)
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Příspěvek 03.9.2007 13:22:24
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Líbí se mi oba návrhy a šla bych do toho.
Obrázek

Příspěvek 03.9.2007 13:56:56
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím že vím přes jakej obchod to děláš - přes to jsem si nechal dělat triko HEROES a jsem velice spokojenej :D
Obrázek

Příspěvek 03.9.2007 14:04:27
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Frodo: Tak líbí se mi spíš ten 1. návrh, ale spíš bych místo toho nápisu vzadu ATLANTIS, dal celý to a stříbrný nebo v jaké je to barvě třeba, když je úvodní znělka v seriálu jak tam je: STARGATE (podtrženo) ATLANTIS tak by to bylo lepčejší anebo tam můžeš dát bud ze předu bo ze zadu hlavu nebo půlku těla nějaké postavy z SGA, kterou bude kdo chtít :lol: :wink:
Obrázek

Příspěvek 10.9.2007 18:31:10
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takže... konečně mám chvíli čas...

V pátek podle očekávání došly nějaké objednávky od zájemců které dále kontaktuji s dalšími informacemi.

Příspěvek 07.2.2008 15:03:37
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj chci se zeptat bude se dělat várka novejch SGA triček?
Nevim jestli se něco aktuaně koná ale měl bych zájem kdyby se to někdo rozhodl zařídit.
Obrázek

Příspěvek 21.4.2008 06:02:30
mabouska Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chtel bych se zeptat kdy bude dalsi vlna SGA tricek?A jestli bude tak pocitejte se mnou.

Příspěvek 28.5.2008 20:40:16
zvirotsky Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já bych měl taky zájem o další kolo.

Příspěvek 30.5.2008 16:16:47
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne, nechystám další várku triček. Ale mohu sem hodit návod jak si je můžete sami objednat. Snad to napíšu o víkendu :o) mám ted jiné starosti. Jdu pařit na maturiťák jupííí....

btw: kvalita triček je velmi dobrá... nosil jsem je celou zimu a byly nesčetněkrát vyprané a stále jsou jako nové...

Příspěvek 01.6.2008 07:31:48
mabouska Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano, tak to by byla parada.Mam o triko velky zajem a kdyz jsem das navod jak si ho muzeme sami objednat, tak to bude proste super.

Příspěvek 01.6.2008 13:58:58
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No... tak snad to tu nebude vypadat jako reklama ale je velká poptávka tak to to snad omluví.

Trička jsou dělané firmou
www.t-shock.cz
stačí se zaregistrovat a poté v záložce "Moje obrázky" nahrát své vytoužené loga. Zde dávám ty které jsem použil nebo byly na seznamu ktere asi použiju.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

-tak nyní máte nahrané obrázky ve svém profilu.
-klikněte na "moje produkty" nahoře
-nový produkt
nyní se nacházíte v samotném prostředí vyrábění svého trika
-zvolte si typ trika vpravo ve sloupci
-poté klikněte na tlačítko "Obrázek" a nastavte "uživatelé" a "vlastní" zde byste měli vidět své obrázky, pak na ně kliknete a umístíte si je kdekoliv se vám zachce
-prostředí je velmi intuitivní takže si myslím že se neztratíte. pak stačí dát Uložit a Koupit

Pro inspiraci sem dávám jak vypadaly mé návrhy. (tyto trika vlastním)
Obrázek

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Nabídka suvenýrů

cron