Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Prodám termohrnek SG1

Prodám termohrnek SG1

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.9.2008 00:55:46
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Uz ma s tym nechajte napokoji. Ja sa nikomu vnucovat nebudem.

Příspěvek 13.9.2008 09:00:27
fanzin Airman
Airman

Příspěvky: 28
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Reese mne nikdy nekontaktovala, nechápu co tady píše. Vždy jsem každému vyhověl. Takový člověk jen dokáže otrávit náladu. Nerozumím tomu!!!!

Příspěvek 13.9.2008 10:22:50
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to si otraveny neni sam. A co sa tyka toho "kontaktu" skusila som viac ako bolo treba a este aj s urazkami, ze mi preskakuje a prenasledujem ta, koli tomu, ze som zhanala a vyskusala viac ako jeden sposob kontaktu. A to nemusim. Ludia su hajzilici a nikdy sa im nezavdacis, nech budes robit co chces, vzdy si niekto o teba hubu otre alebo aspon bude klamat a na to som si este nestihla zvyknut v tomto hnusnom svete.

Příspěvek 13.9.2008 10:38:57
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:roll: a zkontrolovala sis kontaktní údaje?? Protože podle mě jsi to mohla v klidu poslat všechno někomu jinýmu a jestli jsi nezkoušela SZ, tak se nediv...
co se týče "fanzin", tak všichni sním mají dobré zkušenosti a že jich je, snad půlka fóra od něj něco má....
Naposledy upravil Dragon dne 14.9.2008 16:27:17, celkově upraveno 1
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 13.9.2008 12:07:11
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vsetci nie. Aj aj tuna mi mozu niektori potvrdit, ze som skusila kadeco. Mozno aj on by si mal pozriet kontaktne udaje. Uz neriesim. Aspon usetrim, aj tak penazi nie je.

Příspěvek 13.9.2008 12:20:52
fanzin Airman
Airman

Příspěvky: 28
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Řešit toto je pod moji úroveň. Jen jsem chtěl napsat jak to je a tím celá věc pro mne končí. Ale nechápu kde se bere ta zloba. Pavel

Příspěvek 13.9.2008 13:26:01
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Slovo proti slovu - nie je to tak ako si povedal! A najviac ma nasere, ked nieco vazne chcem, snazim sa ako mozem a potom pride niekto vychytraly a povie, ze som preto nic neurobila. Jo, to vsetko sa mi iba snivalo, rano som sa zobudila a zila svoj nezdareny sen aj v reali. Super, uz len zavolat O'neila nech tu chuderu Reese zastreli. :shooting: :cryy:

Příspěvek 13.9.2008 13:39:53
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vážně by sis měla zkontrolovat kontaktní údaje. Fanzin udělal spoustě lidí radost a nevím pro by měl dělat rozdíly. Pro něj je jeden kupující jako druhý. Nevím proč by tě ignoroval možná je chyba někde jinde. Muže se stát že mail dojde hodně pozdě, takže to nemusí být tvoje ani jeho chyba. Kdyby mu maily došky tak by se určitě ozval jako se ozval x lidem před tebou.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 13.9.2008 14:36:17
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
vazeni, 1. x som pisala 1.8. a to sa mi v ten den podarilo dokonca 2x. Kedze som to jak blba cakala kazdy den, este ma aj ludia presviedcali, ze je prec a neviem co - co nebol - co uz som mala tiez zistene, tak vazne, moja hlupost mi nedovolila skontrolovat spravnost kont. udajov. Nie, blba, ked som vedela, ze ide o realtivne staru ponuku, tak som hladala dokonca aj z roznych zdrojov - ci nie je nejaka zmena. Dokonca som aj na to posahne aukro vykopala znameho, ktory tam ma ucet na co bol mimochodom dost nastvany, ze mi asi sibe, ze som jak FBI... ale nie. Vykaslat sa na dake hrcne, ale ze ma mate za takeho idiota, tak to je o inom. :roll:

Příspěvek 14.9.2008 02:40:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nikdo tě za idiota nepovažuje, jenom jsi se třeba překoukla, to se stane každému. Mail se odešle, ale nemusí dorazit na místo. Nebo to spadlo v fanzinově mailu do spamu. Proč to neřešíte po SZ? Psala jsi mu SZ?
Proč tady hned nadáváš i na ostatní, kteří ti nic neudělali a snažili se pomoct? Trochu se uklidni, takovou reakcí ničeho nedocílíš.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 18.9.2008 18:32:45
Dr. Daniel Jackson Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 364
Bydliště: Pelhřimov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si nechal také udělat hrneček a k tomu ještě butylku a nemám jakékoliv výhrady. Popravdě se divím Fanzinovi, že se mnou měl takovou trpělivost :) Vše udělal přesně jak jsem ho požádal a na emaily vždy odpověděl ten, či další den. Díky moc Fanzine, opravdu skvělá práce :ok: :)
- That would be virtually limitless power. What happened?
- A slight problem. It was the creation of exotic particles in the containment field.
- He destroyed a solar system.
- Meredith.
- It was uninhabited.
---------------------
Obrázek
Obrázek

Nové Stargate SG-1 & Atlantis video
http://cz.youtube.com/watch?v=JE6JvkmkD3k

-----------------------
Blahoslavená budiž Sam.

Příspěvek 04.10.2008 20:10:57
Reese Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak vazeni a mili. Uz aj ja mam svoj hrnculik :-) A bez fanzina a jeho hlupych starych a nefunkcnych kontaktoch. Hrncek som si kupila v TESCU (tesco forever :lol: ) za ktory som bohuzial zo sameho nadsenia zaplatila viac ako bol hodny - kedze z military shop sa da obejdnat cela sada tych hrncov za smiesnu cenu. Ale i tak som spokojna. Co sa tyka loga, to som si tu vypytala od vas :) za co dakujem :) Rozhodovala som sa medzi verziou ako ponuka fanzin - vybrusenie alebo lacnejsie riesenie potlacovej nalepky. Rozhodla som sa pre nu - viac sa mi paci, bo mi ladi k notasu, tam mam ciez logo v ciernej farbe. Naviac som sa logo kedykolvek bez vacsich problemov prerobit, ak sa mi zapaci daco ine. Napriek tomu, drzi jak repa :-D hehe. Takze som uplne spokojna.


A teraz o pohari ako takom.
Po poraktickom vyskusani, treba povedat, ze je to viac imidzovka ako nieco prijemne pre prax. Nikdy by som si nepomyslela, ze mi bude chybat, teplo nahriatej keramiky od horuceho caju ci kavy... Takze romatikos duse si toto neuziju. Fakt termo hrncek... Dalsia zvlastnost - lyzicka v pohari. No, zabudnite na pekne cinkanie, skor vam to bude pripominat plechovku :lol: niektori ludia vo vasom okoli mozu byt na alergicki hehe :roll: No a posledne co ma z praxe napada - poharik je neuveritelne lahucky. A to aj v tedy, ked je v nom tekutina. To ma vzdy tak zaskoci, ze cakam tazsie do ruky a zrazu mi pohar vyleti lahko hore hehe.

Tak a tymto sa story SG hrnek pre mna konci. Uzite si ho ako viete 8) :lol:

Příspěvek 05.10.2008 13:39:36

Příspěvky: 16
Bydliště: Chulak, Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Reese píše:
Tak vazeni a mili. Uz aj ja mam svoj hrnculik :-) A bez fanzina a jeho hlupych starych a nefunkcnych kontaktoch. Hrncek som si kupila v TESCU (tesco forever :lol: ) za ktory som bohuzial zo sameho nadsenia zaplatila viac ako bol hodny - kedze z military shop sa da obejdnat cela sada tych hrncov za smiesnu cenu. Ale i tak som spokojna. Co sa tyka loga, to som si tu vypytala od vas :) za co dakujem :) Rozhodovala som sa medzi verziou ako ponuka fanzin - vybrusenie alebo lacnejsie riesenie potlacovej nalepky. Rozhodla som sa pre nu - viac sa mi paci, bo mi ladi k notasu, tam mam ciez logo v ciernej farbe. Naviac som sa logo kedykolvek bez vacsich problemov prerobit, ak sa mi zapaci daco ine. Napriek tomu, drzi jak repa :-D hehe. Takze som uplne spokojna.


A teraz o pohari ako takom.
Po poraktickom vyskusani, treba povedat, ze je to viac imidzovka ako nieco prijemne pre prax. Nikdy by som si nepomyslela, ze mi bude chybat, teplo nahriatej keramiky od horuceho caju ci kavy... Takze romatikos duse si toto neuziju. Fakt termo hrncek... Dalsia zvlastnost - lyzicka v pohari. No, zabudnite na pekne cinkanie, skor vam to bude pripominat plechovku :lol: niektori ludia vo vasom okoli mozu byt na alergicki hehe :roll: No a posledne co ma z praxe napada - poharik je neuveritelne lahucky. A to aj v tedy, ked je v nom tekutina. To ma vzdy tak zaskoci, ze cakam tazsie do ruky a zrazu mi pohar vyleti lahko hore hehe.

Tak a tymto sa story SG hrnek pre mna konci. Uzite si ho ako viete 8) :lol:


Tak nevím co ti fanzin udělal, ale tenhle post je silně negativistickej a nechápu proč kritizuješ jeho nabídku a taky tady určitě každej ví, jak se termohrnek chová.

Takže si myslím, že škarohlídství na tohle forum nepatří...
Ale můžu se mýlit, přeci jenom jsem tu nový.
Many have said that! But you are the first I believe could do it!

Příspěvek 06.11.2008 23:12:29
phoenix17 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Terra Silesia
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si taky jeden objednal :) Je opravdu perfektní. A fanzinovo jednání taky (obzvlášť vzhledem k tomu, jak jsem si vymýšlel :smile: ) Rychlá reakce, během pár dní jsem měl hrnek doma. Můžu jen doporučit :) Ještě jednou velké díky fanzine :wink:
"Your assistance on this project will be noted."

Příspěvek 14.11.2008 19:42:31
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takze ctu to rees nebo jak se to pise a nechapu te fanzin je uplne suprovej. i ja od nej mam hrnek a je krasnej jo a to mi trvalo nez sem se rozhod :) no a jako kdyz mas nakej z tesca tak komu to vnucujes? my sme spokojeni s fanzinem :) este jednou dekuju a mimochodem uz z niceho jinyho nechci pit :)

Příspěvek 14.11.2008 22:35:38

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já naprosto souhlasím s masterem33, Fanzine, jsi jednička ve výrobě hrnků !!!!
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 14.11.2008 22:51:34
Dr. Daniel Jackson Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 364
Bydliště: Pelhřimov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Také souhlasím, takový pěkný hrníček, jako od Fanzina jsem už dlouho neměl. A hlavně tak oblíbený. :)
- That would be virtually limitless power. What happened?
- A slight problem. It was the creation of exotic particles in the containment field.
- He destroyed a solar system.
- Meredith.
- It was uninhabited.
---------------------
Obrázek
Obrázek

Nové Stargate SG-1 & Atlantis video
http://cz.youtube.com/watch?v=JE6JvkmkD3k

-----------------------
Blahoslavená budiž Sam.

Příspěvek 02.12.2008 20:23:51
Sheppy Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 197
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už ho mám taky doma, sice jsem na koleji a hrnek jsem zatím neviděl. Chtěl bych se zeptat těch co je mají, jestli jsou ty hrnky bitelné, protože mamce se zdají křehké.
Barney: It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 02.12.2008 21:02:33
Dr. Daniel Jackson Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 364
Bydliště: Pelhřimov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sheppy: No nevím, ale předpokládám, že kdybych ho hodil na zem, tak by bez problému vydržel. - Samozřejmě, kdyby jsi ho vyhodil ze čtvrtýho patra, tak by se asi mohl prohnout či kdyby spadnul nějak nešikovně, tak by popř. mohlo urvat i ucho, ale takhle normálně bych řekl, že drží :)
- That would be virtually limitless power. What happened?
- A slight problem. It was the creation of exotic particles in the containment field.
- He destroyed a solar system.
- Meredith.
- It was uninhabited.
---------------------
Obrázek
Obrázek

Nové Stargate SG-1 & Atlantis video
http://cz.youtube.com/watch?v=JE6JvkmkD3k

-----------------------
Blahoslavená budiž Sam.

Příspěvek 02.12.2008 21:17:05
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem koukal a vypadá to moc pěkně. Zatím váhám, jestli objednat nebo ne, každopádně jak se rozhodnu poznáš podle toho jestli se ozvu nebo ne :D . Každopádně ty fotky a potisky... nádhera. Moc pěkný výtvor

Příspěvek 02.12.2008 22:01:58
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jsou v pohohde i kdyz je lehoucky je dost pevny
" IMMORTALITY "

Příspěvek 17.1.2009 23:02:18
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to opravdu nemůžů odolat. Ihned obědnávám.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 24.2.2009 15:47:26
Vibbo Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hrnek je doma. Spokojenost :D

Příspěvek 20.9.2009 18:29:01
guppy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevíte, jestli hrnky ještě jsou? Posílal jsem fanzinovi SZ a zatím nic .....

Příspěvek 27.9.2009 13:04:11
Lukinsons Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
guppy píše:
Nevíte, jestli hrnky ještě jsou? Posílal jsem fanzinovi SZ a zatím nic .....


jsou, mě nedávno (15.9) přišli, paráda :-)
http://s1.imgupload.cz/img/--/39754/xrRxE/DSCF0013.JPG

http://s1.imgupload.cz/img/--/39755/dRsCS/DSCF0014.JPG

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Nabídka suvenýrů

cron