Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Objednávky nášivek

Objednávky nášivek

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.11.2009 17:55:22
ROMAN-SGC Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 66
Bydliště: Město rekordů
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím že jsem otravnej ale dal bys mi vědět jestli stihneš ještě jedno kolo nebo ne? Abych věděl jestli je mám shánět jinde.
Nemá cenu mě strašit, já se bojim pořád.

Příspěvek 25.11.2009 19:32:24
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi takhle ... podívejte se, kdy začalo tohle kolo ... momentálně se snažím dotlačit výrobce, ay dodělal a poslal, co jsem u něj objednal. Do vánoc zbývá necelý měsíc - když to porovnáte, zjistíte že za těhle podmínek se to stihnout nedá. Je mi líto.
Jediné co můžu - až nášivky dojdou - dát do placu nášivky jenž budou navíc, nebo jsou nezaplacené. Něco málo bude, ale počty budu moct říct až budu mít nášivky doma.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 26.11.2009 15:34:27
ROMAN-SGC Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 66
Bydliště: Město rekordů
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj to jsem čekal že už to nestihneš. Jestli ti teda nějaký zbydou dej vědět jaký to jsou. Něco bych si vzal. předem dík. dej prosím vědět na romanchab@seznam.cz
Naposledy upravil ROMAN-SGC dne 02.12.2009 19:31:36, celkově upraveno 1
Nemá cenu mě strašit, já se bojim pořád.

Příspěvek 02.12.2009 17:03:37
Will Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pls jesli něco zbyde piš na maila cameron-cz@seznam.cz
napiš o který pude určitě nějaký vezmu na 1000%
:shock: předem moc dík

Příspěvek 03.12.2009 21:02:39
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počítam teda, že už od posledného infa ušli temer presne dva tyzdne, to uz bude tuuuuu :P :wink:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 06.12.2009 20:15:05
svity01 Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, v jakém stavu je objednávka nyní? Díky...

Příspěvek 14.12.2009 00:37:29
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechcem byt netaktny, ale na buduci tyzden uz by to bol mesiac od toho ked uz to mal mat takmer hotove..takze je pravda ze kto si pocka ma, ale zase toto cakanie sa uz trochu naozaj dost neumerne natahuje!

Vianoce su uz za rohom a ja osobne som stale bombardovany ludmi kt. ich mam potom preposielat ja. :roll:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 14.12.2009 18:47:53
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Netaktní nejsi ani zdaleka. :scratchanym: já už z toho lehce šílím minimálně tři neděle. Všechno už mělo být dávno vyřízené.
Jenže "vyšívací pán" se vymlouvá, že to jde pomalu, že je před vánocema moc práce atd. atd. ... :hmmm:

Takže ho alespoň obden bombarduju telefonátama, kdy už to bude a že to potřebuju lidem rozeslat ještě do vánoc.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 17.12.2009 16:21:45
Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, predpokladam ze objednavky jsou jiz vyrizene...kdy bude dalsi objednavaci kolo?

Příspěvek 17.12.2009 20:48:04

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
človíček : se divím, že s panem ,,nášivkářem,, máš nervy,.....

Kolya,... :rflmao: ještě není hotové toto kolo, a človíček má jiné starosti, než nás, otravné foraře,.... to je pořád, kdy budou nášivky, kdy bude další kolo, jak je na tom objednávka,....a NIKDo se človíčka nezeptá, ani jak se má,.... :palka:

jinak človíčku, hezký svátky, pokud možno, tak klidný :)
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 20.12.2009 12:51:44
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky za zastání a přání k vánocům :-)

... měl bych jásat :yahoo: , protože nášivky už jsou konečně na cestě ke mě (odešly pravděpodobně ve čtvrtek odpoledne nebo v pátek ráno), ale spíš nadávám :box2: . Už jste je měli mít všichni doma :hmmm: ...

Takže dneska nadepíšu obálky a všechno nachystám tak, abych mohl nášivky hned roztřídit a odeslat nejlépe ještě ten den co přijdou (počítám pondělí) :scratchanym: .

Omlouvám se za zpoždění, ale fakt se s tím nedalo nic dělat. Takhle je snad budete mít všichni po stromeček. :santa:
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 20.12.2009 14:12:09
Promethea Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:yahoo: Uz som ani nedufala ze to bude do Vianoc. Sestra mi ich totiz mala kupit, ale neviem ci to zaplatila. Ak mi ich da pod stromcek, tak krajsi darcek si neviem ani predstavit. Velmi dakujem.

Příspěvek 20.12.2009 14:22:43

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím co tady furt všichni remcáte! Kdybyste pořádně četli, tak byste věděli, že se nášivky zpozdily...
Jinak díky, že už budou!:) Udělalo mi to radost!:)

Příspěvek 20.12.2009 15:53:49
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
... a protože už teď vím, že budou nějaké přebytky (někdo nezaplatil, něco jsem vzal navíc na svý triko) :oops: ... udělal jsem takový malý obchůdek, kdebudou tyto přebytky k dispozici. Zatím jsou tam alespoň přebytky z minulého kola, kterých jsem se nějak nezbavil. Tak tam mrkněte ...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 20.12.2009 20:22:08
smrtasama Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Frýdek Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všichni by jsm eti při nejmenším měli poděkovat a popřát hezké svátky človíčku.
Jen z tvé vlastní iniciativy máme možnost ty nášivky mít. Takže myslím že mluvím za všechny když ti vřele poděkuju, hlavně za to že jsi s vyšívacím pánem a některýma lidma neztratil nervy. Tak tedy hezké svátky

Příspěvek 20.12.2009 23:59:42
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ano,hezké svátky a děkujeme :)
PS:pěkný web :)

Příspěvek 21.12.2009 22:51:19
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takže ...balík s nášivkama přišel ... roztřídil jsem co se dalo a obratem rozeslal. Nejásejte však předčasně ... v balíku chybělo asi 20 nášivek :wall: - především Icarus Base, a nějaké další. Přišlo mi hloupé kvůli tomu pozdržet odeslání, než se domůžu nápravy, takže pokud najdete v zásilce lístek s popisem místo požadovaných nášivek, vězte že to není bouda na vás, ale snaha doručit nášivky co nejdříve (pod stromeček). Celkově se to týká asi šesti lidí. Jakmile se mi podaří zajistit i tento zbytek, samozřejmě vám je dopošlu. :hmmm:
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 22.12.2009 16:12:31
helga Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nášivky přišly v pořádku. Spokojenost stoprocentní :ok: . Moc děkuji!
Helga

_________________________________________


Baal:"Jdete pozdě."
O´Neill: "Omlouvám se, musel jsem dojíst výbornou svačinu."
Baal:"Neomalenost!!"
O´Neill: "Ne, tuňáka."

Příspěvek 22.12.2009 16:53:14
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak v 9:30 zazvonila milá paní od posty a v ruce zásilku nášivek,tak moc děkuji a když jsem tam ten lísteček měl,tak ho mám radši schovat že?
ps:Hezké svátky :)

Příspěvek 22.12.2009 18:04:03
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sakryš to je fofr ... se nám pošta před vánocema nějak rozvášnila :shock:

no ... lísteček si můžeš schovat na památku :sorry: ... já tu mám v objednávkách poznamenáno, komu co chybí a pan "výšivka" už slíbil, že dodělá a pošle ... jen je otázka kdy se do toho dokope :hmmm: ... abych mohl doposlat zbytky.

... uvažuju nad tím, že pokud se pustím do dalšího kola (jako že asi jo :bye: , objevil jsem nášivku USS Hammond :oops: ), tak se pokusím sehnat někoho jiného na vyšívání. Tyhle nervy s objednávkama jsou vážně strašný :pst: ...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 22.12.2009 18:36:26

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tenda pan ,,výšivka,, ,,nezklamal,, ... modlitby za ,,kompletní,, dodávku byly evidentně zbytečné,.. ale Človíčku, stejně klobouk dolů,... snad mi má jedna Icarus Base dojde do narozenin (březen :D )... jinak, pokud se skutečně uskuteční další kolo, tak budu nesmírně rád za USS Hammonda :) .. Dotaz,.. kdybych Ti poslal v corelu návrh nášivky, myslíš, že by šla zpracovat? Kdysy sem Ti posílal návrh na Star Trek deltu, ale nějak z toho pak sešlo,... Vím, že je hodně předčasné řešit nějaké další kolo, ale jen bych rád věděl, jestli má cenu něco připravovat
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 22.12.2009 20:16:22
Many Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Nymburk
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj.Jen ke Človíčkovi.Má ten "Výšivka" nějaký netový stránky nebo tak nějak?Nebo nějaký kontakt na něj?Dík
Zelenka: What did you touch?
Scientist: Nothing.
Zelenka: Ježiši, já s těma hercema nemůžu dělat.

Příspěvek 22.12.2009 20:58:31
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To MANY: Použij GOOGLE Lucku ... 8) firem co dělají vyšívání je poměrně dost ...

To radek.zelenka.sga: Něco připravit můžeš zkusit, ale vzhledem k tomu, že momentálně netuším, kde budu nechávat dělat další nášivky ti těžko můžu říct, jestli a za jakých podmínek to má cenu.


Probíral jsem teď zbytky nášivek, co tu mám navíc a získal jsem nepříjemný pocit, že jsem někomu zapoměl jednu nášivku přibalit. :roll: Takže pokud ten pocit máte taky, nebojte se ozvat. Zkontrolujeme spolu objednávku a když se shodneme na chybě, okamžitě se budu snažit to napravit.

Inkriminovanou nášivku mám danou stranou, kdyby jste se ozvali, ostatní už jsou k dispozici na níže inzerovaných stránkách a můžete z nich vybírat a objednávat.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 23.12.2009 03:01:11

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
TO Človíček : Ok, připravím nějaké návrhy a pak se s tebou někdy spojím přes ICQ.... jinak pokud se nemýlím, tak mi psal Masster33, že mu chybí 1x Atlantis ... ale to se domluví s tebou osobně, jen abys o tom věděl.....
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 23.12.2009 12:31:55

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Clovicek: Díky moc za nášivky, dneska jsem si pro ně byl na poště! Jsou super, akorát doufám, že bude co nejdřív hotová ta F-302 a Icarus Base...:) Jinak jsem spokojen!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Nabídka suvenýrů

cron